En Popüler Küt Saç Kesimleri ve Modelleri

A+
A-
En Popüler Küt Saç Kesimleri ve Modelleri

Saçlarını biraz uzun kullanmak ama omuzu da geçmek istemeyen kadınlar için küt saçlar gerçekten de harika bir seçenek! Kullanımı kolay, birçok stili kullanabileceğiniz küt saçlar kesinlikle her yaştan kadının kullanabileceği kadar da pratik aynı zamanda. Sizin için görmeniz ve içlerinden seçim yapmanız gereken harika küt saçların bir listesini oluşturduk.

Düz, Omuz Hizasında Işıltılar

Bu görünüş hem günlük hem de şık, basit şekilde omuz hizasında kesilen saçlar ile yüzün yanlarında yeterince uzunluk bırakılmış. Saça eklenen kahverengi ışıltılar genel olarak stile bir artı sağlarken aynı zamanda saçlara da boyut kazandırmış, saçların güzel bir şekilde düzleştirilmesi de modelin daha güzel sergilenmesini sağlamış. Siz de düzleştirici jelinizi unutmayın tabi!

blank

Balyaj

Bu modelin balyaj ile renklendirilmiş saçları kusursuz, sarının birçok farklı tonu ışıltılar şeklinde kullanılmış ve gün ışığında ortaya çıkacak bir cümbüş haline getirilmiş. Saçlar omuzların hemen üzerinde ve bu da flörtöz bir hareketlilik ve aynı zamanda da oldukça hacim eklemiş. Biz özellikle de saçların yüzün yakınlarında daha yüksek tutulmasını sevdik çünkü bu yüzün daha görünür ve parlak hale gelmesini sağlamış.

Düz ve İnce A-Çizgisi

Eğer saçlarınızı kısa kestirmekten çekiniyor ama yine de A-çizgisi şeklinde bir kesim istiyorsanız, o halde bu kesim tam da sizin için! Kesim ne çok sert ne de çok belirgin. Oldukça durgun aynı zamanda da harika bir A-çizgisi oluşturuyor. Ön kısımlarda herhangi bir perçem ya da kahkül yok, bütün yaşlar için uygun olan harika bir model.

 

Dağınık Eşit Olmayan Kesim

Saçlarınızı bu şekilde vahşice dağınık bırakabilecekken neden fırça ile yumuşatasınız? Eşit olmayan bir kesim ile hareketlenen saçlar dağınık ve hareketli şekilde bırakılmış. Bayıldık!

blank

 

Işıltılı Uzun ve Romantik Saçlar

Göz alıcı bir görüntü, sizce de öyle değil mi? Hacimli, romantik dalgalar bu modelin inanılmaz bir güzelliğe bürünmesini sağlamış. Balo ya da normal bir pazar günü için harika bir saç stili, sevdiğiniz elbise ile mükemmel şekilde tamamlayabileceğiniz bir model. Az şekilde kullanılan açık sarı ışıltılar ise saçın çok daha derin ve göz alıcı olmasını sağlamış.

 

Yana Ayrılan Dağınık Dalgalar

Yana atılan kahküllerin modası ASLA geçmiyor ve HER ZAMAN harika bir görüntü sağlıyorlar. Burada da yine süper-stil sahibi ve kolayca elde edilebilecek bir model çıkıyor karşımıza, dalgalar salaş bir şekilde ayrılmış ve saçlarda sarı renk ile ombre kullanılmış. Pembe tonlarında bir ruj ve harika gözlükler ile mükemmel saç modeli adeta tamamlanmış.

blank

 

Düz-A Çizgisi

A-çizgisi şeklindeki saç modellerine bayılıyoruz; şık, havalı ve göz alıcı- kısacası mükemmel! Bu harika düz küt saçların kesimi her yerde kullanılabilecek şekilde uygulanmış. Kot pantolonunuz ile sıradan bir günde kullanabileceğiniz gibi en sevdiğiniz elbise ve birkaç takı ile daha özel organizasyonlara da katılabilirsiniz.

