Hasır Plaj Çantaları

Hasır Plaj Çantaları

Havaların ısınması ile beraber insanlar tatile çıkmaya, plaja akın etmeye başladı. Bunun için yazlık valiz hazırlamak bir zorunluluk haline geldi. Hasır plaj çantaları ise valizinizin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Plaja giderken sizlere kolaylık sağlayacağı gibi aynı zamanda da şık görünmenizi de sağlayacaktır. Hasır plaj çantaları seçerken iki koşulu sağlamalıdır. Çantayla beraber hem şık görünmelisiniz hem de bütün eşyalarınızı bu çantaların içine sığdırabilmelisiniz. Ayrıca alacağınız hasır çantanın kalitesi oldukça önemlidir. Hasırın dökülmemesine ve soyulmamasına dikkat etmelisiniz. Çantanın daha uzun ömürlü olabilmesi adına kaliteli yerlerden satın almanız gerekmektedir. Dilerseniz hasır çantayı tokalı ya da sade seçebilir hatta renkli tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Hasır Plaj Çantaları

Deri Kulplu Hasır Plaj Çantaları

Plaj çantalarının kaliteli olması gerektiğini söylemiştik. Özellikle kalitesini arttırmak için piyasaya çok fazla deri kulplu hasır plaj çantaları çıktı. Bu hasır plaj çantası sayesinde hem çok şık görünüm elde edeceksiniz hem de plaj çantanızın tutma yerleri soyularak kopma yapmayacaktır. Ayrıca büyük olması sayesinde içerisine havlunuz dahil her sahil eşyanızı kolaylıkla sığdırabilirsiniz.

Hasır Plaj Çantaları

Sade Hasır Plaj Çantası

Eğer süslü bir tarzınız yok ise plajda da sadelikten yana olmak için sade hasır plaj çantası deneyebilirsiniz. Bu plaj çantası hem sade hem oldukça şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca dilediğiniz kadar eşyalarınızı sığdırabilirsiniz. Tutma yerinin sağlamlığı ise ilk bakışta gözümüze çarpmaktadır. Eğer sade bir tarzınız var ise kesinlikle bu modeli denemelisiniz.

Hasır Plaj Çantaları

Küçük Plaj Çantası

Rahatlık değil de şıklıktan yanaysanız seçeceğiniz plaj çantasının boyunun bir önemi yoktur. Küçük plaj çantaları tam olarak böyle düşünenler için yapılmıştır. İçerisine kartlığınızı, kulaklığınızı ya da güneş kremini sığdırabilseniz bile havlunuzu elle taşımak zorunda kalabilirsiniz. Ama bunu yaparken bu çanta sayesinde müthiş bir görünüme sahip olacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca minik tokası sayesinde dilerseniz bu çanta modelini sadece plajda değil aynı zamanda dışarda gezerken de rahatça kullanabilirsiniz. Hem modern hem de şık bir görünüm elde edeceksiniz. Dilerseniz renkli hasırları seçerek kıyafetlerinize ya da bikininize uydurabilir ve müthiş bir kombin yapabilirsiniz.

Hasır Plaj Çantaları Hasır Plaj Çantaları Hasır Plaj Çantaları Hasır Plaj Çantaları Hasır Plaj Çantaları Hasır Plaj Çantaları Hasır Plaj Çantaları

Bir önceki yazımız olan Yazlık Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.