Bu Kot Pantolon Modelleri Zayıf Görünmenizi Sağlıyor!

Bu Kot Pantolon Modelleri Zayıf Görünmenizi Sağlıyor!

Bir çoğumuzun  vücudumuzda beğenmediği noktalar ve kısımlar vardır. bu yaratılış gereği çokta doğaldır aslında. önemli olan bu problemi kısımları gizlemek ve güzel göstermektir. Sizlere tavsiye edeceğim kot pantolon modelleri ile bu problemli kısımları çok daha güzel göstereceksiniz. Bu beğenmediğimiz noktalardan en önde ise fazla kilolar gelir. Fazla birikmiş kiloları göstermeden görünmek ise bütün bayanların en önemli mantalitesidir. İşte bu noktada en çok giydiğimiz giyim parçalarından olan kot modellerini doğru seçersek gayet zayıf görünebiliriz.

bu-kot-pantolon-modelleri-zayif-gorunmenizi-sagliyor

Jennifer Lopez ve Kim Kardashian  gibi ünlü yıldızların vücut şekillerine de baktığımızda yuvarlak vücut hatlarına sahipler bu tarz bir vücut şeklinde de  fazla öne çıkan noktalarınız varsa bunları da gizleyebilirsiniz. Bunun için çeşitli yollar vardır. Kot pantolon kesimleri,renk durumları, stil gibi birçok noktaya dikkat ederek daha zayıf görünebileceksiniz. Bunlar için yapmamız gereken doğru kot pantolon modellerini tercih etmek olacaktır. Size anlatacağımız kot pantolon modellerinden onra daha dikkatli olup doğru modelleri tercih edeceksiniz. Dolabınızda bulunan kot pantolon modellerin de de değişiklik yapacağınızdan eminiz.

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız Okuyun:

Vücut Şekline Göre Kot Pantolon Nasıl Seçilmeli?

Zayıf Gösteren Kot Pantolon Modelleri

 

Yüksek Belli Kot Pantolonlar

Düşük bir bel kot pantolon tercihi yaparsanız  A’den Z’ye vücut yapınızı gözler önüne sreceksiniz. Ayrı yeten sürekli hareket ettiğiniz ve eğildiğiniz için iç çamaşırlarınızın bile görülmesine sebep olursunuz. Düşük belli kot pantolonu tercih ederseniz hiçbir şeyi kamufle edemezsiniz. Yüksek belli kot pantolonlarla ise göbeğinizdeki fazlalıkları ve vücudunuzdaki fazlalıkları  fazlasıyla gizleyip harika bir görünümün kapılarını açabilirsiniz. Moda Yırtık Kot

yuksek-bel-kot-pantolonlar-zayif-gosteriyor yuksek-beli-kot-pantolonlar

Boru Paçalı Kot Pantolonlar

Risksiz bir kot pantolon modelidir. Boru paça olarak nitelendirilen bu modelleri vücudunuzdaki fazlalıkları sizi uzun göstererek kamufle eder. Sizi daha uzun gösterir böylelikle kilolarınızı da gizlemiş olursunuz. Aynı zamanda hatasız bir görüntü veririniz. En Güzel Kot Pantolon Kombinleri

bu-kot-pantolon-modelleri-zayif-gorunmenizi-sagliyor-2

Boyfriend Kot Pantolonlar

Daha rahat ve yoğun bir sıktırma olmadan kullanılabilen bir modeldir. Görünümü uyumlu hale getirirken kalçalara harika bir şekilde vurgu yapar. Boyu kısa bir bayansanız boyfriend pantolonunuzun paçaları ayak bileğini açıkta bırakmalı buna dikkat edin.

boyfriend-jeanler-zayif-gosteriyorbu-kot-pantolon-modelleri-zayif-gosteriyor

Kot Pantolonlarınızın Sizi Daha Zayıf Göstermesi İçin Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

1)Süslü,boncuklu ve çok aşırı desenler vücut hatlarınızı daha gözler önüne serer bu şekildeki abartı modelleri almayın.

2)Koyu renk kot pantolon modellerine öncelik verin. Açık ten rengine sahip kot pantolonla hatlarınızı belirginleştirerek kilolarınızı ortaya çıkarır bu noktaya dikkat edin. 2019 Yılının Kot Pantolon Modelleri

3)Kot pantolonunuzun kumaşlarına çok önem verin. Neden derseniz elastin doku kumaş özelliğine sahip pantolonlar vücut hatlarınızı görsel olarak sarar ve bacaklarınızı sıkıştırmadan harika bir görüntü vermenizi sağlar.

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.