2020 İlkbahar/Yaz Bayan Saç Modelleri

2020 İlkbahar/Yaz Bayan Saç Modelleri
 • 2020 İlkbahar/Yaz Saç Trendleri

  Yıllara göre saç modelleri değişiklik göstermekte ve yeni modeller eklenmektedir. 2020 ilkbahar-yaz saç trendleri de belli oldu. Birbirinden değişik saç modelleri ve yenilikler var. 2020 İlkbahar/yaz bayan saç modelleri ile saçlarınız bir kat daha güzel olacak çünkü ilham alacağınız birbirinden harika saç modelleri eklenmiş ve yeni ufuklar açılmış. Sizler için bu saç modellerini tek tek ve detaylı bir şekilde açıkladık ve havaların ısınmaya başlamasıyla beraber bu saç modellerini denemeye başlayacağınızdan eminiz. Şimdi de 2020 ilkbahar/yaz bayan saç modellerine bakalım.

  https://www.stylekadin.com/sac/ilkbahar-yaz-2020-sac-rengi-trendleri.html

  1.Volümlü 80’li Yılların Saç Trendi Dönüşü

  2020 yaz saç trendlerinden olacak. Hacimli saçların yukarı doğru taranmasıyla şekillendirilmiş ve 80’li yılların saç stillinden esinlenilmiş. Bu bayan saç modellerinde yan kısımlarında hacimli olduğunu görmekteyiz. Yüksek moda ürünü saç şekillendirmeli olduğunu söylemek doğru olur. Çeşitli at kuyrukları ve dalgalandırmalarla hacimler verilmişti.

   

  2017-ilkbahar-yaz-sac-trendleri

  2017-ilkbahar-yaz-sac-trendleri

  2.Yandan Ayırmalı Saç Modelleri

  İlkbahar-yaz 2020 saç trendlerinden birisi daha. Pistlerde birçok örneği temiz ve düzgün olarak gördüğümüz şekillendirme. Spor saç modeli olduğunuzu söyleyebiliriz. Ayrıca saçlara jöle ile düzleştirilip uyumlu bir görünüm verilebilir.

   

  ilkbahar-yaz-2017-sac-trendleri

  3.Ortadan Ayrık Saç Modelleri

  Geçen senenin saç modellerinden bu senede etkisini sürdürmeye devam ediyor. Yetmişli yılların saç stillerinden birisi Uzun saçlar için çok harika bir stil ortaya çıkıyor uzun saçlı bayanlar için avantajlı bayan saç modelidir. Saçların uzun kısımları hafif dalgalıda olabilir.

   

  2017-ilkbahar-yaz-bayan-sac-modelleri

  4.Bukleli Kıvırcık Saç Trendi

  Bu yıl bukleler büyük ve kalın. Eğlenceli şık saç stili diyebiliriz. Yumuşaklığı ve vahşiliği bir arada barındıran zıt yönlü uyumlu 2020 ilkbahar/yaz bayan saç modellerinden. Biraz ıslak çok kıvırcık dalgalı görünümlü daha güzel olacaktır.

   

  2017-ilkbahar-yaz-bayan-sac-modelleri

  5.Islak Görünümlü Saçlar

  Yağmurda kalıp ıslanmış saç modelleri 2020 ilkbahar saç trendi olacak. Bu saçlar süper şık ve şaşırtıcı. Islak görünümü sürekli korumak içinde saç yağı kullanmalısınız.Uzun saçlar,arkaya taranmış saçlar,yandan ayrılmış saçlarla eşleştirebilirsiniz.

   

  2017-ilkbahar-yaz-sac-modasi

  6.Üç Boyutlu Saç Görünümü Stili

  Çok şık ve popüler olacağından emin olduğumuz saç stillerinden birisi. Tarağın müthiş dokunuşu ile oluşturulmuş her yönden bakılabilir havası verilen üç boyutlu saç görünümü stilidir.Stilistlerin emek vererek oluşturduğu saç tarzı.

   

  2017-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-trendi

  7.Düşük ve Yandan At Kuyruğu

  Kolay ilkbahar-yaz 2020 saç trendi at kuyruğunun farklı versiyonları. Sıkıcı at kuyruğu saç modelleri şekillendirilmiş daha kullanılabilir hale getirilmiş. Ayrıca şapka ile de rahatlıkla kullanılabilecek bayan saç modelidir.

  https://www.stylekadin.com/kategori/sac 

   

  ilkbahar-yaz-sac-modelleri-2017

  8.Düşük ve Askılı Örgü Saç Modelleri

  Kadınsı ve düşük profilli örgüler yaratılarak kullanılabilir işlevsel örgülü saç şekillendirmeleri yaratılmış. Romantik saç havası verilen örgüler oluşturulmuş. Genellikle arka kısımdan örgülere ağırlık verilmiş. Hafif yukarıda duran örgülerle de daha sıkı örgülü saç modellerine yer verilmiş.

   

  2017-ilkbahar-yaz-bayan-sac-modelleri2017-yaz-sac-trendleri

  9.Twisted Saç Modeli

  Bohem saç modellerinden bir saç modeli. Saçların arka kısmını hareketli hale getirilmiş genelde geriden bakışlarda etkili stiller önden bakış için biraz geride kalabilir. 2020 ilkbahar-yaz bayan saç trendleriden olacak.

