Günlük Kullanıma Uygun 20 Topuz Saç Modeli

Günlük Kullanıma Uygun 20 Topuz Saç Modeli

Topuzlar şu an inanılmaz bir popülariteye sahip, sonuçta yıllardır kullanılan at kuyruğu bir süreden sonra sıkıcı hale gelmeye başlayabilir. Burada size göstereceğimiz zarif topuz modellerinden kullanarak siz de işleri biraz hareketlendirebilirsiniz.

Dalgalı Kabarık Saç Modeli

blank

Saçlarınızı her zaman kullanılan topuzdan daha ışıltılı ve göz alıcı bir hale getirmek, aralara dalgalar eklemek kadar kolay aslında. Bu dalgalı kabarık saç modeli ön kısımlardaki dalgalar sayesinde oldukça romantik bir görünüme sahip, saçlar ön kısımlardan dalgalar ile arkaya doğru atılmış ve üst kısımda güzel şekilde bağlanmış. Gerçekten göz alıcı!

Bandanalı Topuz ve Ters Hollanda Örgüsü

Üst kısımda topuz olarak bitirilen ter hollanda örgüsü kolayca işleri hareketlendirmek için oldukça uygun, günlük topuzunuzdan biraz daha havalı bir şeylere sahip olmak isterseniz siz de buradaki gibi topuzunuza bir bandana ekleyebilirsiniz.

Düşük Yandan Topuz

Yan taraftan yapılan topuzun gerçekten oldukça sofistike bir havası var; ve bu harika stil ile sınıfa ayrı bir hareketlilik katabilirsiniz. Saçlar düz şekilde aşağı doğru taranmış, son olarak da oldukça düzgün ve güzel bir topuz ile tamamlanmış.

Havalı Denizkızı Topuzu

Saçlarınızda denizkızının harika renkleri dolandığı zaman, yapmayı istediğiniz son şey onları saklamak olacaktır. Bu renkleri gururla taşımalı ve bunun gibi bir topuz ile doğal şekilde sergilemelisiniz. Bu tarz topuzlar 2019 için gerçekten popüler, topuzu biraz daha salaş bırakarak da oldukça çekici bir görünümüne sahip olabilirsiniz.

Salaş ve Dağınık Düşük Topuz

Saçlarınızın görünümünü günlükten havalı bir organizasyon moduna sokmak, yüzünün yan kısımlarındaki saçları serbest bırakarak elde edilecek kadar kolay. Yüzünüze daha güzel ve feminen bir hava katmak için bu kısımlara dalgalar ekleyebilirsiniz, makyaj seviyesini minimumda tutarak bu zarif görünümü tamamlamayı unutmayın.

Üstü Kabarak Burgulu Düşük Topuz

blank

Bu harika burgulu düşük topuzu kullanarak sıradan saç stilinizi bitirebilir ve görünümünüze kişilik katabilirsiniz-tabi ki zarif bir şekilde. Saçın üst kısımlarını modeli yapmadan önce krepe ile kaldırmanız görünümün optimum seviyede olmasını sağlayacaktır.

Chopstick Saç Tokasını Değerlendirmek

Bunun gibi salaş bir topuz, her gün kullanabileceğiniz bir model olabilir fakat eğer sürekli aynı modeli kullanmaktan sıkıldıysanız ya da saçlarınızda bir Asya havası oluşturmak istiyorsanız, bunun gibi harika bir chopstick tokası kullanabilirsiniz.

Dalgalı ve Burgulu Yandan Topuz

Nedime misiniz? Yoksa mezuniyet törenine mi gidiyorsunuz? Ya da yemek partisi için olabildiğince güzel mi görünmek istiyorsunuz? O halde cevabınız burada. Bu harika görüntü gerçekten göz alıcı, burgulu şekilde kullanılan saçlar hareketli bir topuz ile tamamlanmış ve tabii ki feminen görünümü tamamlayan dalgalar da kullanılmış. Leziz, Tatlı, MÜKEMMEL!

Yarım Topuz

Saçınızda böyle yarım bir topuz kullanabilecekken neden bütün saçlarınızı toplayasınız? Saçlarda böyle yarım şekilde topuz kullanmak gerçekten havalı, saçın diğer kısımlarını açık bırakmak ve düzgün bir çizgi ile geçiş yapmak da oldukça önemli tabi ki. Salaş ve moda tek bir modelde toplanmış- biz bayıldık!

İkili Mini topuzlar

blank

Tabii tek topuzlar havalı falan, fakat o tarz bir saç stili kolayca eskiyebilir. Bir sonraki “kötü saç günü”nüzde saçlarınıza biraz hareket katmak için iki adet mini topuz kullanabilirsiniz. Oldukça taze ve hareketli, ve kesinlikle çok daha dolgun bir görünüme sahip.