 

Basit Orta Uzunlukta Kesim

Evet, bu kesim oldukça basit; ama aynı zamanda inanılmaz derecede tatlı da değil mi? Kolayca bakımı yapılabilecek sevimli bir saç stili arayan bütün kadınlara bu modeli öneriyoruz. Omuzların çok az altında kesilen saçlar hem yeterince uzun hem de eğlenceli şekilde kısa. Bu tatlı modelde saçlarınızı yandan ayırabilir ve biraz kahverengi ışıltı ekleyebilirsiniz, bu saç stili her yaştan kadın için oldukça güzel.

 

Orta Uzunlukta Ombre Dalgalar

Dalgalı saçlara doyamıyoruz; Ba-Yı-Lı-Yo-Ruz! Dalgalar saça anında inkar edilemez bir hareketlilik katıyor. Dışarıda kız arkadaşlarınızla geçireceğiniz bir gece içn yeterince salaş ve aynı zamanda randevunuz için de oldukça uygun bir saç stili. Bu uzun dalgalara bayıldık, saçlardaki koyu ve açık sarı tonları ile uygulanan ombre de ayrı bir güzellik elbette.

blank

 

Salaş Görünüm

Bu saç stili hem sakin hem de oldukça salaş. Üzerinde “uğraşılmamış” bu görünüme omuz hizasında kesilen saçlarınız ile sahip olabilirsiniz. Herhangi bir özel saç spreyi ya da farklı bir fırça kullanmanıza gerek yok; yataktan çıkın ve dışarı çıkın!

blank

 

Orta Uzunluktaki Dalgalar

Sevimli görünmenin bir gereklilik olduğu zamanlarda bu saç stili size cevap verecektir. Salaş dalgaların sarı uçları ve kırmızı ruj da daha seksi bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Ombre Dalgalar

Bu noktadan bir şeyden yüzde yüz eminiz; bütün saç modelleri ombre renklendirme ile çok daha güzel hale gelebilir! Burada da basit bir ombre renklendirme görüyoruz, sarının açık ve koyu tonlarının stratejik olarak kullanılması sayesinde bu görüntü doğala çok yakın. Yaz ya da bahar ayları için oldukça tatlı bir saç stili.

 

Arkaya Atılan Ombre

Ombre. Daha fazlasını söylememize gerek var mı? Son resimle karşılaştırıldığı zaman bu ombre daha yoğun bir havaya sahip, üst kısımlarda kahverenginin süper-koyu tonları kullanılırken alt kısımlarda açık tonlar tercih edilmiş. Saçlar salaş bir şekilde arkaya atılarak yüz çerçevelenmiş.

blank

 

Sarı Dağınık Dalgalar

Bizim bayıldığımız bir başka günlük model daha, sizce de bu sarı dalgalar göz alıcı değil mi? Özellikle de güneş ışığında alacakları rengi düşünerek cevap verin. Saçlar hafif dalgalandırılmış ve bu sayede de daha dağınık ve daha sakin bir stil elde edilmiş.

blank

 

Basit Dalgalar

Bu hem basit hem de ölünesi omuz hizasındaki saç stili oldukça gevşek olan dalgalar ile tamamlanmış. Bu saç stili taytınız ile arkanıza uzanıp temiz havanın tadını çıkarmak için de kullanabileceğiniz harika bir model.

blank

 

Kahküllü Küt Saçlar

Bu saç stili bizim her zaman en sevdiklerimizden olmuşturi hem birçok kata sahip hem de daha hacmli bir görünüm oluşturuyor. Bu görünüş kaşın biraz altında biten kahküller ile tamamlanmış ve hareket katılmış. Aynı zamanda yüze yakın kısımlarda kullanılan ve saçın daha parlak görünmesini sağlayan ışıltılara da bayıldık.

blank

 

Mavi Düz Küt Saçlar

Bu saç modeli gerçekten göz alıcı güzellikte. Mavi saç rengi 2016’nın inanılmaz ses getiren trendi olmuştu ve bu trendin böyle salaş küt saçlar ile birleştirilmesine bayıldık. Hem hareketli ve tatlı hem de aynı zamanda seksi; ne kombo ama!