   

  2017-ilkbahar-sac-trendleri

  10.Yüksek Dağınık Topuz Saç Modelleri

  Asi ve şık bayanın tercihi biraz dağınık ama temiz bir saç şekli ile ilkbahar-yaz 2020 saç trendini yakalayabilir. Sezonu vurgulayan bir saç şekillendirmesidir. Güzel elbise kombinleri yapılarak uyumlu hale getirilebilir. Artık zaten hafif dağınık stiller hep modanın öncüsüdür bu saçlarda da böyle.

  ilkbahar-yaz-2017-sac-modelleriilkbahar-yaz-2017-sac-modasinda-hangi-sac-modelleri-var

  11.Dağınık Saç Trendleri

  Dağınık gelişigüzel saçları 2020 yılında fazlasıyla göreceğiz. Dağınık çeşitli saç modelleri karşımıza fazlasıyla çıkacaktır. Dağınık saç modelleri örneklerini fotoğraflarımızda görebilirsiniz. Bu saç modellerinden ilham alıp benzer modelleri saçlarınızda deneyebilirsiniz.

   

  2017-ilkbahar-yaz-sac-modelleri2017-ilkbahar-yaz-sac-modelleri-2

  12.Sinirli Görünen Tatlı Kaküllü Saç Trendi

  Bu kaküller bir başka birazcık asabi gibi yüz ifadesi veriyor. Aynı zamanda ise çok tatlı denenmesi gereken kakül modellerinden. 2020 yılında hafif sert imajlı kaküller moda olacak. Yüze ayrı bir mimik katan bu saç uzantılarını deneyerek önde olabilirsiniz.

   

  2017-bayan-sac-trendleri2017-bayan-sac-trendleri-ilkbahar-yaz

  13.Avangard Kaküller

  Bu kaküller kapalı kaküller daha hacimsiz ve kısa ayrıca hacimsiz. İlkbahar/yaz 2020 saç modelinde patlama yapacak bir saç trendi. Hafif kıvrık ve asimetrik modellerle farklılaştırılmış modern hale getirilmiş. Fotoğrafta modelleri inceleyebilirsiniz.

  2017-ilkbahar-yaz-bayan-sac-modelleri

  14.Hollanda Saç Örgüsü ve Fransız Örgü

  Şehirli kadının saç modellerinden olan Hollanda ve Fransız örgüsü daha modern ve önemli örgülerdir. Hollanda örgüsü daha sofistike bir bayan saç modelidir. Daha genç bir stil için ise Fransız örgüsü kullanılmalıdır. İki örgülü modelde gerçekten emek verilerek şık olunacak saç örgüsüdür. Bu örgüler 2020 yılı bahar be yaz sezonunda trend olacak.

  2017-ilkbahar-yaz-sac-trendleri-12017-ilkbahar-yaz-sac-trendleri-22017-ilkbahar-yaz-sac-trendleri

   

  15.Küçük Düğümlü Örgü Saç Trendi 2020

  Bu örgüleri yapmak kolay ve zahmetsizdir. Daha küçük örgüler şeklinde birleşen ve küçük örgü vurgulamasıdır. Küçük örgüler daha kullanışlıdır büyük örgülere göre. Bohem etkisini gördüğümüz bu saç modelleri 2020 ilkbahar-yaz saç trendlerinden.

  2017-ilkbahar-yaz-sac-modasi

  16.Kalın Gür Örgülü Saç Modelleri

  Denizkızı etkisi yaratan bu saç modeli kalın gür örgüdür. Genç bir görünüm için iki büyük kalın örgü kullanabilirsiniz. Romantik ve çiçek aksesuarlarıyla daha da anlamlı hale gelecek bir örgü tipidir. Örgüye uygun saç tipiniz varsa deneyerek sıradanlıktan uzaklaşabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Saç Kategorimizdeki Harika Fikirler İçin Tıklayınız

  2017-bayan-sac-modelleri

  17.Afros ve Doğal Saçlar Yaz 2020 Saç Modeli

  Doğallık her zaman prim yapmıştır. 2020 sıcak mevsim sezonunda da bu rüzgar önemlidir. Saçlarınla olduğun gibi görünmek gerçekten doğallıktır. Doğal saç şeklinizle doğru görünümü yakalayabilirsiniz. Kıvırcık doğal afroslar net ve tatlı durmaktadır.

  https://www.stylekadin.com/sac/2020-en-trend-kisa-sac-modellerini-ogrenmek-ister-misiniz.html

  2017-ilkbahar-yaz-bayan-sac-modelleri

  18.Sahte Ekleme Stiller

  Saçın üst kısmına ekleme yaparken yeni saç şekillerini bulabilirsiniz. Bu renkli sahte ekleme stiller gerçekten güzel bir anlam katıyor. Bazı bölgelerde bu eklemeler gelenekselleşmiştir. Bu eklemeleri sizde deneyebilirsiniz.

  2017-sac-trendleri-ilkbahar-yaz-1

  19.Mimari Tarz İlkbahar/Yaz Saç Modelleri 2020

  Aşırı şekillendirme yaparak mimari bir sanat harikası yaratılmış. Sanat harika bir şekilde ortaya çıkan bu saçlar sanki bir mühendis tarafından şekillendirmiş gibi. Bu şekil saçları özel günlerde kullanabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  2020 Yılının Yüksek At Kuyruğu Modellerini Biliyor Musunuz?

  Saç Kategorimize Göz Atmak İçin Tıklayınız.

  2017-sac-trendleri-ilkbahar-yaz-2

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.