Sütlü Kahve Saç Rengi İçin Kılavuz

Sütlü Kahve Saç Rengi İçin Kılavuz

Rengini içtiğimiz kahveden almış saç rengini yakından tanıyoruz!

Tüm saç rengi tutkunlarına selam olsun. Bu güz sizlere güzel bir saç rengi tanıtacağım. Bugünkü tanıtacağım rengin adı sütlü kahve saç rengi. Saçları için aşırı değişikliğe kapalı bayanların sıklıkla uğrak noktası olan koyu tonlu bir renktir. Yaş sınırı olmayan bir kahve tonudur. 18 yaşından başlayıp her yaştaki bayan için rahatlıkla kullanılma kolaylığı sunar ve her yaştaki bayana yakışabilme özelliği de taşır. Ülkemizde daha çok koyu tonlara yakınlığı düşünürsek bu saç rengi de ilgi çekmektedir. Rengini sütle yapılan kahveden alan güzel bir yansımadır. Hepimiz sütlü kahvenin rengini biliriz işte bu içtiğimiz maddeden ilham alınarak ortaya konulmuş güzel bir renklendirmedir. Sütlü kahve saç rengi için kılavuz niteliğinde bir yazı hazırladık işte detayları…

Sütlü Kahve Saç Rengi Kimlere Yakışır?

İşte bu en büyük artısıdır çünkü özellikle bir tenle uyumlu çalışır diye bir şey yoktur. Sarışınlara da esmerlere de bu kahve tonu yakışmaktadır. Son zamanlarda kahve saç renginin yükselişini de göz önünde bulundurursak güzel bir öneri diyebiliriz. Yakışma noktasında kaygınız olmasın önemli olan bu tonu doğru bir şekilde elde etmek olacaktır.

 

 

 

Sütlü Kahve Saç Rengi Numaraları

Bu renk için saç boyası numaraları vereceğiz. Aşağıda faydalı olması açısından inceleyerek sizin için en uygunu hangisi alıp kullanabilirsiniz. Bu boyaları internet üzerinden alırsanız daha ucuz miktarlara alabilirsiniz. Böyle bir şansınızda yok ise marketlerden ya da ünlü kozmetikçilerden alabilirsiniz. işte sütlü kahve saç boyası ve numaraları

-Loreal Paris casting creme buzlu sütlü kahve saç boyası 7.13 (fiyatı: 18.50 tl)
Loreal Paris creme gloss 6.13 sütlü kahve saç boyası (fiyatı: 11.09 tl)
-Voila 4.8 sütlü kahve saç boyası (fiyatı : 12.99 tl)
-Garnier 6.52 sütlü kahve saç rengi boyası ( 6.95 tl)

 

blank

 

Karamel Kahve Saç Rengi Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

Uygun Saç Modelleri Hangisidir?

Bu renk saç modelleri ile iyi çalışır eğer doğru saç modelini seçmezsiniz tam tersine kötü bir görünüm ortaya çıkar. Bunun içinde doğru ve yerinde bir şekillendirme seçmeliyiz. Dağınık topuz saç modelleri, örgülü saç modelleri, kılçık örgü saç stili, geriye doğru taranmış saç stilleri, aksesuarlı saç tarzları, düz saç modelleri en çok yakışacak olanlardır. Bunlarla beraber bu renk harika görünmektedir. Size uyan saç modelini kullanarak rengin etkisini kat be kat arttırabilirsiniz.

 

 

Evde Bu Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

-Saç renginiz açık sarı, kumral, ya da siyah ise kolay bir geçiş olacaktır. Yukarıdaki saç boyalarından birini tercih ederek rahat geçiş yapabilirsiniz. Şayet saç renginin oturması birazcık zaman alabilir.
-Kestane rengi olanlar içinde dönüş yavaş yavaş adım olacaktır ama kestane renginden sütlü kahveye geçiş güzel bir fikir öneridir ortaya güzel sonuç çıkacaktır.

Küllü Kahve Saç Rengi

Bronz Kahve Saç Rengi

 

 

Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Koyu tonlu olduğu için açık tonlara nazaran daha kolay bakıma sahiptir. Bunun için öncelikle yapmanız gereken aşırı derece saçları yıkamamalısınız. Yüksek sıcaklıkta saçlarınızı durulamamalısınız ve de boyalı saçlar için şampuan kullanmalısınız. Bunları yaparsanız uzun süre rahatlıkla bu rengi kullanabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.