Moda Trend Alarmı: Püskül

A+
A-
Moda Trend Alarmı: Püskül

2019 Moda Trendi Püskül

Püskül aksesuarı 2019 sezonunda vazgeçemediklerimiz arasında yerini alacak. Püskül hemen her yerde karşımıza çıkıyor. Kıyafetlerde, takılarda, ayakkabılarda ve çantalarda bu sezon püskül bize eşlik edecek. Salaş ve tarz bir görünüm sunan püskü aksesuarı ile bayanlar bu sezonda da şıklığını konuşturacak.

püskül modası

Püskül günümüzde bohem tarzının en önemli ögelerindendir. Vahşi batının modern şekli olarak artık vazgeçilemezler arasına girdi. Eskiden püsküllü montlar kovboy çizmelerle kombine edilerek çok vahşi olmayan bir görüntü yakalanırdı. Günümüzde ise eklektik dönem içindeyiz. Bize fazla gelen moda artık en iyilerden seçmece yaparak önümüze karışık bir görünüm sunuyor. Böylece tercih yapmak yerine birlikte kullanıma olanak buluyoruz. Yani artık kolaylıkla püsküllü bir montun altına spor ayakkabılar giyerek kolaylıkla kombin oluşturabiliyoruz.

Özelikle feminen elbiselerde kullanılan püskül tiril tiril salaş görüntüsü ile hem ulanışlı hem de gerçekten sık bir görüntü sunuyor. Elbiselerin yakarlında eteklerinde püskül bolca kullanılıyor bu sezonda.

Çantaların yanlarında ve alt kısmında kullanılan püsküllerde çantayı sıradan olmaktan çıkarıp çok güzel bir tarsım haline getiriyor.

Püskül 2019 sezonunda takılarda da bolca kullanıldığını söylemiştik. Özellikle altın rengi ile birlikte kullanılan püsküller feminen bir şıklık sunuyor.

puskullu canta modelleri 2014 puskul trendi 2014 puskullu siyah mini etek puskullu abiye elbise puskullu yalik elbise modelleri puskullu kucuk canta modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.