2020 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri

2020 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri

Makyaj kullandığımız renkler,yaptığımız çizgiler,önemli hatlarla yüzümüzdeki güzelliği ortaya çıkaran dokunuştur. Gözlerimizin,dudaklarımızın,elmacık kemiklerimizin harika bir şekilde ortaya çıkması için makyaj trendlerini takip etmeliyiz. 2020 sonbahar-kış makyaj trendleri  bize yol gösterecektir. Yüzümüzde nasıl değişiklikler yapılması gerektiğini bize anlatacaktır. Giyim tredlerini takip ettiğimiz gibi makyaj trendlerini de yakından takip etmeliyiz. Soğuk mevsimdeki makyaj şeklimiz cildi az göstererek renk çoğunluğu sağlamalıyız. İşte sonbahar-kış makyaj eğilimleri

İlginizi Çekecektir : https://www.stylekadin.com/makyaj/dolce-gabbana-yabani-2020-sonbahar-makyaj-koleksiyonu.html

2017’de Popüler Makyaj Trendleri

 # 1: Gerçek Kırmızı Dudaklar: Bunun bir klasik olduğunu düşünebilirsiniz ancak sonbahar ve kışın o soğuk havasında canlı renkler en iyi mantık olacaktır. Parlak ve koyu tonlar gerçekten harika ötesidir. Parlak kırmızı renkler genellikle  beyaz tenliler için daha bir harikadır. Etkileyici bir ima için gerçek kırmızı dudaklar yetecektir. Saç renginizi,gözlerinizi,kaşlarınızı da ortaya çıkaran dudak renginiz.

1)gerçek kırmızı dudaklar

# 2: Koyu Mat Dudaklar : Sonbahar mevsiminde karanlık bir yolculuğa çıkmadan esinlenilerek oluşturulmuş dudak renkleridir. Siyah ve karanlık (koyu,mat) renkleri dudaklarda bu sonbahar ve kışta göreceğiz. Fantastik bir dudak istiyorsanız dudaklarınızı siyah,mor renklerle bezeyebilirsiniz.

2) Koyu mat dudaklar

# 3: Pastel ve Parlak Pembe Dudaklar : Gerçekten masum ve yaşamınızı renklendirmek istiyorsanız pastel ve parlak pembe dudakları tercih etmelisin. Gençliğini ortaya çıkarmak  için bu renkler fazlasıyla sana yetecektir. Bu renklerle muhteşem bebek dudaklı olacaksınız.

3)2016-2017 sonbahar-kış makyaj modası

# 4: Dudak Parlatıcılı Dudaklar : Rujsuz sadece dudaklarınızı parlatarak makyajınızı yapabilirsiniz. 2020 sonbahar-kış makyaj trendinde doğallığa da fazlasıyla yer  verildi. Dudaklarınızı net görmek ve taze  yüzünüzü ortaya çıkarmak istiyorsanız dudaklarınızı parlatın.

4) makyaj trendleri

# 5:  Bakır Rengi Göz Kapakları : Bakır tonu göz kapakları trendler arasında saç renginizle uyumu yakalayabilirseniz çok hoş duracaktır. Aşırıya kaçmadan uygulayacağınız bakır tonu gölgelemesi ile çok yönlülüğü sağlayarak güzel bir eğilimden yana olacaksınız.

5) makyaj modası

# 6:  Gökkuşağı Renkli Gözler : Sonbaharda kalın parlak renkler güzel ya da bazı muhteşem metalik tonlar gözler için bir başka olacaktır. Gözleri gökkuşağının yedi rengine benzeyen bu makyaj  trendi bir başka olacaktır. Gözler bir renk cümbüşünde çok etkileyici olacaktır.

6) 2017 makyaj trendleri6) 2017 nin makyaj trendi gökkuşağı renkli gözler

# 7:  Grafik Siyah Göz : 2020 sonbahar-kış makyaj trendlerinde lekeli bir görünümden zevk alan kitle var. Farklı makyaj tasarımcıları da buna kayıtsız  kalmadı ve gözlere bu etkiyi yansıttı. Grafik siyah göz gerçekten sıra dışı ve çok tatlı denenmesini öneririz.

