2020 Sevgililer Günü Makyajı Nasıl Yapılmalı?

A+
A-
2020 Sevgililer Günü Makyajı Nasıl Yapılmalı?

Sevgililer Gününde Makyajınızı Böyle Yapın!

Sevgililer Günü güzel kırmızı dudaklar favori pembe göz farı denemek için mükemmel bir fırsattır. İkisini beraber denemek etkililiğinizi fazlasıyla artıracaktır. O özel gün için yani Sevgililer Gününde makyajınızı böyle yapın diyoruz. Bu şekilde yaparsanız sizin ona daha fazla değer verdiğinizi görür ve size bir kere daha aşık olur. Sevgililer Günü aradaki tüm engelleri kaldırmak içinde büyük fırsattır. Bu fırsatı daha mükemmel bir şekilde daha güzel görünerek çok süper bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu açıdan da bakıldığında makyaj gerçekten çok önemli.

Sevgililer Günü İçin Saç ve Makyaj Fikirleri

 2020 Sevgililer Günü makyajı nasıl yapılmalı? sorusu en temel sorudur. Bu sorunun yanıtı resimli anlatımlarla ve detaylı bir şekilde ifadelerle cevap vermeye çalıştık aşağı kısımda. Bu romantik günde güzel bir akşam yemeğinde kusursuz makyajınızla en güzel ölümsüz karelerde yerinizi alabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken belli başlı öneriler ve fikirler var. Bu şekilde dediğimiz gibi yapınca mükemmel sevgililer günü makyajına kavuşmuş olacaksınız. Bayanları daha fazla meraklandırmadan 2020 Sevgililer Günü makyajı nasıl yapılmalı? sorusunun cevabını net bir şekilde verelim.

2017-sevgililer-gunu-makyaji-nasil-yapilmali

 

2017-sevgililer-gunu-makyaji-nasil-yapilmali-2

 

Sevgililer Günü Makyajı Resimli Anlatımı

-1. Adım/ Mac Sculpt ve fırça ile diğer gölgeler için geçiş gölgesi oluşturulmalı ve kırışıklılık için renklendirmeli.

-2. Adım/ Daha sonra ise güzel bir altın gölge için keşfedilmemiş Lorac Unzipped paletini kapağın merkez iç köşesinden,kapak üzerine yerleştirin.

-3. Adım/ Mac Swish,yavaşça renk değiştiren şekilde dış kısma doğru yoğunlaştırılmalı,1/3 renk fırça kullanılmalı. -4. Adım/ Yumuşak pembe bir gölge için Lorac Unzippedi gözün iç köşesinden kaş kemiğine kadar uygulanmalı. Bu uygulama gözleri vurgulamanızı sağlayacaktır.

-5. Adım/ Urban Decay paleti, yumuşak bir kedi gözü izlenimi yaratan gözlere fotoğraftaki gibi uygulanmalı.

-6. Adım/ En sevdiğiniz maskarayı bir kaç kat uygulayabilirsiniz. Estee Lauder Sumptuous Bold maskara size tavsiye edeceğimiz en güzel maskaralardan bir tanesidir. Maskara tavsiyemiz bu markadır.

-7. Adım/ Sonra en sevdiğiniz pembe allıktan bir kaç kere uygulayın. Allık için tavsiyemiz Tarte Amazon Kil Allık Flush. Memnuniyet derecesi yüksek bir allık olduğunu söyleyebiliriz.

-8. Adım/ Şimdi uyum için birkaç uygulama ile bunu sağlayın.

-9. Adım/ Mac dudak kalemi her dudak için mükemmel çalışır harika dudaklar için kesinlikle deneyin.

-10. Adım/ Mac şeftali çiçeği rengi ruj ile sevgililer günü makyajınıza noktayı koyabilirsiniz.

Yukarıda adım adım resimli anlatımlarla güzel bir özel gün makyajı çıkarmaya çalıştık. Bu makyajı anlatırken kullandığımız ürünlerin isimlerini,markalarını,renklerini söyleyerek de ulaşmanızı ve aynısını denemenizi amaçladık. 2020 Sevgililer Günü makyajı nasıl yapılmalı sorusuna eksiksiz cevap vererek sizleri bu sevgi dolu güne hazır bir şekilde girmenize yardımcı olduk. Umarım size faydalı olmuştur yazımız. Daha güzel fikirler için bizi takip etmeye devam edin.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-sevgililer-gunu-bayan-sac-modellerine-asik-olacaksiniz.html

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılı İle Beraber Değişecek 10 Saç ve Makyaj Trendi başlıklı makalemizde 2016 yılında bırakmamız gereken trendler, 2017 saç ve makyaj yeniliği ve 2017 yılı değişecek trendler hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.