Açık,Orta ve Koyu Cilt Tonları İçin En iyi 20 Kırmızı Ruj

Açık,Orta ve Koyu Cilt Tonları İçin En iyi 20 Kırmızı Ruj

  Farklı markaların en iyi rujlarını bulmak için çok fazla inceledim. Sonuçta gördüm ki sadece tek bir mükemmel kırmızı ruj yok. Açık,orta ve koyu cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar hangisi,markaları neler detaylı olarak bulduk anlattık. Gerçek anlamda çok önemli katkısı olacaktır. İyi kırmızı ruj seçmenin anahtarı cildinizin tonunu belirlemek ve cildinin ne kadar açık veya koyu olduğunu bilmek önemlidir. Örnek olarak zeytin tenli birisinde kırmızı ruj çok güzel gözüküyorken,soluk tenli birinde çok kötü durabilir. Seksi bir görünüm için en iyi kırmızı rujlar!

Bir önceki konumuz olan Kırmızı Ruj Seçimi İçin İpuçları okudunuz mu?

Açık Cilt Tonları İçin En İyi Kırmızı Rujlar

Açık Tenliler için güzel bir kırmızı ruj sizi muhteşem görünüme dönüştürecek ve muhteşem dudaklarla dikkat çekeceksiniz. Karanlık bordo kırmızı rujlardan açık tenli bayanlar uzak durmalıdır. Mavi-pembe bazı kırmızı rujda yakışacak renklerdendir.

Bir önceki konumuz olan Etkili Ruj Sürmenin 7 Yolu okudunuz mu?

1.Charlotte Tilbury Sıcak Dudaklar İçin Kırmızı Ruj

Charlotte Tilbury, markanın mavi-kırmızı serin tonları soluk bir cilt için mükemmel bir renktir. Bu renk sizi karanlığa kapatmayacak sadece hafif koyu renk verecektir. Bu kırmızı ruj 3D parlaklık özelliği sağlayan pigmentleri bulunduran yarı-mat özelliktedir. Doğal yağ ve özel karışım formülü ile gü boyunca,dudaklarınızı yumuşak ve pürüzsüz tutacaktır. Uzun süre etkisini devam ettirmesini de garanti veriyoruz.

1) Açık cilt tonları için en iyi kırmızı rujlar

2.MAC  Ruby Woo

Büyük olasılıkla Mac Ruby Woo duymuşsunuzdur,ama inkar edilemez bir gerçektir ki şimdiye kadar yapılmış en iyi kırmızı rujlardan birisidir. Sizi süper star gibi göstermeye yetecek bir rujdur. Pembe allık,kahverengi eyeliner ile ışık altında yılsız olacaksınız.

2) En iyi kırmızı ruj markaları

3.Tom Ford Marka Kırmızı Ruj(Up Color Mat Ruby Rush)

Parlak dudaklar,öpülmek ister! Bu ruj herkesin dikkatini çekecek parlaklık ve kırmızı gölgeye sahiptir. Çok sıcak  ve soğuk cilt tonlarına sahip bayanlar tarafından kullanılabilir. Bir gece için bu ruju deneyin.

3) Tom Ford kırmızı ruj

4.Chanel Kırmızı Ruj (Charne 56)

Bu elma kırmızımsı ruj dudaklarınızı kaymak gibi pürüzsüz yapar. Nemlendirici özelliğe sahip mat renk,sizi şık ve zarif görünümde tutar. Sizde kendiniz için bir tane satın alın.

4)Açık,orta ve koyu cilt tonları için en iyi 20 kırmızı ruj

5.Este Lauder Ateşli Ruj (Pure Color Enuy)

Turuncu-kırmızımsı özelliğe sahiptir. Kumlu soluk cilt ve parlak beyaz dişlerle mükemmel kombinasyon sağlar. Yumuşak parlaklı,kremsi özelliğe sahip uzun ömürlü bir rujdur.

5) Estee lauder kırmızı ruj

6.Kat Von D marka Kırmızı Ruj

Bu kırmızı ruj parlak özelliğe sahiptir. Kat Von D ölümsüz likit ruj serisinin inanılmaz dayanma gücü vardır. E vitamini ve ay çiçek  tohumunun balmumu sayesinde dudaklarınızı yumuşak sulu bırakır. Şeftali renkli allık ve yumuşak doğal göz ile harika olacaktır.

6) Açık tenliler için kırmızı ruj önerileri

7.YSL Rouge Marka Parlak Kırmızı Ruj

YSL,klas ambalaj ve yüksek kaliteli bir üründür. Harika bir parlaklık sağlar,donukluk özelliğini atar.

7)En iyi kırmızı ruj markalaı

Orta (Buğday) Tonları İçin En iyi Kırmızı Rujlar

Hem koyu,hem de parlak kırmızı rujlarla harika görüneceksiniz. Orta cilt tonuna sahip bayanlar için çeşit çok fazladır. Bu durumda çok fazla avantaj sağlayacaktır.

