Buğday Tenlilere En Çok Uyum Sağlayan Saç Renkleri Hangisi?

Buğday Tenlilere En Çok Uyum Sağlayan Saç Renkleri Hangisi?

Buğday Tenliler İçin Saç Renkleri Önerisi

Esmer ve sarışınlar arasında kalan buğday tenliler daha çok sarışına yakın bir ten rengine sahiptirler. Bu ten özelliğine sahip olan bayanlar çok avantajlılar. Avantajlı olmalarının sebebi ise çok saç renginin uyum sağlamasıdır. Burada dikkat edilmesi gereken  en çok yakışan saç renklerini bilmek. Çünkü yüzlerce saç rengi mevcut. Bu saç renklerinde en çok uyum sağlayanları ve yakışanları sizler için derledik. Stylekadin.com ekibi olarak bu yazıyı buğday tene sahip bayanlara en çok uyum sağlayan saç renkleri  olarak önemle araştırdık ve derledik. İşte  bu saç renklerinin ismini öğrenerek,saçlarımızı bu renklere boyatarak hayata güzel bir merhaba diyelim.

Sıcak Sarı Renk Tonları

Buğday ten özelliğine sahip bayanlara sarı saç renkleri çok yakışır ancak çok tonu vardır. Sarının tonunu doğru seçmek önemlidir. Sıcak sarı tonlar ve küllü sarılar buğday tenlilere en çok uyum sağlayan renklerdendir. Soğuk sarı tonlar bu ten rengine göre değildir. Platin sarı saç rengi bu özellikte ciltlere yakışmaz. Bebek sarısı ve kirli sarı saç boyaları en çok yakışan sarı tonlarındandır.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız Okuyun:

Esmer Tene Hangi Saç Rengi Yakışır?

Cilt Rengine Uygun Saç Rengi Seçimi Nasıl Olur?

bugday-tenlilere-yakisan-sac-renkleri

Mavi Siyah Saç Rengi

2019 yılının yükselen saç rengi trendlerinden. Bayanlar arasında her gün daha fazla kullanılmaktadır. Koyu saç rengini tercihler için mavi siyah yansımalar çok hoşuna gidecek. Bu özellikteki ten rengine mavi siyah renkler cuk diye uyum sağlamaktadır. Ayrıca serin mevsimlerde daha iyi bir hava katacaktır. Farklılık sevenler için güzel bir öneri diyebiliriz.

bugday-tenliler-icin-sac-rengi-onerisi

Parlak Kızıl Saç Rengi Tonları

Kızıl tonlarının parlak ve canlı olanları bu tene çok uyum sağlıyor. Kızıl saç renginin tonu çok bu açıdan canlı ve parlak kızıllar sizlere daha çok yakışacaktır. Bakır kızılı buğday cilt tonunda çok güzel duracaktır. Sıra dışı bir canlı parlak kızıl istiyorsanız da mor kızıl deneyebilirsiniz tabi ki cesaretiniz varsa. Canlı ve parlak diğer kızıl tonları da diğer seçenekler.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız Okuyunuz:

Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler?

Altın Sarısı Saç Rengi ve Modelleri 2019

 

Motion shot of woman's hair. Dyed hair in daylight concept. Beautiful woman with copyspace.

Motion shot of woman’s hair. Dyed hair in daylight concept. Beautiful woman with copyspace.

Buğday Tenlilere Yakışan Kahve Tonu Hangisi?

Kahverengi saçlar sanki bu ten özelliğine sahip bayanlar için tasarlanmış gibi. Kahvenin ise çok fazla açık ve koyu tonu vardır,bunların hepsi size uyum sağlamaz. Bundan dolayı da daha fazla dikkat etmeliyiz. Parlak,çağdaş,aydınlık bir görünüm için sizlere önerimiz sütlü kahve,koyu kumral ve çikolata kahve gibi tonlardan yana kullanmanız.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

Ronze Saç Rengi Hakkında Her Şey

Açık Karamel Saç Rengi Hakkında Önemli Detaylar

 

bugday-tenliler-icin-ideal-sac-renkleri-2017

Beautiful young stylish woman in sunglasses

Beautiful young stylish woman in sunglasses

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.