Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır
16 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 3.867 kez okundu.

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Bu sonbaharın makyaj trendlerinde buğulu ve etkili gözleri kolayca yapmaya ne dersiniz ?Her kadın buğulu gözlerin nasıl yapıldığını bilmelidir. İşte size yardımcı olacak buğulu göz makyajı için gerekli ipuçları…

Buğulu göz makyajı gözlerinizin bir anda daha vurgulu ve etkili görünmesini sağlar.Fakat doğru şekilde uygulanmadığında size çok kötü bir görünüme de sokabilir.Peki doğru bir şekilde uygulama nasıl yapılır?
İlk önce  fondöten sürmek ile başlamalısınız. Daha sonra ise gözlerinizin üst kapağına kapatıcı sürmelisiniz. Bu şekilde daha  pürüzsüz bir cilt elde edeceksiniz. Gözlerinize far sürerken düşebilecek far tozları için gözlerinizin altına hafifçe pudra sürebilirsiniz. Makyajınız sonlandığında pamuk ile pudrayı temizleyebilirsiniz.

bugulu goz makyaji nasil yapilir
Temel bir çerçeve oluşturmak için gri veya siyah eyeliner ile kirpiklerinizin dibini hafifçe geçin. Ardından ince uçlu bir fırça ile ufak darbeler yaparak eyelineri dağıtın.

bugulu goz makyaji 1

Bir sonraki aşamada göz kapağınıza gri farınızı uygulayın. Aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle uygularsanız renklerin karışmasını sağlayabilirsiniz. Çok daha etkili bir sonuç için göz kapağınızın ortasına açık renk sürün.

makyaj

Son olarak rimelinizi sürün ve makyajınızın kalan kısımlarını yapın.

makya 12

Grafik Desenler İle Sonbahar Sokak Stilleri
Güzel makyaj yapmanın etkili sırları !

Yazımızı paylaşın:

Yorum yapın:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git