2020 İlkbahar-Yaz Saç Aksesuar Trendleri

2020 İlkbahar-Yaz Saç Aksesuar Trendleri

Saçlarımızın önemli olduğu kadar onlara anlam katan aksesuarları da yakından takip etmeliyiz. Saç aksesuarları gerçekten bir saça ifade katan önemli ekipmanlardır. Nasıl ki kolye,bileklik,küpe gibi parçalar önemli ise saç aksesuarları da o kadar önemlidir. Moda haftalarında 2020 ilkbahar-yaz saç aksesuar trendleri görüceye çıktı. Bu önemli günde birçok stilleri ve tasarım harikalarını gördük. Bazı saç aksesuarları evde kendi başınıza yapılarak şekillendirilebilecek cinsten idi. Tasarımcıların sınırlarını aşarak oluşturduğu 2020 ilkbahar-yaz saç aksesuar trendleri ile bu sezona damga vuracak gibi. Gucci,Dolce Gabbana,Alessandro Michele gibi markalar bu saç aksesuarlarına sıklıkla yer vermişler idi. Önümüzdeki günlerde bu saç için aksesuarları piyasaya sürecekler.

https://www.stylekadin.com/sac/ilkbahar-yaz-2020-sac-rengi-trendleri.html

 

2020 İlkbahar-Yaz Sezonunda Kullanılacak Saç Aksesuarları Hangisi?

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-5

 

1.Şekilli Saç Aksesuarları 2020 Trendi

Süpriz bir aksesuar trendi değil. Alışılmış ve gelenekselleşmiş hale gelmiş devam eden trend. Çok farklı tasarımlarla kullanılmaya başlaması güncellenmiş şekilli saç aksesuarlarından olduğunu gösterdi.

 

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-92017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri

2.Küçük Renkli Saç Tokaları Trendi 2020

Bazı tasarımlar akıllıca ve küçük boyutlarda idi. Sofistike ve kişisel yansımaları barındıran güzel tokalar olmuştu. 2020 trend saç aksesuarlarından ve önümüzdeki günlerde dahada çok kullanılmaya başlanacak.

 

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-8

3.Metal Yazılı Saç Aksesuarları

Saçları harika gösterecek taşlı ve yazılı saç aksesuarlarını 2020 yılında hemen hemen her marka satışa sunacak önümüzdeki günlerde bu aksesuarları. 2020 ilkbahar-yaz saç aksesuar trendi bu parçalar şekilli saçları korumaya fazlasıyla yardımcı oluyor. Arkaya yatırılmış saçları bozulmadan koruyan desenli ve şık taşlardan oluşuyor.

 

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-12017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-2

4.Çiçekli Saç Aksesuarları

Baharın simgesi çiçekler unutulmamış ve bu saç aksesuarlarına da yansımış. Bu saç parçalarıyla özgür ve vahşi bayan ruhu yansıtılmaya çalışılmış. Kırmızı, sarı tonlu ve rengarenk yansımalar tam sıcak aylar içindi.

 

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-6

5.Olağan Dışı Malzemelerle Saç Aksesuarları

Sıra dışı parçalarla moda aksesuarları yapmak yüksek yaratıcılık ister. Her zaman klasik düşünmek sıradanlığa yol açar. Bu saç aksesuarları basit at kuyruğunu bambaşka hale getirip hoş bir hava katar. Diğer saç modellerini de bu sıra dışı parçalarla kullanabilirsiniz.

 

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-11

6.Büyük Kalın Yaylar

Bu sezonun kadınsı ilkbahar-yaz 2020 saç aksesuar trendlerinden biri de büyük kalın yaylardır. Bir genç kız için mükemmel bir seçimdir. Yumuşak makyajla beraber bu saç aksesuarları harika bir görünüm vermekte. Saçın tepesinde yer alan ve değişik renk ve desenleriyle tam bir stil harikası.

 

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-32017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-4

7.Pretty Kurdeleler

Küçük ince ve ipek dokulu bu kurdeleler zarif şık. At kuyruğunun bozulmaması için güzel bir saç stili diyebiliriz. Koyu renklerle de bezenmesi daha uyumlu kullanılabilir bir hale getirilmiş. Bu tercihi fazlasıyla rahat kullanabilirsiniz.

Saç Kategorimiz İçin Kesinlikle Tıklayın.

Trendler Kategorimiz İçin Kesinlikle Tıklayınız.

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-12

8.Bandanalar Trendi 2020 İlkbahar-Yaz

Rengarenk olan ve konser kullanımları için tasarlanmış değişik sezon tasarımlarıdır. Bir rock konserine gidiyorsanız bu parçalar çok çok uyumlu olacak ve ortama uyum sağlayacaktır. 70’li yılların tasarımlarının modern hali diyebiliriz.

Kaçırmayın: 2020 ilkbahar-Yaz Saç Modelleri

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-10

9.Markalı Lastik Toka Trendi

Chanel la beraber 80’ler modası geri döndü. Saçlarınıza şapka taktığınızda daha güzel bir şekilde durdurmak için saç uç kısımlarına şapkayı kapatmayacak şekilde lastikli ve markalı trend popüler olacak. Bu stili daha çok beyzbolcular kullanır.

Kaçırmayın: 2020 İlkbahar-Yaz Saç Trendleri

 

2017-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri-7

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.