Kahverengi Gözler İçin Göz Farı Rehberi

A+
A-
Kahverengi Gözler İçin Göz Farı Rehberi

Kahverengi Gözler İçin Göz Farı Öğretimi

Kahverengi gözler için en iyi göz farı rengi nedir? Kahverengi gözlü bayanlar için hiç olmadığı kadar parlayan gözler oluşturmak için aşağıdaki önerilerimize kulak vermelisiniz. Bütün kahverengi gözlü bayanları buraya çağırıyorum! Kahverengi gözler için göz farı rehberi ile ışıldayan en iyi göz makyajı kombinasyonlarına sahip olabilirsiniz. Kahverengi gözlere bakır, altın, kahverengi ,mor gibi birçok renkte göz farı yakışmaktadır. Aşağıda bu göz farlarının uygulanışı ve renkleri ile ilgili geniş bir rehber hazırladık bir göz atın.

 

1.Altın Dumanlı Göz Makyajı/ Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi göze göz farı

kahverengi göz için altın rengi göz farı

 

Kahverengi göz renginiz var ise en iyi göz farı altın tonlarıdır. Bunun nedeni, altın renginin kahverengi gözlerdeki sarı renk tonunun ortaya çıkmasına yardımcı olmasıdır. Şunu da belirtelim tam altın rengini de önermiyoruz yukarıdaki gibi daha farklı tonlarını tercih etmelisiniz. Dumanlı altın gözler güzel bir öneridir. Dumanlı gözlerden hoşlanmıyorsanız, altın rengini bronz veya bakır ile karıştırarak uygulayın.

 

2.Elektrik Mavi / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi gözlülere göz farı rengi

kahverengi göz için elektrik mavi göz farı

 

Kahverengi gözler için mavi göz farı sever misiniz?  Mavi gözlerin serinliği, kahverengi gözlerin sıcaklığı için tezat oluşturuyor. Tüm mavi tonları harika bir sonuç çıkarmaz bu açıdan dikkatli olun. Bunun için elektrik mavisi ya da kraliyet mavisi gibi parlak renkler seçin.

 

3.Gümüş Gözler / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi göze uygun göz farı

kahverengi gözlü bayanlar için göz farı önerisi

 

Gümüş renkli dumanlı göz bir bayanı harika göstermeye yetecek. Parlak mavi göz farı ile aynı serin tonlamalara sahip gümüş renk, güzel tonlamalı kahverengi ile güzel konstrat oluşturur. Metalik ya da platin gümüş seçimini siz yapın. Dip not alt kirpik çizgisine çok fazla gümüş rengi göz farı koymayın. Çünkü bu renk göz altı dairelerinizin görünümünü genişletir.

 

4.Mor ve Altın / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi göze mor göz farı uygulaması

mor rengi göz farı

 

Mor renk herkesin kullanabileceği en iyi göz farı olduğunu biliyor muydunuz? Evet bayanlar bu gölgeden kaçınıyorsanız artık tam tersine hazırlama zamanı. Mor göz farı saç rengi, cilt tonu ve göz rengi ile uyumludur. Kahverengi gözler için mor göz farı mükemmel çalışır.

 

5.Gelinler İçin Göz Makyajı / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi gözlüler için göz farı rengi

kahverengi göz için göz farı uygulaması

 

Büyük gününüz içinde önerimiz var. Eğer kahverengi gözlü bir gelin adayı iseniz size güzel bir fikrimiz var. Tıpkı diğer gelin makyajlarında olduğu gibi  yumuşak ve basit tutacak bir fikir sunuyoruz. Mükemmel biçimli kanatlı göz kalemi ve nötr göz farı sizi harika gösterecektir.

 

6.Yeşil Göz Makyajı /Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

yeşil renkli göz farı

yeşil renk göz farı uygulanışı adım adım

 

Yeşil, şuana kadar gözleriniz için kullanabileceğiniz en iyi göz farı rengi yeşildir. İri gözünüz var ise daha da şaşırtıcı görünecektir. Yeşil göz farı gözleriniz öne çıkarır ve de daha canlı görünmesini sağlar. Görünümü yumuşatmak içinde biraz şeftali rengi göz farı ekleyin.

 

 

 

7.Parlak Renk / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi göze parlak göz farı

kahverengi gözler için parlak göz farı nasıl uygulanır?

Resmi bir parti ya da gece eğlenmeye gidiyorsanız şampanya altın rengi göz farı sizi harika gösterecektir.

 

8.Mavi ve Gümüş Gözler / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi gözüme hangi göz farı seçmeli?

kahverengi göze göz farı rengi nasıl seçilmeli?

 

Kahverengi gözler için mavi ve gümüş renginin bir arada çok hoş görüldüğünü fark ettik.  Mavi ve gümüş rengi göz farı karıştırmak, kahverengi gözler için ölümcül bir kombinasyondur ve ölümcül derken, herkesin bakışını dondurduğunu söyleyebilirim! Gözlerinizin iç kısmında gümüş rengi kullanın gözün diğer noktalarına da mavi göz farı uygulayın. Kirpik çizgisini de kraliyet mavisi göz kalemi ile çizmeyi unutmayın.

 

9.Mercan ve Zeytin Gözler / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi göz için göz farı fikirleri

kahverengi gözler için göz farı renkleri

 

Mercan gözleri aydınlatırken, yeşil kahverengi gözleri canlandırıyor.  Kahverengi gözler için güzel bir kombinasyondur. İlkbahar ve yaz sezonunda denemek için harika bir göz makyajıdır. Ferahlatıcı, renkli, kabarcık makyaj kombinasyonudur ama değişim her zaman iyidir.

 

10.Pembe Dumanlı Göz Makyajı / Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi göze dumanlı göz farı

kahverengi göz için dumanlı göz makyajı

 

İşte en sevdiğim bakış. Kahverengi gözler için bu dumanlı pembe göz farı çok tatlı. Bu görünüm gözlerin kahverengileşmesini mükemmel şekilde tamamlayan pembe ve morun bir karışımıdır. Bunu birkaç kez denedim hep övgülü sözler aldım.

Göz Rengine Göre Makyaj Far Renkleri

 

11.Gündelik Göz Makyajı /Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

kahverengi gözler için göz farı

kahverengi göz için gündelik göz makyajı

 

Kahverengi gözler için sağlam bir günlük göz makyajı istiyorsanız, o halde nötr renklere sadık kalmalısınız.

 

12.Sarı, Turuncu, Yeşil Birleşimi/ Kahverengi Gözler İçin Göz Farı

 

göz farı

kahverengi gözlü kızlar için göz farı fikirleri

 

Kahverengi gözler için en sevdiğim göz farlarından bir tanesi. Kahverengi gözler için sarı, turuncu, yeşil rengin karışımı olan üç renk. İlkbahar ve yaz için çok güzel olmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Makyaj İpuçları : Sıcak Yaz Günlerinde Taze Makyaj Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde pürüzsüz yaz makyajı, yaz makyajı ve yaz makyajı nası yapılmalı? hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.