İlkbahar-Yaz 2020 Saç Rengi Trendleri

İlkbahar-Yaz 2020 Saç Rengi Trendleri

2020 İlkbahar-Yaz Saç Renk Trendleri

Saç renkleri mevsimsel olarak değişiklik göstermektedir. Mevsime göre saç renkleri değiştirmek çok mantıklı ve akıllıca bir tercih olacaktır. İlkbahar ve yaz günleri için daha canlı ve daha açık tonlar kullanmak doğaya daha uyumlu olacaktır. İlkbahar-yaz 2020 saç rengi trendleri çeşitli yeniliklerle kapımızı çalacaktır. 2020 ilkbahar-yaz saç rengi modası çeşitli yaklaşımları bizlere sunarak daha iyi hedeflemektedir. Saç renklerinizde çeşitli geçişler yaparak daha iyi saç renklerini kendinizde bulabilirsiniz. 2020 ilkbahar-yaz saç renk trendleri bu renk geçişleri hakkında sizlere fikirler sunuyor ve hangi saç renkleri kullanmanız konusunda ışık oluyor. Bu bilgiler saç uzmanları tarafından oluşturulmuş değerli bilgilerdir. Bu saç renk trendleri 2020 ile en son güncelliği yakalamış olacaksınız. Şimdi de 2020 ilkbahar-yaz saç renk modasında hangi renkler var bunlara göz atalım.

2017-ilkbahar-yaz-sac-renk-modasi

 

2020 İlkbahar-Yaz Saç Renk Modası

 

1.Sıcak Sarı Saç Renkleri

Mevsiminde sıcak olduğunu düşünürsek sıcak sarı saç renkleri çok uyumlu ve ideal olacaktır. Bahar ve yaz mevsiminde sıcak sarı tonlar gerçekten harika olmaktadır. Moda defilelerinde 2020 yılı tanıtılırken sıklıkla sıcak sarı tonlar ve kahverengi tonları hakimdi. Bu da bize yön veriyor ve eğilim oluşturuyor. Bu hafif saç tonları yüzünüzü de ince gösterecektir. 2020 ilkbahar/yaz sezonunda sıcak sarı tonlar hüküm sürecektir.

https://www.stylekadin.com/sac/6-kumral-sac-rengi-tonu-ile-mukemmel-saclar-2020.html

Sıcak Sarı Saç Renkleri

-Altın Sarısı

-Açık Sarı

-Bebek Sarısı Saç Rengi

-Zengin Sıcak Sarı

-Sıcak Buğday Sarı Saç Rengi

-Beyaz Sıcak Platin Sarısı

-Güneş Sarısı

-Parlak Kül Sarı Saç Rengi

ilkbahar-yaz-2017-sac-rengi-trendleri-3

2.Derin Kahverengi Saç Rengi Trendi 2020

Koyu saç renklerinde ise derin kahverengi 2020 ilkbahar-yaz saç renk trendlerindendir. Derin parlak kilitler teknik olarak bu bahar ve yaza uyarlanmış haldeydi. Saç stilistleri bu renklerin bütün teknik detaylarını düşünmüşlerdi.

Derin Kahverengi Saç Renkleri

-Doğal Kahve Saç Tonu

-Kül Kahve Saç Rengi Tonu

-Çikolata Kahve

-Kestane Kahve Tonu

Mükemmel Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

ilkbahar-yaz-2017-sac-rengi-trendleri-2

3.Fierce(sert) Kızıl

2020 saç renk trendleri daha doğal saç renklerine meyledeceğini görüyoruz. Tabiki de ufak tefek istisnalar olmakla beraber. Kızıl renklerin saç modellerini de fazlasıyla gördük. Bu renklerden zencefil saç renginin de ön plana çıktığını ve 2020 yılının bahar ve yaz aylarında da sıklıkla göreceğimizi düşünüyoruz. Daha sert kızıl saç tonlarını ön plana alacağız bu yıl. Bu fierce(sert) kızılla daha güzel görüneceğinizi düşünüyoruz. Kızıl size yakışıyorsa ten ve tarz olarak önümüzdeki zamanlarda denemelisiniz.

2017-ilkbahar-yaz-sac-renk-trendleri-2

4.Pastel Saç Renkleri

Olağanüstü saç renklerini gördüğümüz moda haftalarında pembe saç rengi kilitlerini gördük. Pastel saç rengi yönünde büyük bir eğilim vardı. Pastel saç rengi cesaret isteyen bir saç rengi olsa da gerçekten güzeldi. Pembe,sarı ev mavi soluk pastel rengi birleştirmeli bir adım öndeydi. Hande Erçel’in Yeni Saç Rengi Nedir?

2017-ilkbahar-yaz-sac-renk-trendleri-1

5.Balyajlı Saçlar 2020 ilkbahar-Yaz Saç Renk Trendi

Bu yaz 2020’de balyajlar vurgulanacaktır. Saç köklerini doğal bırakarak saç rengi stili yaratmak felsefesi gelişiyor. Saçları sanki doğal bir güneş aydınlatmış gibi ön planda idi. Bu sıcak havalar için mükemmel bir saç rengi olduğunu düşünüyoruz. gerçekten denemek isteyeceğinize eminiz. Yaklaşım olarak da denemenizde fayda görüyoruz.

Mükemmel Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız

ilkbahar-yaz-2017-sac-rengi-trendleri-1

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.