Sevgililer Günü İçin Saç ve Makyaj Fikirleri

A+
A-
Sevgililer Günü İçin Saç ve Makyaj Fikirleri

Bu en özel günde herkes bambaşka ve etkileyici görünmek ister. Sevgililer gününde en güzel çift olmak için de saç makyaj en temel iki unsurdur. En romantik bu günde sevgilinize bambaşka görünmek için saç ve makyaj fikirlerimiz var. Bu romantik gün anılarınızda yerini alacaktır. Bu günü fotoğrafla ölümsüz hale getirecek . Bu fotoğrafları da sosyal medya hesaplarınızda paylaşacaksınız bunun içinde güzel ve hoş görünmeye ihtiyacınız olacaktır. Sizler için derlediğimiz hem saç hem de makyaj fikirlerini göz ardı etmemeniz temennisinde bulunuyoruz. Bu haber sayesinde sevgilinize daha güzel görüneceğinizden eminiz.

# 1) ÖRGÜ SAÇ MODELİ İLE SADE MAKYAJ:

 Saç rengi uyum içinde saçına ve ten rengine uygun sade ve doğal makyajla uyumu yakalamış. Bu özel gün için güzel bir tercih olabilir.
1. başlık

# 2) FRANSIZ SAÇ TARZI VE MAKYAJI:

 Jennifer lawrence ‘in karşı konulmaz stili için, Fransız bükümü saçları ve gevşek uçlarını bağlamak yerine omuzlarına düşmesini sağlamış hoş bir stil yakalamış. Makyaj renkleri de saçlarla ve ten rengi ile uyumlu seçilerek ışıltı yakalamış.
2. başlık

# 3) JENNİFER LOPEZ SAÇ TARZI VE  MAKYAJI:

 Saçlar yanlarda ve uzun dalgalı sessiz dudakları ve seksi havası sevgililer günü için iyi fikir olacak gibi.
3. başlık

# 4) YARATICI SAÇ VE MAKYAJ GÖRÜNÜMÜ:

Yüzünüzü ortaya çıkaracak bir saç modeli saçlarınızı yan tarafa sabitleyerek şekil verilecek. Kirpikler sade ve esnek makyaj tonu saçlarla uyumlu seçilecek.
4. başlık

# 5) TOPUZ MODELİ VE GÖZ MAKYAJI:

 Keskin bir topuz yapılarak saç toplanılmış. Katharene Mcphee’nin topuz modeli ilgi çekici. Dudak ve gözler makyajla ön plana çıkarılmış. Mükemmel bir görünüm sağlandığını söyleyebiliriz.
5. başlık

# 6) SİYAH DÜZ SAÇ  VE PASTEL GÖZ:

 Ağırbaşlı lavanta  göz farı ile  basit ama hoş bir görünüm olmuş. Saçlar ise düz omuz başlarına kadar dökülmüş ve sade ama şık bir görünüş elde edilmiş.
6. başlık

# 7) MİRANDA KERR SAÇ TARZI VE MAKYAJI:

Keskin bir topuz olmamakla beraber hafif tepeden gevşek bir bağlama yapılmış. Bu saç şekli kemik yapımızı da ortaya çıkarır. Bu makyaj ve saç modelinde elbise seçimi de önemlidir.
7. başlık

# 8) ORTA UZUNLUKTA SAÇ MODELİ DUMANLI GÖZLER:

Bazı günlerde duman gözler daha az bir açıklama gerektirmektedir. Taylor Swift zengin bakır gölge tarzını vermiş. Saç modelinin ve makyajını elbise, küpelerle tamamlamış.
8. başlık ve kapak fotosu olacak

# 9) DÜZ SAÇLAR VE SADE MAKYAJ DURUŞU:

 Saf,temiz bir görünüm için bu model tercih edilebilir. Daha sade ve temiz görünmek için saç modeli ve makyaj idealdir.
9. başlık

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.