2020 Yılı İçin Yüksek At Kuyruğu Modelleri

2020 Yılı İçin Yüksek At Kuyruğu Modelleri

At kuyruğu denince  bayanlar için sayısız tasarımlar vardır. Bunun için uzun uzun düşünmek gerekmez nasıl bir yüksek at kuyruğu istediğinize karar vermelisiniz. Çeşitli stilleri vardır bazıları gayet basit kolay bazıları ise karmaşık zordur. Sizler için önereceğimiz stiller 2020 yılı için yüksek at kuyruğu modelleri hakkında olacaktır. 2020 yılında bu yüksek at kuyruğu modelleri rüzgarı esecektir. Sizlerde çağı yakalamak istiyorsanız yeni modellerle mükemmelliğe ulaşamaya çalışın. Her ortamda öne çıkmak istiyorsanız yeniliği takip etmekten geri durmamalısınız. Yüksek at kuyruğu için uzun saçınız olması gereklidir. Ombre desenlerle de bu stiller daha bütünleyici olmaktadır. At kuyruğunu çeşitli örgü ve bükümlerle daha efektif şekilde kullanışlı hale getirebilirsiniz. İşte şimdi de 2020 yılı için yüksek at kuyruğu saç stillerini inceleyelim neler varmış güzel bayanlar.

2017-yili-icin-yuksek-at-kuyrugu-modelleri

Yüksek At kuyruğu Önerileri 2020

 

1.Sahte Mohawk At Kuyruğu

 

12017-yili-yuksek-at-kuyrugu

 

Örgülü mohawk at kuyruğu  inanılmaz bir tasarımdır. Başın üst tarafın harika örgüler ve yüksekte bulunan at kuyruğu modeline verilen isimdir. Yapımı ise şöyle üst kısımda mümkün olduğu kadar zengin örgüler yapın düğüm yapıp kuyruğu uzun yapın. Saçlarınız yeterince uzun değilse de saç ekleme kullanabilirsiniz. Saçlara ombre uygulaması yapılması bu at kuyruğu için çok tatlı olur.

2.Dalgalı Yüksek At Kuyruğu 2020

 

2dalgali-yuksek-at-kuyrugu-2017

Bu tasarımda dalgalar şaşırtıcı doku katmıştır. Bu tarzı zahmetsiz ve saçları kaydırıp düğüm halinde bağlayarak bu modele kavuşacaksınız. Gevşek uçları ile dalga dalga uzayan bu stile sahip olabileceksiniz. Yüz hatları içinde kullanışlı bir at kuyruğudur. 2020 yılı ile baraber ön plana daha fazla çıkmaya başlayacaktır. parti ve özel günler içinde basit ama kullanılabilir bir model olma özelliği taşıyor.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

Sıkı At Kuyruğu Modelleri İçin Tıklayınız

17 Örgülü Saç Modeli ve Resimli Yapılışı İçin Tıklayınız

3.Zarif At Kuyruğu

 

3zarif-at-kuyrugu-sac-modelleri

Zarif at kuyruğu her zaman treddir. Resmi ve her ortamda  kullanılabilecek bir saç şekillendirmesidir. Öndeki saç tutamları bir kısmı arkaya eklenir daha sonrada uzun bir at kuyruğu içinde saçın ucunda bukleler oluşturulur.Sarı saçlar ile de seksi model harika görüencektir.

4.Ekstra At Kuyruğu 2020’nin Modası

 

42017nin-modasi-ekstra-uzun-yuksek-at-kuyrugu

Pistler için muhteşem uzunlukta bir ekstraya sahip yüksek at kuyruğu şeklidir. Böyle bir görünüm vermek için ekstra saç eklemesine gerek olabilir bunu temin etmelisiniz. Bu uzunluğa sahip olmak için belde uzanacak şekilde düğümlenip sabitlenir. Ombre,kahverengi,siyah saç renkleri bu modelle çok uyumlu olacaktır saçlarınızı bu renklere boyatmanızı öneririz.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-goz-alici-at-kuyrugu-sac-modelleri%e2%80%8f%e2%80%8e.html

5.Kıvırcık At Kuyruğu

 

5yuksek-at-kuyrugu-modeli-2017

Uzun ömürlü bir izlenim bırakmak istemez misiniz? Eh, bu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Kıvırcık ve kabarık uzantılarla bu hacmi verebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.