İlkbahar/Yaz 2020 Çanta Trendleri

İlkbahar/Yaz 2020 Çanta Trendleri

Her kategoride 2020 pist eğilimlerini gördük. Makyaj,moda,saç gibi kategorilerde trendleri gördük. Sırada İlkbahar/yaz 2020 çanta trendleri var. Moda haftasında tasarımlar gerçekten yenilikçi ve çanta tasarımlarını çok üst noktaya taşımışlardı. Koleksiyonun tümüne baktığımızda 2020 ilkbahar-yaz çanta modelleri dikkatimizi çekti. Tasarımcılar tarafından hazırlanan ilkbahar/yaz 2020 çanta trendleri farklı stil ve tonları ile beraber inanılmaz çeşitlilik vardı. Muhteşem baskılar,yenilikçi şekiller,bunların yanı sıra klasik tarzlarda gördük. Biz burada sizin için hepsini bir araya getirdik. En iyi ilkbahar-yaz çanta 2020 modelleri aşağıda detaylı bir şekilde.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-16

 

2020 İlkbahar-Yaz Çanta Modelleri

 

1.Ufacık Çanta Trendleri

Kızlar gerçekten küçük değil mi? Bu küçük çantalar nereler için uygun olabilir? gibi sorular akıllara geliyor. Güzel makyaj ve uygun kombinle bu çantaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güzel bir eşleştirmeyle çok iyi olacaktı bu ufacık çantalar. Minimalist yaşam tarzı ilhamı ile tasarlanan ilkbahar-yaz 2020 çanta trendlerinden bir tanesidir. Valentino,Hermes,Fendi,Louis Vuitton gibi moda devlerinin koleksiyonlarını tamamlayan çantalar ufak stiller idi.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-34

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-32

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-33

2.Orta Boy Duffle Çantalar

Moda haftalarında tasarımcıları seyir ettik. Moda bilinci olan kadınlar için stil pratikliği çok önemlidir. Pratik bir durumda da orta boy duffle çantalar ideal olacaktır. Şık kadınlar yazın seyahatlere giderken şıklığından ödün vermemek için bu çanta şeklini kullanırlar. Muhteşem çiçek baskılar,egzotik çiçekler,çarpıcı simetrik baskılarla bezenmiş çanta modelleri idi.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-11

3.Metalik ve Parlak Çantalar

80’li yılların tarzı olan ikonik metal renkli çantalar kullanmak tehlikelidir. Aniden modern ve benzersiz olmak sizi şaşırtıcı yapabilir bu açıdan da tehlikeli kelimesini kullandık. 2020 çanta eğilimine baktığımızda metalik ve parlak çantalar ön planda olacak.Mavi ve altın tonlarında muhteşem metalik çantalar gördük.Kumaşları da eşsiz doku ve parlaklıkta idi ayrıca. 2020 İlkbahar-Yaz Moda trendleri İçin Tıklayınız.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-24

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-25

4.Üzeri Desenli Eklemeli Çantalar

Sevimli ilkbahar 2020 çanta trendlerinden ilkidir.Üzerine eklemeler yapılması faydalı olmuştur. 2D baskılar çok eğlenceli ve tatlı yapmıştı. Güzel eklemeler bu çanta stillerinde fazlasıyla vardı. Desenleri çanta üzerlerine iyi nakşetmişlerdi.

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-19

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-17

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-18

 

5.İpli Çanta Şekilleri

Gündelik yaz günleri için rahatlık amacıyla tasarlanmış ipli çantalar güzel bir tasarımdı.Deri ve süet parçalardan oluşturulmuş ve tasarımsız sorunsuz son derece uyumlu idi. Narin kumaşlar,muhteşem baskılar ve bileklikte taşınabilmesi bu çanta tarzının en büyük artılarındandı.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-10

6.Çiçek Baskılı Çanta Modası 2020

Çiçek baskıların yanlış kullanılması sizi olduğunuzdan yaşlı gösterebilir ama iyi planlanmış efekt baskılar sizi tam tersine mükemmel gösterecektir. Çiçek aplikeleri aynı zamanda çeşitli ve farklı farklı idi. 2020 çanta modasında bir örnek.

