Miranda Kerr saç bakım sırları ortaya!

Miranda Kerr saç bakım sırları ortaya!

Miranda Kerr saç bakım sırları ortaya!

Sizin tüm çeşitli nedenlerle onu sevdiğinizi biliyorum, ama özellikle saçları  çok harika çünkü Miranda Kerr yeterince beğenilmesinin önemli bir nedeni de budur. Bunu nasıl biliyoruz? Güzellik araştırması yaparken insan arama motorlarına yazdığınızda üstte çıkan biridir Peki, biz sekmeleri ararken en çok ‘Miranda Kerr saç’ çıkıyor. İşte Miranda sadece Evrensel olarak seçildi gibi, Saç Güzellik Terapileri ve markalar da, Miranda Kerr ‘in saç bakım sırlarını göz önüne alarak yeni Yoğun Nemlendirici Şampuan ve Saç Kremleri çıkarıp yayınladı. Yani, çok harika bir haber . Biz Miranda’nın şimdiye kadarki en iyi saç bakımı ipuçlarnı aradık ve sizler için derledik.İşte Miranda Kerr’in kendi ağzından saç bakım sırları !

Soru:Saçlarınız işinizin bir parçası olarak sürekli uğradığı işlemlere rağmen, en iyi durumda kalmasını sağlayabiliyorsunuz?

MK : Benim saçlarım gerçekten  güçlü ve sağlıklı son iki buçuk yıldır Güçlü ve sağlıklı saç sağlamak için harika bir kombinasyon gibi yeşil yapraklı sebzeler ve yüksek kaliteli protein dolu bir diyet  uyguluyorum.

Soru: Günlük saç şekillendirici rutin mi uyguluyorsunuz? Saçlarınızı doğal kıvırcık ya da düz mü?

MK: Bu doğal olarak düz ve ben düzleştirmek için çalışmıyorum Sık sık ben sadece saç uçlarımda düşük kıvrımlar veya geriden bir at kuyruğu yapıyorum ..Ayrıca çok basit saç modelleri oluyor. Ben  her ikinci gün saçımı yıkamak ve sonra baş masajı yaptırmak istiyorum. Ben şampuanla saçımı yıkayıp  ve soğuk suyla  duruluyorum gerçekten saçımı parlak ve canlı yapıyor… Bu iyi bir ipucu gibi Yani ben öyle hissediyorum.Ve saç diplerine yaptırdığım masaj’ ın bana çok iyi geldiğini düşünüyorum

 

miranda kerr sampuan ve bakim

Soru: Sizin için Çantanızda olmazsa olmaz üç güzellik sırrı nedir?

Gül yağı, o yüzüme için  çok amaçlı bulunuyor. Ben sürekli seyahat ediyorum ve geceleri  kullanıyorum. Çok iyi, C vitamini yüksek konsantresi var ve aynı zamanda temel yağ asitleri var. ve bir kirpik bigudi gerekiyor. Beni göz kirpiklerimi  kıvırmak için rimel koyacağım 3. ise kırmızı dudak için bir ruj gerekir.

Soru:  sağlıklı, parlak bir cilt bakımı için ne yapmalıyım?

Cildi, temizlemek ve nemlendirmek, her gün, sabah ve gece bundan emin olun.  farkı sizde göreceksiniz. Sonra başka ne … Ben her iki üç günde cildime peeling yapıyorum. Gerçekten cildi yenilemek için gül-kalça yağı gibi ürünleri bile deriye derin nüfuz var.

Soru: Bir model olarak zamanla öğretilen  güzellik püf noktası  oldumu ?en iyisi nedir?

MK: Bu (sadece) bir iyi güzellik hilesi olduğunu söylemek zor. Ama ilginç bir hüner olduğunu düşünüyorum, bir kaşık ile kirpiklerinizi kıvırmak ! Yani bir çay kaşığı almak ve sonra onları kıvırmak ve bunu biraz ılıtabilirsiniz.

Soru: En iyi ve akıllıca bir sağlık- güzellik tavsiyesi öneriniz nedir?

MK: Sağlık tavsiye si için çok şey var . Gerçekten, organik yeşil meyve suları.Bu sizin cilt, saç ve enerji düzeyleri için çok iyi olduğunu düşünüyorum. Açıkçası bol su ve benim gibi alkali su gibi. Ben 15 yıldır yoga ve meditasyon yapıyorum, sadece bu yüzden bile yoğun bir günüm var, bir kaç derin karın nefes bile  fark yapar, yapmak için beş dakika alıyor .

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.