2014 Örgülü Saç Modelleri

2014 Örgülü Saç Modelleri
19 Mart 2014 tarihinde eklendi, 7.569 kez okundu.

Son yılların saç modelleri içinde en sık karşılaştığımız stiller örgülü saç modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Örgülü saçlar olabildiğince doğal ve sade stilleriyle bir hayli dikkat çekiyor. Örgülü saç modellerinde bu sezon pek çok stil ve model ön plana çıkıyor. 2014 ilkbahar yaz sezonunda özellikle doğal görünümlü örgülü saç modelleri favori saç stilleri arasında yer alıyor.

8

Özellikle de topuz modellerinde, at kuyruğu modellerinde, yandan örgülü modellerde ve salık saçlarda küçük örgüler şeklinde pek çok saç stilinde bu sezon saç örgülerine rastlamak mümkün. Ayrıca sütçü kızı örgü modeli yani tepeden hare şeklinde başın üst kısmında dönen örgüler bir hayli dikkat çekiyor bu yıl.

5

Yeni sezonda örgülü saç modellerini tercih edecek bayanlar için birbirinden şık ve bir o kadar da modern saç örgülerini sizler için seçtik ve galerimize ekledik. Görsellerimizden en trend örgülü saç modellerini ve sezon trendi saç modellerini inceleyerek fikir edinmenizi öneriyorum. Bu sezon iddialı pek çok örgülü saç modeli yepyeni modelleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

2

2014 Bayan Çanta Modelleri
2014 Blazer Ceket Modelleri ve Kombinleri

Etiketler:


Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git