7) 2017 kış makyaj eğilimleri 7)Grafik siyah göz

# 8:  Dumanlı Gözler : Göz kürelerini ortaya çıkaran seksi göz makyajıdır. Özellikle alt kirpiklerin etkileyiciliği de bu göz makyajında bir başkadır. Dumanlı gözlerle o güzel gözlerinizi kesinlikle ön plana çıkaran makyaja tekniği bu sezona damga vuracak gibi.

8) dumanlı gözler 2016- 2017 makyaj trendi 8)Dumanlı göz makyajı

# 9: Çizgili Göz Makyajı : Gözleri en fazla nasıl vurgularım diyen tasarımcılar gözlerin altını ve yanlarını kalın çizgilerle belirterek ortaya çıkarmışlardır. Gözleri bu derece ortaya çıkarmak tek vurgu  gözde olacak gibi,özgüveni olan bayanlar deneyebilir.

9) 2016-2017 makyaj trendleri 9)çizgili göz makyajı

# 10: Makyajsız Gözler : Sonbahar-kış 2020 makyaj trendleri doğallığı da es geçmemiş. Gözlere makyaj yapmadan gözdeki diğer kısımları ortaya çıkarmak gibi düşünceyle hareket edilmiş. Kalın kaşlar,açık dudak,parlak cil tonu ile makyajsız gözleri birleştirmiş.

10) makyajsız gözler makyaj modası

# 11: Renkli  Göz Kapakları : Işıltılı ve renkli göz kapakları soluk bir teni bertaraf edecektir. Parıltılı ve ışıltılı göz kapakları ile özel günlerinize anlam katabilirsiniz. Günlük kullanım için abartı olacağını düşündüğümüz bu makyaj özel günler için büyüleyici.

11) renkli göz kapakları ile makyaj trendi 11)renkli göz kapakları

# 12: Islak Yüz : Islak görünümlü bir yüz makyajı bu sezonun trendleri arasında. Islak saçlar ve ıslak bir yüz ile parlaklığı  sağlayarak kışın o soğuk havasında daha  canlı ve taze görünmeyi sağlıyor. Yukarıda belirttiğimiz makyaj trendlerini de içinde barındıran bu makyaj güzel bir sonbahar-kış vaat ediyor.

12) 2017 makyaj modası

# 13: Ağartılmış Kaşlar : Farklı bir eğilim olarak karşımıza çıkıyor. Gözlerin görünür bir şekilde yeniden çizilmesi ve beyaz  kaşlarla beraber dinamik bir makyaj oluşturulmaya çalışılmış. Klasik kaş tipi dışına çıkılarak  yeni bir soluk kazandırılmak istenmiş. Bu ağartılmış kaşlarla öfkeli bir imajı verilerek yüz ön plana çıkarılmış..

13) 2016- 2017 makyaj modası ağartılımış kaşlar

# 14 Doğal Kaşlar : Doğal bir ifade ile bakmak her yerde net bir şekilde görülür. Doğal kaşlar ne çok kalın ne de çok incedir. Doğal kaşlar her zaman normal şeklini korur. Hatta temiz ve biraz dağınık görülür. Ayrıca doğallıkta asimetrik ve birazcıkta öfke ifadesi vardır. Doğallıktan yana iseniz bu kaşlar tam size göre.

14) Doğal kaşlarla makyaj trendi

# 15 Odaklı Yüz Makyajı : Sonbahar-kış 2020 makyaj trendlerinde belli bir noktaya odaklanan yüz makyajı da çok popüler. Etkili bakışlarla gözleri ve kaşları öne çıkarmak hedeflenmiş. Yüzün o güzel ifadesi odaklanırken daha iyi ortaya çıkmış.

15) 2016-2017 öne çıkan makyaj trendleri

# 16 Pembemsi  Yüz Makyajı : Yüzün gerçek pembe rengini ortaya çıkaracak beyaz ten renginiz kışın soğuk havasında atmasını sağlayarak makyaja yeni bir hava katmıştır. Pembemsi yüz makyajı ile ifadeler daha tatlı ve hoş olacaktır. Pembenin oranı sizin ten renginize bağlı.

 16)popüler makyaj modası 2017

Bir önceki yazımız olan Dolce & Gabbana Yabani 2020 Sonbahar Makyaj Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2016 sonbahar makyaj koleksiyonu, d&g 2016 makyaj koleksiyonu ve d&g sonbahar-kış makyaj koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.