Gözleri Ortaya Çıkaran Makyaj Tüyoları

A+
A-
Gözleri Ortaya Çıkaran Makyaj Tüyoları

Gözler,mükemmel bir makyajın en önemli öğesidir. Kötü göz makyajı ile iyi görünme şansınız yok denecek kadar azdır. Gözlerinizi çok güzel bir şekilde ortaya çıkarmak istiyorsanız bazı ipuçlarını öğrenmelisiniz. Bu nokta üzerinden hareketle güzel bir çıkış noktası da yakalamış olursunuz. Gözlerinizi iri göstererek ve keskin bakışlarla öne çıkarmamız lazım. Bu makyaj tavsiyelerimiz çok işe yarayacak sizlere bu tavsiyeleri vermeden önce defalarca denedik gerçekten işe yarıyor ve harika. Ayrıca bu teknikler küçük gözlerde de fazlası ile işe yarıyor. Küçük gözlü bayanların gözleri de normale göre 3-4 kat irileşip daha belirgin ve vurgulu oluyor. Bu yazıdan sonra o gözleriniz herkesi cezbedecek ve baştan çıkaracak. Gözlerin vücudun aynası olduğunu düşünürsek,artık sadece gözlerinizle konuşacaksınız. Bu makyaj tekniklerinin bağımlılık yarattığı da ispatlanmış çünkü güzel şeyler tutku yapar tutkularda süreklidir. Galerimizde bu örneklemeleri fotoğraflarla zenginleştirerek daha iyi anlamanızı sağladık. Lütfen yorumlarınızı sayfanın alt kısmına yazmayı unutmayın sizin düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Sormak istediklerinizi de belirtebilirsiniz. İşte o teknikler

Gözleri Öne Çıkaracak Makyaj Teknikleri

1)gözleri ön plana çıkaran makyaj tavsiyeleri

1) Bu işlem gayet basit ve nettir. Kaşlarımızın alt kısmına açık renkli far ile aydınlatıcı sürerek gözlerimiz daha fazla ön plana çıkmış olacaktır. Pratik Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

2) gözleri ortaya çıkaran makyaj tüyoları

2) Önemli bir öneri : Gözümüzün bebeğinin iç noktasına doğru elmacık kemiği dediğimiz kısma aydınlatıcı uygularsak gözlerimize doğrudan etki yaparak belirginleşecektir.

3) makyajla gözler nasıl ortaya çıkarılır

3) Gözlerimizin en sevdiği şey eyeliner. Eyelineri doğru ve düzgün bir şekilde gözlerimize uygularsak,yüzümüzde en önemli noktayı göz yaparak odaklamış oluruz.Hassas Gözler İçin 8 Makyaj İpuçları

4) gözler nasıl vurgulanır

4) Bu senenin de makyaj trendlerinden olan dumanlı gözler gerçekten bakışlarınızı değiştirecek. Dumanlı gözler ile ön plana çıkaracağınız nokta bakışlarınız dolaylı olarak da gözleriniz.

5) göz makyajı

5) Göz kalemi adı üstünde ön plana çıkarmak içindir ama rengi önemli beyaz olmalıdır. Beyaz göz kalemi ile gözleriniz olduğundan 2 kat iri gözükecektir.

6) gözleri ortaya çıkaran makyaj tavsiyeleri

6) Gözümüzün en yakınındaki kısım kirpiklerdir. Kirpikleri es geçmemeliyiz. Kirpikleri kıvırarak gözlerimizi yeniden yaratıp etkili hale getirmiş oluruz. Göz Kalemi İle Dumanlı Göz Makyajı Yapımı

7) gözleri ön plana çıkaran makyaj tüyoları

7) Zekice bir fikir sahte kirpikler. Sahte kirpik takarak gözleriniz gerçekten herkes tarafından ilgi odağı olur. Bu öneriyi denemelisiniz.

8) gözleri ön plana çıkaran makyaj fikirleri

8) Kırmızı renk ruj ile dikkati,dudaklarınıza çekmiş olursunuz bunun yerine yapacağınız hamle dudaklarınız nude tonlu rujlar kullanmaktır. Böylelikle odak noktamız dudaklardan gözlere kayacaktır.Bir önceki yazımız olan eyeliner ile göz makyajı teknikleri yazımızı da okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  Yukarıda saydığımız öneriler kesinlikle işinize yarayacaktır. Birçok bayan güzel gözlerini ortaya çıkaramadığı için kötü görünmektedir. Gözler vücudun aynasıdır. Güzel fikirlerle karşınızda olmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan Açık,Orta ve Koyu Cilt Tonları İçin En iyi 20 Kırmızı Ruj başlıklı makalemizde cildinize uygun ruj, en iyi kırmızı ruj markaları ve kırmızı ruj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.