2020 Yılı İle Beraber Değişecek 10 Saç ve Makyaj Trendi

2020 Yılı İle Beraber Değişecek 10 Saç ve Makyaj Trendi

Moda sürekli değişen kaprisli bir şeydir. Giyim dışındaki modalarda saç ve makyajtır. Her yıl saç ve makyaj değişim göstermektedir. 2016 yılındaki kullandığımız saç modelleri artık yeni yılla beraber kullanmayacağız. Makyaj şekilleri de 2020 yılı ile çeşitli değişikliğe uğrayacaktır. Görsellerle zenginleştirdiğimiz değişiklikleri uygulayarak kendinizi yenilemiş ve ön sıralara geçmiş olacaksınız. 2020 yılı ile beraber değişecek 10 saç ve makyaj trendi nedir diye kendimize sormamız ve öğrenmemiz lazım. Yeni saç ve makyaj trendlerini daha çok beğenecek daha çok hoşunuza gideceğinden şüphemiz yoktur. Değişen durumlara uyum sağlamak her zaman bayanları yeni ve öncü gösterir. Saç stili ve makyaj da bayanların en temel tarz şekilleridir. 2020 yılı ile beraber değişecek 10 saç ve makyaj trendi

https://www.stylekadin.com/makyaj/2020-2021-sonbahar-kis-makyaj-trendleri.html

2016 Yılında Bırakmamız Gereken Saç ve Makyaj Trendleri

 

1.Doğal Kaşlar Yerine Boyalı Kaşlar

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-1

Boyasız kendi renginde kaşlar 2020 yılında olması gereken kaş stili idi. Eğer kaşlarınızı boyattıysanız şimdiden hiç onları değiştirmeyin. Çünkü 2020 yılı ile beraber doğal kaşlar out,boyalı kaşlar in olacak. Kaşlarımızı artık saç rengimizde boyatacağız doğallık yerini uyuma bırakıyor. Kaş şekline gelince de hafif dağınık kaşlar trendi devam edecek. Kalın kaşlar yine trend olmaya devam edecek. Kalın ve boyalı kaşlara sahip olmanız sizi yeni yılda öne geçirecektir.

2.Doğal Kirpikler Yerine Bebeksi Kirpikler

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-3

2020 yılı uzun,kabarık, bebeksi kirpiklerin yılı olacak. Güzel eyelinerla beraber bu kirpikler artık yerini alacak. Bebeksi kirpikleri kaşlarınız da deneyin. Uzun tatlı şekilde hacimli kirpikleri yaparak gözlere anlam katmanız gerekecek. Makyaj trendleri ile beraber bebeksi kirpikler artık daha anlam kazanacak. Kirpik deyip basite alırsanız zamanı yakalayamamış olacaksınız. Takma kirpikleri yine kullanabilirsiniz.

3.Pastel Tonlu Maskara Yerine Parlak Maskara

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-5

Bu yıl çok popüler olan çıplak makyaj yavaş yavaş tamamen farklı bir yöne doğru gidiyor. Pastel tonlar yerine canlı parlak renkler gözlerde yerini alacak. Pembe ve şeftali tonlarının her türlüsü kullanılacak. Ultra parlak maskara ve eyeliner iyi bir pozisyon alacak yeni yılla beraber. 2020 yılında kelebek gözlere hazır olun.

4.Yüzü Şekillendirme Yerine Doğal Tonlar

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-4

2020 yılında karmaşık desenler ve çok katmanlardan olmadan doğal yüz tonları ayarlanacak. Yüze kontürlemenin rahatsız edici olmadan naturel bir şekilde olması yeni yılda daha çok kullanılması gerek. Doğal ten rengini vurgulayacak parıltılı ve köpüklü allık kullanarak yapılabilir. Fotoğraftaki örnek size bu konu hakkında iyi bir fikir verir. Doğal bir şekilde yapılan doğal tonlar yüze bu şekilde sık yapılacak.

