Kral Şakir Amigurumi Tarifi

Kral Şakir Amigurumi Tarifi

Çocuklar sevindirmek isteyenler buraya toplansın! Son dönemlerin en popüler Türk yapımı çizgi filminin amigurumi tarifini şimdi sizlerle paylaşacağız. Evet doğru tahmin ettiniz! Kral Şakir amigurumi tarifi şimdi sayfamızda sizlerle buluşuyor! Kral Şakir bildiğiniz gibi 15 20 dakikalık bir çizgi dizisi ve yayınlandıktan sonra o kadar popüler oldu ki Kral Şakir okuma kitapları gibi pek çok farklı ürünü çıkartıldı. Her çıkartıldığı yeni ürüne oldukça talep gören bu çizgi diziye hayran olmayanların sayısı oldukça az. Eğer siz de ya da çevrenizdeki sevdiğiniz biri de bu çizgi diziyi seviyorsa bu amigurumi tarifi tam size göre. Eğer amigurumi yapıp satan biriyseniz Kral Şakir popülerliği sayesinde en çok satan amigurumi oyuncaklarınızdan birisi olacaktır.

Kral Şakir Amigurumi Tarifi

Kral Şakir Amigurumi Tarifi

Kral Şakir amigurumi tarifi verirken bu tarifin renkleri aslında ne kadar belli olsa da isterseniz kendi zevkinize göre değiştirebileceğinizi hatırlatalım. Eğer bu sarıyı sevmiyorsanız daha koyu bir sarı amigurumi ipi kullanabilirsiniz veya o rengi tamamen değişip mor bile yapabilirsiniz. Unutmayın bu amigurumi dünyasında sanatçı sizsiniz. Hatta bu modeli çok sade bulup onu süsleyebilirsiniz de. Rozetler takabilir ya da düğmelerle şapkasını süsleyebilirsiniz. Kral Şakir amigurumi oyuncağını yaptığınız kişi eğer simlerden ve parlak şeylerden hoşlanıyorsa bu amigurumi oyuncağını simlerle boyayabilirsiniz. Önemli olan sizin veya bu amigurumi oyuncağını yaptığınız kişinin zevkleridir.

İplerimizi ve isteğinize göre hazırladığınız süs malzemelerinden sonra ihtiyacınız olan malzemeler; ilmek belirleyici, göz, amiguruminizi yaparken kullanacağınız ipe uygun tığ, elyaf ve şapkanın gölgelik kısmında kullanmak için kesilmiş bir yoğurt kapağı ya da bidondan parça. Bu malzemeleri de bir araya getirdikten sonra amiguruminize başlayabilirsiniz. Ancak elinizde göz yoksa sorun etmeyin. Bunun yerine boncuk dikebilir ya da iple kendiniz göz yapabilirsiniz. Bu şekilde küçük ve pratik çözümlerle yalnız Kral Şakir amigurumi oyuncağınızı değil sitemizden veya başka yerden baktığınız pek çok farklı amigurumi tarifi örerken rahat edeceksiniz. Eğer elinizde az miktarda elyaf varsa yetmeyebilir. Gördüğünüz gibi bu biraz büyük bir amigurumi oyuncağı o yüzden bol bol elyafa ihtiyaç duyacaksınız.

Kral Şakir Televizyon Serisinin Konusu

Kral Şakir hepinizin bildiği gibi tek bir konuya dayanmıyor. Her bölüm farklı olayları konu alan Kral Şakir 2016’dan beri hayatımızda. Bugüne kadar yaklaşık 115 bölüm yayınlayan Kral Şakir kesintisiz bir şekilde izlenmeye devam ediyor. Kral Şakir çizgi dizisinde ana karakterler insan değil hayvanlardır ve insan karakter ya da insan varlığı bulunmamaktadır ancak bütün hayvanlar iki ayaklarının üstünde durabilir ve konuşabilirler hatta araba gibi bazı nesnelerin de karakter olabileceğini ve konuşabileceği bir evrende geçer. Kral Şakir’in annesi beyaz bir kedi babası ise bir aslandır. Kız kardeşi Canan’da annesi gibi kedidir ve Şakir babası gibi bir aslandır. Şakir’in dedesi ise kaplumbağadır.

Çekirdek ailenin haricinde Şakir’in babası Remzi’nin yakın arkadaşı olan fil Necati vardır. Necati bir okul hademesidir ve sürekli yemek düşünmektedir. Remzi’nin Necati haricinde sokakta yaşayan evsiz Tanju adında bir de köpek arkadaşı vardır. Tabii ki kötü karakterler de barındırırlar. Örneğin Akbaba Kürşat bu çizgi dizinin kötü adamıdır ve sürekli türlü türlü oyunlar çevirme derdindedir. Kürşat’ın oğlu akbaba Cemşit Şakir’le aynı sınıftadır ve sürekli Şakir’le mücadele etmektedir. Karakterler bu kadar çeşitli ve karışık olmasına rağmen Kral Şakir ilk başladığında o kadar fantastik değildi. Ancak ilerleyen bölümlerde uzaya gitmeler, bilgisayar oyununun içine girmeler gibi birbirinden farklı şeyler eklenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Kadife İpten Geyik Amigurumi Tarifi başlıklı makalemizde Kadife İpten Geyik Amigurumi Oyuncağı ve Kadife İpten Geyik Amigurumi Tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.