blank

 

Katlar ve Renkler

Bu saç stilinde birçok renk bulunduğu gibi birçok kat da mevcut ve biz kesinlike bundan memnunuz! Bu modaya uygun modelin üst kısımları sarı, alt kısımlarda ise pembenin ve morun tonları kullanılarak daha stil sahibi bir model elde edilmiş. Katlı küt şeklinde kesilen saçlarda birçok kat mevcut, bu da saçın daha derin görünmesini sağlıyor.

blank

 

Katlı Omuz Hizasında Ombre

Bu harika saç stilinin sevilmeyecek hiçbir yanı yok! Genç kızlar için, genç yetişkinler için bu super popüler ombreli saç stili gerçekten ideal. SAçın üst kısımlarında kahverenginin koyu tonları, alt kısımlarda ise sarı kullanılmış. Yüze yakın kısımlarda farklı uzunlukta saçlar mevcut, bu da yüzün güzelliğini mükemmel şekilde ortaya çıkarmış.

 

Siyah-Beyaz Süper Kısa Saç Stili

Bu saç stili birçok açıdan oldukça şık, kendine güvenen kadınlar için oldukça ideal. Bu katlı saç kesimi oldukça kısa (ama tıraş kullanılmamış) arka kısımlarda ise birçok farklı kat mevcut. Saçın sol kısmı ve yüzeyakın kısımları daha uzun bırakılmış, bu görüntüyü harika şarap renginde ruj ile tamamlamak da size kalmış.

 

Kısa Dalgalar

Her yerde kullanabileceğiniz bir model, havalı ve günlük modeller tercih eden kişiler için ise mükemmel gerçekten. Bu kısa dalgalı saçları hem okulda hem de haftaonu partilerinde kullanabilirsiniz.

blank

 

Dağınık Katlı Küt Saçlar

Küt saçlar içerisinde katlı olanlar çok daha popüler. Neden? Çünkü saçı gerçekten çok adha hacimli gösteriyor. Burada kullanılan küt saçların ön kısımları daha uzun bırakılmış, yaklaşık çeneye kadar uzanıyor. Saçlar biraz dağıtıldığında ise her sezonda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model ortaya çıkıyor.

blank

 

Yana Atılan Orta Uzunlukta Saçlar

Çok şık, göz alıcı, bu kadın gerçekten harika! Bu kadının orta uzunlukta basit saç kesimine bayıldık, saçı şekillendirmek için birçok seçenek mevcut. Saçlar oldukça yandan ayrılmış, bu da görünüşün biraz daha seksi olmasını sağlamış. Kırmızı ya da pembe ruj ile tamamlayabileceğiniz bu görünüş gerçekten göz alıcı.

 

Dağınık ve Hacimli, Pembeli Küt Saçlar

Platin sarısı+ pembe tonları = 2018 için harika bir trend. Bu seksi ve tatlı modelin her şeyine bayıldık, hareketli renklerden omuzun üzerindeki kesimine kadar. Biraz dalga ekleyin ce hacmi artırın, böylece her yerde kullanabileceğiniz hareketli saçlara sahip olacaksınız.

blank

 

Üç Renkli Sıkı Dalgalar

“Bütün gözler üzerimde” diyen bir saç modeli mi arıyorsunuz? Bu eşsiz ve trend saç stilinde üç farklı harika renk kullanılmış, dip kısımlarda koyu kahverengi, ortada açık kahverengi ve uçlarda da sarı. Oldukça sıkı tercih edilen dalgalar saça inanılmaz bir hacim kazandırmış. Bu model ile baloya da havuz partisine de gidebilirsiniz.

 

Düz Mavi Saçlar

Şunu inkar etmeye gerek yok: bu görünüş her şeyiyle egzotik! Saçta kullanılan koyu mavi renkler inanılmaz bir hava katmış, basit bir saç kesimini resmen bambaşka bir boyuta taşımış. Saçların dip kısımlarında bırakılan siyah tonlar ise mükemmel bir zıtlık oluşturmuş.

blank

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri 2020 başlıklı makalemizde abiye, abiye elbise ve elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.