2020 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlüğü Trendleri

2020 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlüğü Trendleri

Güneşin yoğun olduğu günler iyi koruyuculu gözlük gerektirir. 2020 ilkbahar-yaz güneş gözlüğü trendleri belli oldu. Moda trend raporlarına göre şık koruma sağlayan güneş gözlükleri ortay çıktı. Tüm sezonun nasıl bir güneş gözlüğü stili var olmaya başlanacak bunla ilgili bilgilerde vereceğiz. Bahar ve yaz aylarında güneşin keyfini çıkarmak için yeni değişik ve klasik güneş gözlükleri hepsi bir araya getirilmiş. Önümüzdeki yıl beklenmedik güneş gözlükleri ortaya çıktı bu trendler üzerinden gidileceği netleşti. Güneş gözlüklerinde en iyi yüz özelliklerinin vurgulanmak istediğini söyleyebiliriz. Ne olursa olsun kendinize güzel bir güneş gözlüğü bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İşte İlkbahar-yaz 2020 güneş gözlüğü trendleri

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-14

 

2020 İlkbahar-Yaz Bayan Güneş Gözlüğü Modelleri

 

1.Rock Tarzı Güneş Gözlüğü

Birkaç sezondur rock tarzı erkek tipi gözlükler moda olmaya devam ediyor. Bu şekilde birkaç sezon daha zevkle kullanılmaya devam edecektir. Tasarımcılar müşterilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayacak model ve şekil üretmeye çalışıyorlar. Bunun içinde rock tarzı olarak çerçevesiz,geometrik şekilli dünyayı sallayacak tasarımlar ortaya çıkarmışlar.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-8

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-9

 

2.Fütüristik Güneş Gözlüğü Trendleri

Tasarımcılar fütüristik gözlük için 2020 yılında siyah beyaz özelliklere sahip bilim-kurgu filmleri ilişkili biri görünüm yaratmak için çaba göstermişler. X-Men ve James Bond gibi filmlerde kullanılan gözlük tiplemelerini 2020 ilkbahar-yaz bayan güneş gözlüğü modelleri olarak düşünmüşler. Sade ve uygun olan bu gözlükler bayanların hırsları,arzuları,istekleri düşünülerek dizayn edilmiş.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-6

 

3.Çift Telli Güneş Gözlükleri

Çift telli güneş gözlüklerini pistlerde fazlasıyla gördük. 2020 yılında da havalar ısınmaya başlamasıyla beraberde sıkça göreceğiz gibi. Bu gözlük modeli ilkbahar-yaz 2020 güneş gözlüğü trendi olarak iyi bir nokta diyebiliriz. Çift tellerin yanında renkli camlar ile de bahar esintisi fazlasıyla hissettirilmek istenmiş. Ayrıca mükemmel şekilli gözlük camları da çok hoş olmuş.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-18

 

4.Mükemmel Şık Güneş Gözlükleri

Çok şık camlar ve çerçevelerle mükemmellik yakalanmış. İnce kenarlı çerçeveler ve kalın camlar kullanılmış. Hatta çerçevenin üzerinde meyve desenleri dikkatlerden kaçmadı. Güzel bir oluşum farklılık yaratılmıştı. Çok dikkat çekici, beğeneceğiniz hayran kalacağınız güneş gözlükleri diyebiliriz.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-13

 

5.2020 Yılında Plastik Güneş Gözlüğü Modası

Sarı,mavi gibi camların kullanıldığı ve metal çerçeveler yerine plastiklerin kullanıldığı 2020 yaz güneş gözlükleridir. 2020 yılında bu eğilimi fazlasıyla göreceğiz. Roberto Cavalli koleksiyonunda bu şekilli güneş gözlüklerine yer veren moda öncülerindendi.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-21

 

6.Geometrik Güneş Gözlüğü Modelleri

Moda haftalarının pistlerinde eğlenceli geometrik şekilli güneş gözlüklerine fazlasıyla rastladık. Beşgen şekiller,üçgen şekiller,kelebek tipi tarzlar yoğunlaktaydı ancak beşgen şekiller çok popüler olacak gibi. Gayet güzel ve yeni bakış açısı idi.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-19

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-20

 

7.Havacı Güneş Gözlüğü

Havacılar kendilerini göstermeye başlayacak gibi artık. Bahar sezonu ile beraber havacı güneş gözlükleri çok moda olacak. Versace bu tip güneş gözlüklerini kullanan markalardandı.  Ayrıca çift renkli çerçeveler çok harika olmuştu. Klasiklikten uzaklaşarak yeni bir renk kombinasyonu düşünülmüştü.

