Esmer Tene Hangi Saç Rengi Yakışır ?

A+
A-
Esmer Tene Hangi Saç Rengi Yakışır ?

Esmerlere yakışan saç renkleri ? Esmer tenli bayanlar saç rengi seçimlerini nasıl yapmalı, hangi saç saç renklerini seçmeli, bununla ilgili paylaşımlarda bulunalım.

Esmer tenli bayanlar saç rengi seçiminde bazen zorluklar çekebiliyorlar.İstedikleri ve beğemdikleri saç rengi ten rengiyle herzaman uyumlu olamayabiliyor..

İlk olarak esmer ten rengine sahip ünlülerden baz alarak onlara en çok yakıştırdığımız saç renklerini görseller ile birlike inceleyelim.

esmer tene en çok yakışan saç renkleri

Dünya erkeklerin hayranı olduğu Adriana Lima bu resimdeki kahve üzerindeki sarı balyaj saç rengi çok yakışmış, esmer tenli olan ünlü mankene siyah, koyu kahve, kahverengi üzerine balyajı sarı saç tonları en çok yakışan saç renkleri arasında.En havalı kahverengi saç modelleri konumuzdada bu uyumu görebilirsiniz.İncelemk için tıklayın

esmer tene yakışan saç renkleri adriana lima

esmer tene yakışan saç renklerşi Elizabeth Hurley Elizabeth Hurley Esmer tenli olan ünlü bayan yine çikolata kahve tonlarıyla ten renginin muhteşem uyumunu bizlere ispatlar nitelikte.Esmer tene sahip bayanlar çikolata kahve saç renklerini rahatlıkla tercih edebilirler.Yıllarca Esmer tenli olan Cansu Derenin çikolata kahve saç rengide bunu bize anlatıyor.

esmer tene yakışan saç renkleri jennifer lopez
Kahve saç tonlarıda esmer tenli ünlülerin en çok tercih ettiği saç renkleri arasında.Bezen kahve rengi saçlarının arasına bal köpüğü ve karamel gibi esmer tene dahada sıcaklı katan saç renklerini balyaj olarak kullanıyorlar.Buna en iyi örnek Jennifer Lopez’i verebiliriz.

esmer tene en çok yakışan uyumlu saç renkleri megan fox siyah saçları

Esmer tene yakışan saç tonları ve renkleri arasında yine çok beğendiğimiz bir ünlü yıldız var.Megan Fox en koyu tene sahip kadınlardan.Mavi siyah ve simsiyah saç rengi ona en çok yakışan saç renklerinden.Ten renginiz koyu ise hiç düşünmeden siyahı çekici ve gizemli etkisini teninizde sizde buluşturabilirsiniz.

esmer tene yakışan saç renkleri lana del ray

Yüzüne ve sesine hayran olduğumuz yabancı sanatçı Lana Del Ray esmer tena sahip bir kadın, kullandığı saç renkleri kızıl tonları, karamel tonları ve kahve saç tonları.Hepside ona çok yakışan saç renkleri arasında.Burdaki görselimizde gördüğünüz gibi esmer tenli bayanlara yakışan saç renklerinden biride kızıl saç rengi.

Bir önceki yazımız olan En Havalı Kahverengi Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2014 kahverengi saçlar, havalı saç renkleri ve kahve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Aleynea Miracle dedi ki:

    Short hairstyles 2014

  2. blank semra dedi ki:

    esmer ten renkliyim saçımı kumjrala boyatmak istiyorum ama yakışıp yakışmayacağı konusunda endişelerim var yardımcı olursanız sevinirim