Çocuk Kostüm Modelleri

A+
A-
Çocuk Kostüm Modelleri

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere değil ancak en değerli varlıklarınızdan olan çocuklarınız için çocuk kostüm modelleri tanıtımı yapacağız. Birbirinden farklı ve güzel olan bu kostümlerle özellikle arkadaşlarının doğum günlerine giderken ya da pek çok çocuğun olduğu bir yere giderken giydirebilirsiniz. Bununla beraber eğer sizler de kostüm partisine davet edildiyseniz ve kendiniz de giyecekseniz o zaman doğal olarak çocuğunuza da giydirmeniz gerekmektedir. Birbirinden farklı güzel modeller bulunmaktadır ancak çocuğunuza bunları seçerken cinsiyetçilik yapmamak önemli. Örneğin kız çocuklarınız da kaptan kostümleri giymek isteyebilir ya da oğlan çocuklarınız da peri kıyafetleri giyebilir. Burada önemli olan onların hangi kıyafeti seçeceği ve rahat edeceğidir.

çocuk kostümü

Çocuk Kostüm Modelleri

Çocuk kostüm modelleri bakarken eğer bir karakter kostümü alacaksanız bildiğiniz gibi o karaktere benzetmek için kostümü yaparken sert ve giyildiğinde cildi tahriş edebilen kumaşlar kullanabilirler. Ya da yazlık bir model olmasına rağmen çocuğu terletecek kumaş kullanabilirler. Bu gibi durumları önlemek için internetten alıyorsanız kumaşın cinsini sormalı ve satıcıyla iletişime geçerek başka kumaşların da kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeniz gerek. Eğer fiziksel bir mağazadan çocuk kostümü alıyorsanız daha şanslısınız çünkü o zaman satıcıyla yüz yüze konuşabilir ve kumaşa dokunabilir çocuğunuzun üzerindeki etkilerini fark edebilir ve hatta o sırada çocuğunuz da yanınızda olacağından denetebilirsiniz. Çocuklar bazen rahat olmasalar bile kostümü beğendiklerinde güzel olduğunu söyleyebilirler. O yüzden çocuğunuzun beden diline de dikkat etmelisiniz.

Sadece kostüm seçerken değil normal kıyafet seçerken de kıyafetin renkli olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun nedeni çocuklar zaten küçük oldukları için özellikle yolda yürürken fazla dikkat çekmezler. Eğer bunun gibi renkli kıyafetler giyerlerse özellikle sürücüler açısından fark edilmeleri daha rahat olacaktır. Bu şekilde yanınızda yokken de daha rahat hareket edersiniz. Ayrıca renkli kostüm giydiğinde ve diğer çocukların arasına karıştığında kendi çocuğunuzu bulmak daha kolay olacaktır. Ayrıca çocuklar bu şekilde kostüm giymeyi severler. Hem çocukluklarından kalma güzel bir hatıra olacaktır hem de kimi kostümlere göre kendilerini daha olgun hissedip ona göre davranmayı öğreneceklerdir.

Çocuk Kostüm Modelleri

Birbirinden Farklı Çocuk Kostümleri

Pek çok farklı çocuk kostüm modellerini sayfamızda göstersek de hangisi size göre daha iyi diye sorarsanız bizce en iyisi sebze ya da meyve gibi giyinmeleri olacaktır. Özellikle o sebze ve meyvelerin faydalarını öğrendikten sonra onları sizle paylaşmasını isteyebilirsiniz. Özellikle sevmediği bir sebze ya da meyve ise faydalarını öğrendikten sonra ön yargıları yıkılabilir ve o kostümü giymeye istekli olabilir. Ayrıca bundan sonra ise televizyonda ya da kitaplarda o sebze ya da meyve ile ilgili bir bilgi geçtiğinde daha çok dikkatini çekecektir. Ayrıca çocuk oldukları için bir süper kahraman yerine günlük hayatta insanların vücutlarının düzgün çalışmasını sağlayan o besinlerin yerine kendini koyması daha iyi olacaktır.

Bunun dışında bol bol meslek çocuk kostümleri bulunmaktadır. Bu modellere bakarken genelde oğlanların ağırlıkta model olarak kullanıldığını görsek de kızların da bu kostümleri giyebileceğini unutmayın. Özellikle kız ya da oğlan fark etmeksizin bazı meslek kostümleri oldukça havalı olacaktır. Örneğin pilot ya da gemi kaptanı. Bununla beraber üç çocuğunuz varsa ya da arkadaşlarıyla beraber giyebileceği kostüm kombinleri bakıyorsanız o zaman süper kahraman kostümleri daha iyi olacaktır. Örneğin bizim görselimizde gördüğünüz gibi mavi yeşil ve pembe gibi bir üçlü takım oldukça işe yarayacaktır. Özellikle kafalarını ve yüzlerini de kaplayan maske olduğu için diğer çocuklardan daha kolay ayırt edileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Büyük Beden Etek Kombinleri başlıklı makalemizde Büyük Beden Etek Kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.