Hande Erçel’in Yeni Saç Rengi Nedir?

Hande Erçel’in Yeni Saç Rengi Nedir?

Hande Erçel’in Saçlarına Hangi Boya Markası Kullanıldı?

Ünlü dizi oyuncusu ve Loreal Paris’in güzellik elçisi Hande Erçel saçlarını Loreal Paris Casting ile saçlarına renk kattı. Harika güzelliği,sempatikliği,güler yüzlü,önemli kariyeri ile adından  bahsettirdi. Daha önce saçlarını boyamaya cesaret edemeyen güzel yıldız bu güzel saç renklerine daha fazla kayıtsız kalamadı. İlk önce saç rengi için hayranlarına sordu hangi rengi boyayayım diye. Bir hafta boyunca 3 renk için oylama yapıldı.

Bu renkler

Böğürtlen Kızılı

Bronz Kahve

Bitter Çikolata

saç renkleri idi. Bu üç saç renginden birini seçmesi gerekti ve hayranlarına soruldu ve bir tanesi oy açısından yüksek çıktı ve o rengi kullandı. İşte Hande Erçel’in saçlarını boyaması hikayesi böyle şimdide hangi renge boyadığına bakalım.

hande-ercelin-yeni-sac-rengi-nedir

Hande Erçel’in Saçlarının Rengi

Böğürtlen kızılı,bronz kahve ve bitter çikolata saç renklerinden en yüksek oyu bronz kahve aldı ve Hande Erçel bu saç rengine  boyattı saçlarını. Artık Hande Erçel’in saç rengi ‘Bronz Kahve’dir. Artık hayranlarının karşısına bronz kahve saç rengi ile çıkacak. Fahriye Evcen’in Saç rengini Öğrenmek İçin Tıklayınız.

hande-ercelin-sac-boyasi-numarasi

Hande Erçel’in Kullandığı Saç Boyası Numarası

Ünlü starın saç boyası Loreal Paris Casting Creme Glass 680 Bronz Kahvedir. Bu numara ile sizde bu renge kavuşabilirsiniz. Loreal bronz kahve  saç boyası amonyaksız ve arı sütü içeriyor. Ayrıca saçları çokta yumuşak yapıyor. 28 şampuanlamaya kadar da kalıcılık garantisi var.

Elçin Sangu’nun Saç rengini Öğrenmek İçin Tıklayınız.

hande-ercel-ilk-kez-saclarini-boyadi

Bronz Kahve Nasıl Bir Saç Rengidir?

Hem altın hem de kızıl yansımalarını yansıtan 2019’nin trend saç renklerinden bir tanesi. Yükselen trendi ile 2019 yılında çok fazla göreceğiz. Doğal ve parlak  bir saç rengi olması yönüyle de saç renklerinden ayrılıyor. Hande Erçel de bu rengi çok beğendiğini ve uzun süre kullanacağını söylüyor.

Parlak Saçlara Sahip Olmak İçin Tıklayınız.

hande-ercel-sac-rengi

Hande Erçel İlk Defa Saçlarını Boyadı: Bu Rengin Adı Bronz Kahve

Bugüne kadar hiç saçlarını tamamen boyatmamıştı sadece kısmı işlemlerle saçlarını kullanmıştı. Çünkü güzel saçlarımın boya ile beraber yıpranacağını,yumuşaklığını kaybedeceğini düşünerek yıllarca boya yapmaya karar vermedi. Geçici çok az kısımlarını boyamakla yetindi. İşte bu sebepler Hande Erçel’i saçlarını boyatmaktan alıkoydu. Son zamanlarda bu fikri yavaş yavaş değişmeye başladı ve Loreal’in kaliteli boyaları bu fikrini yenmesini sağladı. Şu an ilk defa boyattığı  saçlarından çok memnun olduğunu ve mutluluk duyduğunu sözlerin ekledi.

 

 

Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler?

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.