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-20

 7.Hayvan Baskılı Çanta Modelleri

Birçok tasarımcı yaz 2020 için hayvan derisi şekillerinden ilham aldı. Dikdörtgen şekilli leopar baskılı çanta modelleri de ön plandaydı. Ayrıca zebra derisinden ilham alınarak oluşturulan hayvan baskılı çanta modelleri de diğer tercihlerdendi.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-modelleri

 

 8.Hippy Tarzı Renkli Çanta Trendi

Birçok tasarımcı bu sezon eski tarz esintilere kanalize oldu.Film gibi eskileri hatırlattı bize gerçek aydınlık renkler,çatışan renkler,görsel tasarımlar çok güzel şekilde çantalara monte edilmişti. Kıyafetlerle eşleşen tonlara da ağırlık verildiği gözlerden kaçmadı.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-modelleri

 9.Püsküllü Çanta Stilleri

Püsküllü birçok varyasyonu gördük. Süet malzemeleri harmanlanmış püsküllü çantalar ilgi çekiciydi. Kıyafetlerden sonra püsküller bolca çantalarda yerini almıştı.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-21

10.Yılan Derili İşlemeli Çanta Tarzları 2020

Yaz için yılan dersi pistlerde yerini almıştı.İlkbahar-yaz 2020 çanta trendleri parçası olarak tasarlanmıştı. Chanel,Fendi,Miu Miu gibi markalar yılan derisine yer veren moda devlerdendi. Gri,siyah,bebek mavisi tonlarında çantalar tasarlanmıştı.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-30

 11.Zincirli Çanta Modelleri 2020 Trend

Valentino zincir askılarını pirinç ve tunç tonlarında yapmıştı.daha şık derileri ve tezat süet stiller kullanılmıştı.Zincir askıları çantaya iyi uyarlanmıştı.Zincir askıların elbiselere rahat takılması içinde her şey düşünülmüştü.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-3

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-4

 12.Yuvarlak Saplı Çantalar

Birkaç tasarımcıdan yuvarlak sert saplı çanta modelleri geldi. Dairesel çanta sapı baskın tarz oldu. Giorgi Armani’nin koleksiyonunda siyah yuvarlak saplı kare şekilli desenli çantalar gördük. Retro baskılarda hakimdi.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-6

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-7

13.Alışveriş İçin Çanta Modelleri

Alışverişe giderken kullanabileceğiniz geniş hacimli çanta modelleridir. Poşet kullanmak yerine şık ve geniş bir çantayı her şeyi sığdırabilirsiniz. Bahar ve yaz renkleri kullanılarak oluşturulan çantalar denenmesi muhtemel tarzlardan 2020 yılında popüler olacaktır.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-35

14.Yandan Tutmalı Çantalar 2020 Yaz Trend

Çantamızın içinden rahatça bir şeyler dökülebilir. Bunu önlemek için yandan tutmalı çantalar tasarlanmış. İşlevsel özelliği ön plana alınarak kullanışlılık yaratılmış. Akıllıca bir tasarım olduğunu söyleyebiliriz. Parlak renkli deriden yapılmış ve tutma kısımlarına da kat kat eklenmiş.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-29

15.2020 İlkbahar-Yaz Çanta Trendi

Çantaların üzerinde yazıları gördüğümüz ilginç ve çekici çanta trendiydi. Bazı tasarımcılar çantalarının üzerine markalarını ekleyerek bir eğilim yaratmıştı.Modern gelecek ifadesi ile de podyumlarda çanta modasını estirdiler.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-5

