Kadın Blazer Ceket Modelleri

Kadın Blazer Ceket Modelleri

Resmi bir görünüm elde etmek istiyorsak blazer ceketler bunun için en ideal olanıdır. Kadın blazer ceket modelleri sayesinde hem resmi bir görünüm sağlayacaksınız hem de şıklığınızdan hiç ödün vermemiş olacaksınız. Dilerseniz takım halinde pantolonla beraber alabilir dilerseniz de kendiniz kombin yapabilirsiniz. Blazer ceket modellerini kullanırken dilerseniz içerisine gömlek giyebilir ya da tişört ile kombin yapabilirsiniz. Kadın blazer ceket modelleri iş yerinizde resmi görünüm sağlayacaktır. Fakat ceketleri sadece iş yerinde değil resmi bir davette de kullanabilirsiniz. Bir düğünde ya da davette şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız fakat elbise havasında değilseniz blazer sizin işinizi görecektir. Güzel bir takım yaparak giyebilirsiniz ya da elbisenizin üzerine kombin yapabilirsiniz.

Kadın Blazer Ceket Modelleri

Renkli Blazer Ceket Modelleri

Resmi görünmek için illa kopkoyu takımlar giymek zorunda değilseniz. Renkli blazer ceket modelleri sayesinde hem resmi görünebilirsiniz hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Ten renginize uyumlu olan renkte bir takım giyerseniz kombininiz size çok yakışacaktır. Eğer bebek mavisi size yakışıyorsa çok şanslısınız. Çünkü resmi görünümün yanına oldukça tatlı bir görünümde elde edebilirsiniz. Dilerseniz mavi blazer ceketin altına siyah bir pantolon giyin dilerseniz ceketle aynı renkte pantolon tercih edebilirsiniz. Her türlü müthiş görüneceksiniz. Eğer pantolonu da mavi giyecekseniz içerisine giyeceğiniz tişört ya da gömleği beyaz tercih etmelisiniz. Bu sayede daha güzel bir görünüm elde edersiniz.

Kadın Blazer Ceket Modelleri

Siyah Blazer Kombinleri

Tabii ki her zaman renkli kombin yapmak istemeyebilirsiniz. Bunun için siyah blazer kombinleri sizin için en ideali olacaktır. Hem güzelliğiniz ortaya çıkacak hem de daha zarif bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Ayrıca siyah blazer ceket ile kombin yapmak daha kolay. Altınıza siyah bir pantolon giydiğiniz zaman üzerine ne dilerseniz giyebilirsiniz. Her renk ve her model siyah takımla uyumlu olacaktır. Özellikle beyaz ve desenli tişörtler sizin için en uygun kombin olacaktır. Bir kemer ile bu kombini taçlandırabilir ve daha şık modern hale getirebilirsiniz. Blazer ceket ile kombin yaparken ceketinizin biraz bol kesim olmasına dikkat etmelisiniz.

Kadın Blazer Ceket Modelleri Kadın Blazer Ceket Modelleri Kadın Blazer Ceket Modelleri Kadın Blazer Ceket Modelleri Kadın Blazer Ceket Modelleri Kadın Blazer Ceket Modelleri Kadın Blazer Ceket Modelleri Kadın Blazer Ceket Modelleri

Bir önceki yazımız olan Çanta Örgüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.