8.MAC Rusyalı Kırmızı Ruj

MAC Rusyalı Kırmızılı ruj olmadan en iyi kırmızı ruj listesi yapmamız mümkün değildir. Orta koyulukta derin ciltler için en fazla işe yarayan kırmızı rujdur. Gerçekten baştan çıkarıcı bir görünüm için yumuşak kahverengi dumanlı göz makyajı ile eşleştiriniz.

8) Buğday tenliler için en iyi kırmızı rujlar

9.Giorgio Armani Kırmızı Ruj (Maestro The Red)

Dudaklarda kalın bir etki istiyorsanız doğru noktadasınız. Kalımlığının yanında ayrıca parlak özelliğe de sahiptir.

9) Giorgi Armani kırmızı ruj

10.Burt’un Koyu Kırmızı Ruju

Koyu renk olarak en iyi kırmızı renge sahip markasıdır. Zengin bir renk sunarak dudaklarının aynı zamanda nemlendirir. Bu rujun içinde shea yağı,jojoba yağı mevcuttur bu yağlarda dudaklarda dolgunluk etkisi oluşturur.

10)Orta ten rengine sahip bayanlar için en iyi kırmızı rujlar

11.Fiery İn Stile Stay

Sıcak kırmızı renge sahip bir rujdur. Dudak parlatıcısı ile beraber çekicilik katar. Büyüleyici bir görünüm için daha güçlü ve kontürlü göz kapakları oluşturun.

11) En iyi kırmızı ruj tavsiyeleri

12.Bobbi Brown Sessiz Kırmızı Ruj

Orta tonlu bir cilde sahip bayanlar için çok yönlü bir rujdur. Hafif ve gençleştirici  özelliğe sahiptir. En az 5 saat etkisini sürdürür,bu süre zarfında yenilemek zorunda kalmazsınız.

12) Ten renklerine göre en iyi kırmızı ruj markaları

13.NFSW Markalı Kırmızı Ruj

Koyu kırmızı renge sahiptir. Orta cilt tonu üzerinde gizem yaratarak ombre etkisi oluşturur.

13) En iyi ruj markaları

Koyu Tenliler İçin En İyi Kırmızı Ruj Markaları

Kırmızı dudaklara kimse kayıtsız kalamaz. Geleneksel kırmızı ruj renkleri bayanlarda inanılmaz görünür! Tam tersine parlak kırmızı eğlenceli ve yazlık daha yumuşak kırmızılar en iyi renklerdir.

14.Amuse Bouche Ruj

Bordo-kırmızı serin tonları esmer tenli cilde mükemmel bir tamamlayıcıdır. Açık cilt tonları için uygun değildir. Kaliteli ve kremsi yapısı,opak rengi ile iyi bir kırmızı rujdur. Zararlı kimyasallar içermez tamamen doğal bitki yağları içerir.

14) Koyu tenliler için en yii kırmızı rujlar

15.Dior Kırmızı Ruj(Addict Gothe)

Koyu ahududu kırmızı ruj güzel parlıyor. Parlaklık severek güzel bir dudak ortaya çıkarır,aynı zamanda nemlendirir.

15) Esmerler için ruj önerileri

16.Nors VIP Kırmızı

Bu ruj tuğla kırmızısı olarak adlandırır. Bronz teni vurgulamak için iyi bir renk seçeneğidir. Mat görünümü olduğu için gün içinde çok uzun ömürlü olur.

16) Esmerlere ruj markaları önerisi

17.M500 ve Kırmızı Ruj

Bu renk şarap moru olarak tarif edilmekte. 1950’ler tarzını hareketlendirmektedir. Esmer tenli bayanlar için en güzel renklerden birisidir.

17) Hangi kırmızı ruj tonunu seçmeliyim

18.Iman Nemlendirici Ruj

Yakut kırmızı ruj,esmer tenli bayanlar için tasarlandı.Kadifemsi dokusu,nötr serin tonu ve yarı mat özelliği ile harikadır.Pürüzsüz,nemlendirici formülü ve güçlü pigmentasyon özelliği sayesinde bu renk kalabalıkta fark edilmemenizi sağlayacaktır.

18) Ten rengine uygun ruj önerileri

19.Guerlein Orgueil Rouge

Yaz partisine giderken kullanacağınız önemli bir rujdur. Sıcak koyu cil tonu üzerinde güzel bir etki sağlar.

19)Kırmızı ruj ve bayanlar

20.Buxom Kırmızı Ruj

Mavi bazlı koyu cilt üzerinde parlak ve eğlenceli olacaktır. Bir yaz günü için uzun ömürlü ve mükemmeldir.

20) koyu tenliler için kırmızı ruj

Bir önceki yazımız olan 2020 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri başlıklı makalemizde 2016-2017 bayan makyaj trendi, 2016-2017 makyaj modası ve 2017 makyaj trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.