Derya Baykal Bere Modelleri

Derya Baykal Bere Modelleri

Özellikle kış geldiğinde hem kendimiz için hem de sevdiklerimiz için bere örmeye başlarız. Örgü işleri ile aranız iyiyse değişik modeller çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu değişik modelde olan bereler kış mevsimini güzelleştirir. Kolay ve zaman almayan Derya Baykal bere modelleri hem sevdikleriniz için hem de sizin için vazgeçilmez olacaktır. Masrafsız ve çok rahat olması da bu güzel bere modellerini vazgeçilmez yapıyor. Eğer sizde bere arayışındaysanız ve örgü örmeyi biliyorsanız kesinlikle Derya Baykal bere modellerini denemelisiniz.

Derya Baykal Bere Modelleri

Ponponlu Derya Baykal Bere Modelleri

Birbirinden değişik modellere sahip olan bereleri herkes sever. Öreceğiniz klasik bere modeli yerine ponponlu Derya Baykal bere modelleri tercih ederek tarzınızı değiştirebilirsiniz. Dilerseniz sade bir berenin üzerine ponpon ekleyebilir dilerseniz de değişik model çıkartıp berenize ekleyebilirsiniz. Bu oldukça şık ve sevimli bir görüntüye sebep olacaktır. Ponponlu bere yaparken dikkat etmeniz gereken konu ponponun sağlamlığıdır. Ponponu yapmak için küçük aletler kullanabilir ya da elinizle yapabilirsiniz. Fakat ponpona dokundukça elinize gelmemesine dikkat etmelisiniz. Eğer sürekli kopuyorsa kesinlikle sağlam değildir. Sağlamlaştırmak için ponponun daha sıkı olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca ponponun iplerinin eşit olması da önemlidir. İpin bir kısmının uzun olması bir kısmının kısa olması hoş bir görüntüye sebep olmaz. Bunun için ponponu elinizle sıkınca uzun gelen ipleri kısaltın. Güzelliğine ve sağlamlığına emin olduktan sonra bereye dikebilirsiniz.

Derya Baykal Bere Modelleri

Değişik Bere Modelleri

Kış mevsiminde özellikle küçük çocuklara bere takmak oldukça zor. Bereyi zorla taktırmak yerine bereyi onlara sevdirmeliyiz. Sevdirmek için birbirinden değişik bere modelleri kullanabilirsiniz. Bereye küçük ponponları ekleyerek daha sevimli bir hale getirebilirsiniz. Hatta dilerseniz berenize oyuncak gözlerden ekleyerek küçük çocuğunuz için vazgeçilmez yapabilirsiniz. Bereyi çocuğunuzun en sevdiği hayvana göre modellemekte oldukça işe yarayacaktır. Eğer çocuğunuz bir baykuş severse baykuş modelindeki bir bere işe yarayacaktır. Göz ve burunu dilerseniz iple yapabilir ya da dilerseniz keçe ile göz ve burun ekleyebilirsiniz. Böylece hem sevimli olacak hem de çocuğunuz çok beğenecektir. Bu şekilde küçük detaylarla fazla zaman almadan çocuğunuzu sevindirebilirsiniz.

Derya Baykal Bere Modelleri Derya Baykal Bere Modelleri Derya Baykal Bere Modelleri Derya Baykal Bere Modelleri Derya Baykal Bere Modelleri Derya Baykal Bere Modelleri Derya Baykal Bere Modelleri

Bir önceki yazımız olan Hamile Abiye Modeller başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.