5.Mat Ruj Yerine 2020 Yılında Parlak Ruj

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-6

2016 yılında parlamayan mat rujları çok sık gördük ve çok bayan tarafından sıklıkla kullanıldı. Gelecek yıl parlak rujlar olacak. Islak dudakmış algısı yaratan bu ruj dudakları daha hacimli ve çekici görüyor.

6.Berry Renkli Rujlar Yerine Şarap Tonları

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-7

Berry aromalı rujlar yerine artık moda trendi olarak şarap tonları alacak. Fotoğrafta örneğini de karşılaştırmalı olarak görüyorsunuz. Daha parlak ve canlı olan bu tonlar gerçekten daha güzel. Elbetteki berry aromalı rujların da ayrı bir yeri var ama gerçekten şarap tonları daha iyiyi bulma adına çok harika. Kıyaslayınca da daha üstün olduğunu görebiliyoruz.

7.İnce Bukleli Saç Modeli Yerine Retro Dalgalı Saçlar

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-8

Birazcıkta saç trendlerine bakalım. Saçlarda neler değişiyor bu da çok önemli. Buklelerle oluşturulmuş dalgaların yerini küçük bukleler,maşa ya da küçük çaplı bigudiler kullanılarak oluşturulmuş dalgalar alacak. Retro dalgalı saçlar ana trendlerden biri olacak. Sizde buna göre saçlarınıza model vermelisiniz. Eski bir taz saç modeli ile herhalde kötü görünmek istemezsiniz değil mi? 2020 yılında bunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

İlginizi Çekecektir: 2020 İlkbahar-Yaz Saç Rengi Trendleri

8.Saçlarınız İçin Sakin Renkler Yerine Ultra Parlak Saçlar

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-9

Sakin tek renkler yavaş yavaş önemini kaybediyor. Bunun yerini ultra üst düzey parlayan saç rengi alıyor. Güzel tonları olan bakınca parlaklık veren renkler saçta yerini alacak. Çok sakin tek renk parlaklık sağlamayan tonlar tarihe karışıyor. Daha canlı ve göz kamaştıran tonlar saçlarda fazlasıyla yerini alacak 2020 yılında.

9.Dağınık Saçlar Yerine Sıkıca Sarılı Modeli Saçlar

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-2

Saç renkleriyle beraber saç stilleri de değişiyor. Hem saç renginizi hemde saç modelini 2020 yılıyla beraber gözden geçirmek zorunda kalacaksınız. Dağınıklık 2016 yılında moda idi ancak yeni yılla beraber bu değişiyor. Sıkı,düzgün şekilli sabitlenmiş saç modelleri tercih edilecek. Bu saç versiyonu sizinde hoşunuza gidebilir.

10.Ay Tarzı Manikür Yerine Fransız Tarz Manikür

 

2017-yili-ile-beraber-degisecek-10-sac-ve-makyaj-trendi-10

Daha sert bir görünüm veren ay şekli verilen manikürler yerini daha tatlı,hoş yumuşak görünüm veren Fransız tarzı maniküre dönecek. 2020 tırnak trendlerinde fazlasıyla Fransız havasını hissedeceğiz. Yeni yılda bu manikür tarzı daha parlak ve canlı olduğunu söyleyebiliriz. Tırnaklardaki yerini alarak çok ama çok güzel stil katacak sizlere.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-ilkbaharyaz-bayan-sac-modelleri.html

Yukarıda saç,makyaj ve tırnak trendlerinde değişen her şeyi detaylı bir şekilde anlattık. Siz değerli takipçilerimizin de bu değişiklikleri önemseyerek daha mükemmeli yakalamasını hedefledik. Görsellerle destekleyerek somut hale getirerek net bir şekilde öğrenilmesini sağlamaya çalıştık. Bu yazımız sizler için faydalı olmuştur diye umut ediyoruz. Bizi takip etmeye devam edin. Çok güzel fikirlerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.