Kıvırcık Saçlı Erkekler İçin En Güzel Kısa Saç Modelleri 2020

Kıvırcık Saçlı Erkekler İçin En Güzel Kısa Saç Modelleri 2020
 • Kıvırcık Saçlı Beyler Sizler İçin En Güzel Kısa Saçları Belirledik

  Kıvırcık saçların şekil alması zordur bu bir gerçek. Hal böyle diye de tümden kıvırcık saçlar güzel bir saç tipi değil demek çok yanlıştır. Kıvırcık saçların en büyük artısı ise sürekli hacimli görünmesidir. Sizde kıvırcık saçlara sahipseniz bize kulak vermelisiniz. Ayrıca da saçlarınızın hacimli görünmesinden dolayı da şanlısınız. Hacimli saçlar her zaman gür durur saçlarınız azalıp seyrelse bile yoğunmuş algısı yaratır.

  Tabi ki de bu gürlüğü göstermekte öyle kolay değildir. Her şeyden önce doğru saç modelini bulmak önemlidir. Kıvırcık saçlı erkekler için en güzel kısa saç modelleri 2020 ile hem doğru saç modelini hem de en güzelini bulacaksınız. Kıvırcık saçlı beyler artık bayanlar size daha dikkatli bakacak ve fark edileceksiniz. Bir erkeği gösteren en önemli nokta saçı ve saçına uyguladığı şekildir. Kıvırcık saçlı beyler içinde en güzel kısa saç modellerini belirledik. Bu belirlemelerimizi birçok kıstasa göre yaptık. Genellikle kıvırcık saçlı beyler saçları şekil almıyor diye dağınık ve hiç şekil vermeden kullanırlar bu son derece yanlıştır. Her saç tipi gibi sizin saçlarınıza uygun saç modeli kesinlikle vardır. Önemli olan doğru bilgilere ulaşarak doğru şekil verilmesidir. Kıvırcık saçlı erkekler için daha ideal olan kısa saç şekli için en güzel saç modellerini derledik. Kısa saçlı erkekler için en güzel kısa saç modelleri 2020’ye göz atalım.

   

   

   

  guy with beard and blue shirt, standing and smiling

  Kıvırcık Saçlı Beyler İçin Kısa Saç Modelleri

   

  1.Doğal Dalgalı Saç Modeli

  Doğal saç dalgalarını saklamak yerine, başın üst ve tepe noktasında daha uzun, başın yan taraflarını ise kısa şekilde bir saç modeli düşünebilirsin. Alnı geniş olan erkeklere fikrimiz saçınızı alın kısmına düşmesini sağlayarak bu kusurumuzu kapatabiliriz. Bu saç modeli ile çok doğal ve harika görüneceksiniz. Doğal dalgalı saçlar her zaman bayanları etkilemiştir. Daha tarz bir görünüm için deneyebilirsiniz. Örnek olarak resimdeki modelim saçını inceleyebilirsiniz. En güzel kıvırcık kısa saç modeli diyebiliriz. 2020 yılında da doğallık çok moda olacak.

  kivircik-sacli-erkekler-icin-en-guzel-kisa-sac-modelleri-2017-1

   

  2.Vahşi Bukleli Saç Modeli 2020

  Yoğun kıvırcık uzun bukleler gerçekten anlamlı durmuyor mu? Sağ ya da sol yana yatırılan vahşi bukleler gerçekten etkileyici ve süper. Bu trendi kıvırcık saçların varsa rahatlıkla oluşturabilirsin. 2020 yılındaki erkek saç trendi olacak. Ayrıca sakalla beraberde çok iyi uyum sağlamaktadır. Sakal uzatıp da kullanabilirsiniz. Bu saç şeklini elde etmenin yolu da şekillendirici köpüktür. Köpüğü saçlarına uygulayıp parmaklarınızla saçınızı tutam tutam kaldırarak hacimlendirin işte bu güzel saçı elde ettiniz demektir. Yapımıda pratik ve basit uğraştırıcı ve yorucu bir saç şekli değildir. Zaman kazandıracak saç şeklidir sabah uyandığınızda hızlı bir şekilde bu modeli yapabilirsiniz.

  kivircik-sacli-erkekler-icin-en-guzel-kisa-sac-modelleri-2017-5

   

  3.Mohawk Saç Modeli

  Yanları ve ense kısmı kazıtılmış saç modeline mohawk dendiğini artık herkes biliyordur. Mohawk saç modelinin sadece ön kısmı uzun diğer noktaları kısadır. Son zamanlarında en popüler erkek saç modelidir. 2020 yılında da çok ilgi duyulan saç modeli olmaya devam edecektir. Mohawk saçın ön kısmını da doğal bukleler oluşturup kendinize harika cool bir erkek imajı yaratabilirsiniz. Bu saç şekli ile girdiğiniz her ortamda fark edileceksiniz. Hemen denemenizi öneririz. Güzel bir şekilde bu modeli kullanabileceksiniz. Saç stilistinizden bu şekilde kesim isteyip sonrada bu şekilde görünümü elde edebileceksiniz.

  kivircik-sacli-erkekler-icin-en-guzel-kisa-sac-modelleri-2017-3

   

  4.Modern Kıvırcık Kısa Saç Modeli

  Kendinize son trendleri takip eden bir erkek algılaması yaratmak istiyorsanız modern kıvırcık kısa saç modeli size göre. Bu da kıvırcık saçlı beyler için kısa modellerinden birisi. Kıvırcık saçlarını kontrol altında tutmak sana zor geliyorsa yapman gerekenler çok basit. Saçlarınızın yan kısımlarını kısa kestirip üst kısımlarını ise daha uzun yapıp jöle veya vaks ile hafif hareket katarak modern kıvırcık saç elde etmek olacaktır biraz klasik ama gerçekten hoş renkli gözlü uzun yüz tipi olan erkekler için daha ideal bir modeldir. Şekilde resimde size yol gösterecektir.

  kivircik-sacli-erkekler-icin-en-guzel-kisa-sac-modelleri-2017-4

   

  5.Tepede Bukleli Saç Stili

  Saçların tepe noktasına gittikçe hacimli bukleler orantılı bir şekilde artış gösteriyor. Aşağıdan yukarıya doğru artan saç ve bukle yoğunluğu ile oluşturulan tepede bukleli saç stili gerçekten tarz bir görünüm sunuyor. Ayrıca bu saç modeline kirli sakal çok güzel gidiyor. Bu saçı seçtiyseniz sakalsız olmaz kirli sakal şeklinde de sakallarınıza şekil vermeniz saçın etkililiğini fazlasıyla artıracaktır. Dediklerimizi yapın gerçekten pişman olmayacaksınız. Karizmatik bir erkek görünümüne bu şekilde kavuşabilirsiniz başka bir şekilde değil.

  kivircik-sacli-erkekler-icin-en-guzel-kisa-sac-modelleri-2017-2

  Bu beş saç modeli size en çok yakışacak saç tarzlarıdır. Size en uygun olanıyla saçlarınıza ahenk katın. Yüz tipinizi de dikkate alarak bu beş saç modelinden birine karar verin. Umuyoruz ki kıvırcık saçlı biri iseniz bu en güzel saç modellerinden birini kullanacaksınız. 2020 yılı ile beraber bu saç şekilleri daha da moda olacak. Önümüzdeki yılda damga vuracak en son trend saçları seçtik özellikle.

   

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.