Sonbaharda Bronz Makyaj İçin İpuçları

A+
A-
Sonbaharda Bronz Makyaj İçin İpuçları

Sonbaharda Bronz Makyaj İçin İpuçları

Şimdi günler daha soğuk geçiyor ve güneş yaz  günü gibi uzun saatler boyunca cildimize parlaklık vermiyor. Siz bronzlaştırıcı makyaj uygulamak için bazı ipuçları arıyor olabilirsiniz. Kesinlikle bronzlaştırıcı cildinize harika bir parlaklık verir,ama bunu yılın soğuk ayları boyunca farklı bir teknikler uygulayabilirsiniz.Bu şekilde daha doğal bir görünüm elde edersiniz.Sonbaharda  bronzlaştırıcı uygulamak için bazı kolay makyaj ipuçlarını sizler için derledik.

1. ALTIN RENGİ GÖZLER

Eğer sonbaharda açık havada bol bol zaman harcamak istiyorsanız, size yaz aylarında ki gibi altın rengi makyaj tekniklerini tavsiye ederiz.Bronzlaştırıcı uygulamak için en iyi ipuçlarından biridir. sahte görünmüyor bu yüzden sadece biraz yumuşatmak için dağıtmanız gerekir. Yada sadece sonbaharda biraz daha az kullanmak muhtemelen daha inandırıcı olur.

bronz makyaj

2. GÖLGE

Cildinizin daha derin bir renge sahip olması için daha doğal görünüyor olması için koyu bronzlaştırıcı  bir gölge seçebilirsiniz. Ancak, bir kez sürüp yavaş yavaş gölge gibi hafifletmek gerekir. Bronzlaştırıcı bir renk  allık ile   çene ve boyun deri renginide gölgeler ile dengelemeniz gerekmektedir.Bu şekilde daha doğal bir görünüm sağlarsınız .

bronz golge

3.GÖZLER

Sonbahar geldiğinde sadece bronzlaştırıcı farlar ile hafif göz makyajı yaparak teninizi daha iyi gösterebilirsiniz.Esmer tenli olan bayanlar daha koyu bronz renkleri seçmeli.Açık tenli renkler ise daha açık nötr renkler ile göz makyajı yapabilirler.

bronz makyaj 1

Bir önceki yazımız olan Far Nasıl Sürülür başlıklı makalemizde far nasıl sürülür ve far sürme hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.