Örgü Çocuk Çantası Modelleri

Örgü Çocuk Çantası Modelleri

Örgü son zamanlarda çokça ilgi görmektedir. Giyimde, aksesuarlarda özellikle kadınlar tarafından kullanılmaktadır. Özellikle örgü çanta modelleri sokak modasında genç kızların tercih ettiği aksesuarlardadır. Renk çeşitleri ve model farklılıklarıyla ilgi çeken örgü çantalar taşlarla süslenerek de daha şık hale getirilebilmektedir. Küçük kız çocukları da anneleri ve ablaları gibi çanta kullanmak istemektedirler. Onlar için de bu örgü çantalar kullanım açısından oldukça uygundur. Sırt çantası modellerini okula giderken, geziye çıkarken  kullanmaları, diğer askılı modelleriyse sizinle dışarıda kullanmaları onların bu isteklerini de yerine getirecektir. Kendi yanlarına almak istedikleri eşyalarını, oyuncaklarını bu çantalara koyarak onları işe yarar hale de getirebileceklerdir.

Hem renklerinin çeşitliliği hem de modellerinin farklılığı kız çocukları için bu örgü çantaları cazip hale getirmektedir. Evde kendinizin hazırlayacağı bu çantalar kızlarınız için mutluluk kaynağı olacaktır. Özellikle onların sevdiği renkleri ve karakterleri kullandığınız zaman kızlarınız çantaları ellerinden bırakmak istemeyecektir.

Örgü çantaları kalın yünlerle yapmanız kışlık bir hava katacaktır bu yüzden eğer mevsimlik olmasını istiyorsanız dantel kullanarak da çantaları hazırlayabilirsiniz. Bu çantaları örerken yaratıcılık tamamen size kalmıştır. Çeşitli ipler ve farklı malzemeler kullanarak harika çantalar ortaya çıkarabilirsiniz. Çantaların üzerinde keçelerle, kurdelelerle değişik motifler oluşturabilirsiniz. Hatta öreceğiniz basit bir çantanın üzerine tuhafiyelerde satılan çizgi film karakterleri, hayvan figürleri ya da çiçek şekillerinde alıp yapıştırabilirsiniz.

Örgü çantaları hem yapmak çok keyifli olacaktır hem de kızlarınızın mutluluğunu gördüğünüzde keyfiniz daha da artacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mavi Örgü Bebek Yelek Modelleri başlıklı makalemizde bebek örgüleri, bebek yelek modelleri ve örgü bebek yelekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. blank Aykız Tunç dedi ki:

    Ne güzeller hepside