Kalem İle Saç Stili

Evet doğru okudunuz, kalem ile. Belki de çok sık görmediğiniz bir saç stili fakat kesinlike göz alıcı bir görünüşe destek sağlıyor! Bu salaş topuz bir sonraki seviyeye geçmiş ve kalem ile tutturulmuş. Deneyin, siz de pişman olmayacaksınız! Kıyafetleriniz ile farklı renkler kullanabilirsiniz; eğlenceli olacak!

Burgulu Yandan Örgü ve Düşük Topuz

Bu saç stilinin amacı her gün kullanabileceğiniz bir model oluşturmak ve bu modele biraz feminenlik eklemek. Buna sahip olmak ise yandan burgu ile alınan saçları düşük bir topuz ile birleştirmek kadar kolay. Evet biraz daha basit genel olarak ama genellikle basit en iyiler arasındadır.

Yandan Örgülü Düşük Topuz

Günlük topuzunuz çok daha tatlı bir hal almak üzere ve bunun için tek yapmanız gereken yandan bir örgü eklemek. Gerçekten, bu kadar harika görünmek ve böyle tatlı bir modele sahip olmak sadece birkaç dakikanızı alacak; bu harika modele neden bir şans vermeyesiniz?

Havalı Karışık Düşük Topuz

Üst kısımlar krepeli, orta kısım burgulu ve düşük bir topuz ile harika bir modele sahip olabilirsiniz; evet bu görünüm gerçekten harika ve en güzel küpelerinizle tamamlamanızı gerektiriyor.

Üçlü Örgülü Topuz

Evet tek örgü oldukça güzel görünür, fakat üç örgü ile karşılaştırılabilir mi! Bu havalı ve eşsiz saç stili oldukça dolgun görünüyor, üç kısımdan alınan saçlar fransız örgüsü ile ortada bir topuz ile sonlandırılmış durumda. Bu parça gerçekten göz alıcı fakat bizi heyecanlandıran ne kadar hareketli oluşu.

Çiçek Süsleri İle Zarif Bir Düşük Topuz

blank

Resmi bir organizasyona katıldığınızda -özellikle de ilkbahar ve yaz aylarında-feminen ve zarif bir görünüşe sahip olmanın bu şekilde süslenmiş bir düşük topuz kullanmak kadar kolay başka bir yolu yok. Burada kullanılan kırmızı ve beyaz çiçekler ile de gerçekten gözardı edemeyeceğiniz bir model elde edilmiş.

Çiçek Süsü İle Krepeli Düşük Topuz

Son tasarım düz geçişleri ile oldukça sert bir görünüm oluşturuyordu, fakat daha günlük bir görünüm tercih etmek isterseniz, saçlarınızın üst kısmında krepe kullanabilir ve daha küçük çiçekler tercih edebilirsiniz. Bu görünüş de yine oldukça zarif, fakat daha yumuşak bir şekilde.

Sarılmış Dalgalı Düşük Topuz

Bu harika romantik saç stilinin anahtarı tutarlılık, düz saçlar oldukça zarif bir şekilde sarılırken, düşük olan topuz kısmı stratejik olarak dalgalı olan saçların olduğu yere yerleştirilmiş. Yüzü saran kısımlardaki birkaç tel modelin dışında bırakılarak göz alıcı, çarpıcı ve gerçekten havalı bir saç stiline sahip olunmuş.

Oldukça Dağınık Düşük Topuz

Eğer gerçekten vaktiniz çok azsa, işe ya da okula geç kaldıysanız ve saçlarınızla ne yapacağınızı bilmiyorsanız… Böyle bir problemle karşılaştığınız zaman çözümü çok basit: oldukça dağınık düşük topuz! Bu model için çılgın stillere ya da havalı ekipmanlara ihtiyacınız yok; sadece saçlarınızı olduğu gibi toplayıp dağınık bir topuz yapmalısınız.

Zarif Düşük Topuz

Eğer düşük bir topuzun bambaşka şekilde ortaya çıkamayacağını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bu harika ve zarif saç stili kendi içerisinde bir sanat eseri, üst kısımlarda kullanılan krepe ile yeterince çekici fakat abartılmamış bir görünüme sahip. Kenarlardan burgu ile getirilen kısımlarve mükemmel şekilde oluşturulmuş tppuz ile şüphesiz harika küpelerinizi sergilemek için mükemmel saç stili. Sizin en sevdiğiniz topuzlar hangileri?

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. blank Ece dedi ki:

  Dalgalı Kabarık Saç Modelindeki kadın çok güzel ya. Öyle güzel olmanın da bi yöntemi var mı.

 2. blank Nergis dedi ki:

  Bandana ile yapılan saç modelleri her zaman çok güzel oluyor.

 3. blank Ecrin dedi ki:

  Burada yer alan tüm modeller güzel ancak hepsi bir saça gitmez. Aradan güzel olanları seçmek lazım.

 4. blank Gül dedi ki:

  Bir kalem ile bile saç modeli yapabiliyoruz remsne ya daha ne olsun 🙂

 5. blank Fatmanur dedi ki:

  Tüm modeller çok güzel insanın hepsini tek tek deneyesi geliyor.