Yazlık Makyaj Trendleri

A+
A-
Yazlık Makyaj Trendleri

Yazlık Makyaj Trendleri

Yazın her seçim için ilk olarak havanın sıcak olması etkili bir rol oynar. Yazlık makyaj trendleri 2019 için de yine sıcak havanın etkisi düşünülmelidir. İnsanın kanının kaynağı, kıyafetlerinin renklendiği bu aylar makyaj için de yine aynısı söylenebilir. Yazlık makyaj trendleri genellikle renkli farlar, göz kalemleri ve hatta renkli rimeller ile güdeme gelmektedir. Ciltlerin bronzlaşması ile beraber pırıltılı allıklarda çok hoş bir görünüm kazanılmasına yardımcı olacaktır.

2014 yaz makyaji trendleri

Ruj seçimlerinde yine senenin modası olan mat bir görünüme keza parlak dudaklar ön plana çıkabilir.
Genel olarak bronz tene tüm renkler çok hoş olacaktır. Ama yine de çok koyu bir makyaj yerine, açık tonların kullanılması yüzün hatlarının daha ön plana çıkmasını sağlayabilir.

yazlik makyaj trendi

Yazlık makyaj trendleri arasında özellikle açık mavi ve yeşil göz önünde. Far ya da göz kalemi tercihlerinizi bu renklere ağırlık vererek kullanabilirsiniz. Giyilen kıyafet ile de makyaj bir bütünlük gerektirir. O yüzden seçimlerinize göre açık renkler kullanabilir ve daha bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

yazlik makyaj trendleri 2014

Bir önceki yazımız olan Hangi Yüz Şekline Hangi Makyaj ? başlıklı makalemizde yüz şekline göre makyaj ve yüz şekline uygun makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.