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-1

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-2

 

8.Kelebek Kanadı Şekilli Gözlükler

İlkbahar/yaz 2020 güneş gözlüğü trendlerinden. 2016 yılındaki trend bu yılda devam edecek. Renkli,geleneksel koyu camlar modern görünüyor. Parıltılı ve gayet şık tasarımlarla ön planda diyebiliriz. Miu Miu ve Fendi kelebek kanadı şekilli gözlükleri kullanan  markalardı.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-3

 

9.Daire Şekilli Bayan Güneş Gözlükleri

Bahar da bu da oldu. Önümüzdeki bahar dairesel şekilli bayan güneş gözlüklerini göreceğiz. İki renkli gözlük camları turuncu camlar ve siyah çerçeveler güzel eşleşmişti. Bu renkler saçlarınızla da ayrı bir uyum sağlayacaktır. Versace’nin bu tip güneş gözlükleri dikkatlerden kaçmadı.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-5

 

10.Kedi Gözü Güneş Gözlükleri

Kedi gözü güneş gözlüğü her zaman bir üst trend olacak. New York,Milano,Londra,Paris moda haftalarında bunu kanıtladı. Kedi gözlerden esinlenerek oluşturulan harika çerçeveli güneş gözlükleri 2020 ilkbahar-yaz gözlük trendlerinden. İnanılmaz güzel ve hoş bir stil bizler çok beğendik.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-4

 

11.Mükemmel Yuvarlak Güneş Gözlükleri

Mükemmel daireli camlar her zaman ilgi odağı olmuştur. Süper koyu camlar ve çerçeve detayları hoş bir ikili olmuş. Büyük boyuttaki camlarla ayrı bir detay katılmıştı.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-10

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-11

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-12

 

12.Mavi Camlı Güneş Gözlükleri

2020 ilkbahar-yaz güneş gözlüğü modellerinde birçok renk alternatifi vardı ama gözleri ve tarzı ortaya çıkaran renk mavi idi. Mavi camlı güneş gözlüğü modelleri tüm ihtişamı ile gözleri sarmıştı. Mavinin tüm tonları da kullanılmıştı. Mavi camlı güneş gözlükler ayrıca cildinizin doğallığını da ortaya çıkarır.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-15

 

 

13.Sarı Camlı Güneş Gözlüğü Modelleri

Sarı bahar rengidir. Bahar odaklı renkleri de gözlük camlarına düşünmüşler. Roberto Cavalli sarı camlı güneş gözlükleri ile bahara uyum sağlamak istemiş. Bahar ve yaz içinde güneş gözlüklerinin camlarında Versace,Fendi,Miu Miu sarı camları tercih etti. Zevkli bir tarzınız varsa sarı camlı güneş gözlükleri size göredir.

İLGİNİZİ ÇEKECEKTİR: Aynalı Güneş Gözlüğü Modelleri İçin Tıklayınız.

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-22

 

14.Tüm Renkli Gözlükler

Sarı ve mavi camlar dışında diğer bazı renklere de şans tanınılmıştı. Pembe,leylak,mor,yeşil renkler bunlardandı. Sarı ve mavi dışında bu renkli camlı güneş gözlüklerini 2020 yılında da sıklıkla göreceğiz.

https://www.stylekadin.com/aksesuar-taki/kadinlar-icin-en-iyi-2020-yuvarlak-gunes-gozlugu-modelleri.html

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-16

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-17

 

15.Taşlı Güneş Gözlükleri

Pırıltı,parlaklık,gösteriş,ihtişam arıyorsanız orada taşların etkisinden kesinlikle faydalanılmalıdır. Taşlar her yerde güneş gözlüklerinde de yerini alıyor. Harika taş aplikeli güneş gözlükleri eşsiz duruyor. Bayan için biçilmiş kaftan diyebiliriz taşların tasarımda çok başka olmuş böyle güneş gözlüklerini hangi bayan istemez ki?

 

2017-ilkbahar-yaz-gunes-gozlugu-trendleri-7

 

Konuyla İlgili Diğer Yazılarımız

  1. Prada Yaz Güneş Gözlüğü Modelleri İçin Tıklayınız.
  2. Yuvarlak Güneş Gözlükleri İçin Tıklayınız.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.