Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Tarifi

Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Tarifi

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere yeni bir anahtarlık tarifi vereceğiz. Amigurumi ayıcık anahtarlık tarifi ile boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve bitmeye yakın olan iplerinizi değerlendirebilirsiniz. Eğer amigurumi ayıcık anahtarlık modelini yapmak istemiyorsanız ancak anahtarlık yapmak istiyorsanız o zaman sizleri sayfamızdaki diğer anahtarlık tariflerine bakmaya davet ediyoruz. Amigurumi dondurma anahtarlık tarifi, amigurumi donut tarifi, amigurumi baykuş anahtarlık tarifi gibi birbirinden farklı ve eğlenceli amigurumi modellerimizin tariflerine sayfamızdan ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu anahtarlık modelleri teker teker yapmaya çalışıp arkadaşlarınıza verebilir, çantanıza asabilir ya da özellikle büyük köpeklerin tasmalarında süs olarak asabilirsiniz. Çok amaçlı ve çok sevimli olan bu tarifleri yaptıkça oldukça iyi hissedeceğinize eminiz.

Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Tarifi

Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Tarifi

Amigurumi ayıcık anahtarlık tarifi için gerekli malzemeleri saymaya başlayalım. Bu ayıcık küçük olmasına rağmen 4 farklı renk barındırıyor. Eğer sizin elinizde daha az renk varsa bunu tamamlayabilirsiniz ya da 3 renk görünecek şekilde yapmayabilirsiniz. Görselde ki renkleri vermemiz gerekirse gri, mavi, beyaz ve siyah renkte amigurumi ipine ihtiyacınız olacaktır. Ancak iplerin çok kalın olmaması oldukça önemlidir. Eğer ipleriniz kalınsa tarifteki sıra sayısını buna göre ayarlamalısınız. Bu amigurumi iplerine uygun bir tane tığa ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca küçük bir model olacağı için iğne ve iplik ve tabii ki makasa da ihtiyacınız vardır. Anahtarlık yaptığımız için anahtar klipsine de ihtiyacınız vardır. Son olarak ise amigurumi oyuncağınızın içini doldurmak için elyafa ihtiyacınız vardır.

Amigurumi ayıcık anahtarlık tarifine baktığınızda fark edeceğiniz üzere kulak sayıları verilmemiştir. Kulak sayısı ipinize göre gövdeye oranla daha fazla değişik gösterdiğinden dolayı 18-24 sık iğneye kadar arttırıp 4-5 sıra örüp kulağını yapabilirsiniz. Eğer amigurumi tarifleri yapmaya yeni başladıysanız ve ipinizin kalın ya da ince olduğunu anlamadıysanız ya da hangi sayıları kullanmanız gerektiği konusunda bir kararsızlığınız varsa o zaman size öğreten kişiye bunu sorabilirsiniz ya da yorumlarda bunu belirtebilirsiniz. Eğer yorumlara yazmak istemezseniz ipinizin numarasını ve diğer bilgileri amigurumi platformunda yazdığınızda pek çok farklı kişi size anında cevap verecektir. Bu şekilde sizler de kulağını yapıp sevimli ayıcık amigurumi tarifini başarı ile bitirebileceksiniz.

Amigurumi Sevimli Ayıcık Anahtarlık Tarifi

Oldukça sevimli bir amigurumi anahtarlık tarifi olduğundan dolayı özellikle küçük çocuklara yapmaya uygundur. Bu ayıcık tarifini yalnızca küçük çocukların okul ya da kalemlik kutularına asmak zorunda da değilsiniz. Özellikle çalışan biriyseniz kadın ya da erkek olun çantanızda oldukça hoş duracaktır. Erkekler bu konuda daha fazla ön yargıyla karşılaşabilirler. Bu tür tepkiler alırsanız Alzheimer gibi hastalıklara karşı yaratıcı ve üretken bir hobi olduğunu ve kendilerinin de hasta olmadan başlamaları gerektiğini söyleyebilirsiniz. Biraz saldırgan dursa da amigurumi sevimli anahtarlık tarifinden herkes faydalanmalı ve bu tür gereksiz ön yargılar silinmelidir.

Amigurumi anahtarlık tarifi daha önce de dediğimiz gibi üç farklı renkten oluşuyor. Eğer daha canlı ve sıcak renkleri seçerseniz daha sevimli olabilir. Örneğin bir çift anahtarlığı yapacaksınız. O zaman sarı ve turuncu ya da kırmızı ve turuncu renklerini temel alan amigurumi ayıcık yapabilirsiniz. Birinizin rengi diğerinden bu şekilde ayrı kalacaktır. Örneğin gövdesi kırmızı, tişörtü siyah ve ağzı turuncu gibi olan bir ayıcık ve gövdesi turuncu, ağzı kırmızı ve tişörtü siyah iki ayıcık birbirlerinden farkları olsa da temelde aynı model ve şeyleri temsil ediyor. Bu yüzden yaptığınız kişiyle oldukça eş görüleceksinizdir. Bu amigurumi modelini yaparken hepinize kolay gelsin ve iyi günler!

Bir önceki yazımız olan Amigurumi Oyuncak Bebek Tarifi başlıklı makalemizde Amigurumi Oyuncak Bebek Tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.