16.Kutu Şekilli Çantalar

Dior,Dolce Gabbana,Mulberry,Louis Vuitton kutu çantaları kullanan markalar idi. Eşsiz ve ileri görüşlü bir tasvir esinlenerek oluşturulmuştu. Muhteşem tasarımlara ellerdeki yerini almıştı kutu çantalar. Bu yaz sezonunda artık tekrardan kutu çantaları görebiliriz.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-31

 17.Elde Taşımalık Çanta Tarzları

Cüzdandan büyük çanta kullanımı sevenler için harika tercih. Dekoratif kayışları,küçük narin olması,bohem baskılar bu çantada zarifliği simgeliyordu. Az desen detayları ile tamamlanmıştı. Elde taşıyayım derseniz size de ayrı bir seçenek sunulmuş.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-9

18.Sırt Çantaları

Müthiş bir sırt çantasından daha iyi bir şey yoktur. Gençlerin kullanmasına uygun olarak şekillendirilmiş. Sportif, rahat, tarz bir şekilde düşünülmüş. Versace sırt çantalarında plastik kayışlar ve gümüş eklemeler vardı. Mükemmel beyaz ve turuncu tonlarda peluş malzemeden yapılmış sırt çantaları gördük pistlerde.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-2

19.Eğlenceli Şık Çantalar

Cesur tasarımlardan tarafından kemerde taşınacak çantalar üretilmiş. Ne kadar tercih edilecek? bu soru işareti tabikide. Bu pratik buluş altı çizilmesi gereken düşünceydi. Daha çok düz renklerden oluşturulmuştu.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-14

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-15

20.Piknik Sepeti Tasarımlı Çantalar

Bahar sezonu dokuma çantalar piknik için güzel olacaktır. hasır tarzı birbirinden farklı şekilli çantalar cıvıl cıvıldı. Hasır dokumalı bu çantalara çok emek verilmişti. Bahar 2020 de piknik için ve yeşilli,k bir alan için şık uygun tasarımlar.

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-36

21.Tuhaf Şekilli Çanta Stilleri

İlkbahar-yaz 2020 sezonunda beklenmedik olağanüstü tasarımları da görmek mümkündü. birçok şekilde hazırlanmış görenin ilgisini çeken şık ve değişik tasarımlardı. Sıra dışı çanta kullanmayı seven bayanlar için oluşturulduğu ifade edildi.

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-8

22.Eşya Modelli Çantalar

Gitar,davul,ayıcık gibi birçok şekille tasarlanmış sempatik ve yaratıcı çantalar arasında. ilgi çekmek için ve genç yaşlardaki kızlara çok ama çok uygun çantalar diyebiliriz. Şekiller bir harika ilgisiz kalınabilecek cinsten değil. Çok sevimli diyebiliriz.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-12

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-13

23.Çift Kullanımlı Çantalar

İki şekilde de kullanılma özelliği olan gayet şık ve çağdaş kadın için tasarlanmış harika aksesuar. Hem el ile hem de omuzda kullanılabilen bu çanta modelleri gerçekten güzel düşünülmüş. Beğeneceğinizi umuyor. 2107 yılında vitrindeki yerini alacağını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-22

24.Göz Alıcı Çanta Trendi 2020 İlkbahar

Geleneksellikten uzak görselliğe önem verilerek düşünülmüş göz alıcı çanta trendleri arasında yerini alıyor. 2020 yılında göz alıcı şekilde göze hitap eden ilk bakışta beğeneceğiniz çantalar moda olacak. Olmazsa olmazlarınız arasına girebilir.

https://www.stylekadin.com/moda/2020-ilkbaharyaz-moda-trendleri.html

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-23

25.Satchel Çanta

 

Satchel çantalar androjen mükemmel seçimlerdir. Tabletten kitaba bir sürü şey sığdırılabilir. Kahverengi renk tonlarının açık tonlarla eşleştirildiği müthiş çantalar idi.

https://www.stylekadin.com/moda/ilkbahar-yaz-2020-ayakkabi-trendleri.html

ilkbahar-yaz-2017-canta-trendleri-28

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.