Eyeliner İle Göz Makyajı Teknikleri

A+
A-
Eyeliner İle Göz Makyajı Teknikleri

Gözlerinizi özel gecelerde ve günlerde eyeliner makyajı yapmak için harika eyeliner göz makyajı teknikleri sizler için. Eğer biraz onu değiştirmek ya da sadece farklı bir şey denemek için eyeliner göz makyajı modelleri arıyorsanız, sana harika klasik eyeliner göz makyajı görsellerini anlatımlı olarak paylaşacağız. Etkilemek için asla başarısız görünmüyor.

EYELİNER İLE KEDİ GÖZÜ MAKYAJI

eyeliner ile kedi gozu makyaji

Görünen en klasik göz makyajından biri klasik kedi gözü. Bu doğru kedi gözü biraz zaman alıyor olsa da, size yardımcı olabilecek birkaç hile vardır. Gözün üzerinde küçük bir çizgi ile başlayın. Ayarlamak için toz pudra kullanın. Sonra hafif temel renk seçin.Koyu cilt için hafif ten rengi veya bir latte için bir soluk vanilya gibi, nötr bir mat renk seçin. Sonra kırışık doldurmak için kahverengi mat göz farı seçin. Işık tutun. Yeni başlayanlar için bir açı fırça ile deneyimli çekmeceli bir sıvı astar veya bir jel bazlı astar kullanabilirsiniz bu şekilde kedi gözü mükemmel görünüyor . Eğer yavaş yavaş kirpik çizgisinin sonuna doğru kalın bir çizgi oluşturmak için başlangıç ​​yaparken ince ve iç kirpik çizgisine yakın bir çizgi tutun.Daha sonra  kirpik çizgisinin sonundan ve yukarı doğru göz kapağı üzerinde küçük bir kanat ucu yapın. Hatta kanat için bir rehber olarak gözünüzün ucuna küçük bir kağıt parçasını kullanabilirsiniz. Kirpiklerinize yoğun maskara sürün!

EYELİNER İLE DUMANLI GÖZ MAKYAJI

eyeliner ile dumali goz makayji

 

Bir dumanlı göz süper karanlık ve düz bir siyah göz makyajı olmak zorunda değildir. Sen renkler ile her türlü klasik dumanlı göz oluşturabilirsin… Eğer koyu gitmek istiyorsan, işte bunu başarmak için kolay bir yol vardır. Iç göz kapağı ışık tutun. Beyaz, gümüş veya cildinize biraz daha hafif, sadece nötr mat gölge hafif bir gölge olsun. Sonra, kabarık kırışık fırça alarak, kırışık bir nötr kahverengi ve alt kapağın dış alt yarısı üzerinesürün. Bu güzel bir taban oluşturur. Yeterince karanlık görünüyor sa sonra, daha da kırışık içine ve kapak üzerine bir gri, siyah veya koyu kahverengi ekleyin. Bu şekilde göstermek  derinlik oluşturur.

NÖTR GÖZ MAKYAJI

Eyeliner ile notr goz makyaji

IŞILTILI GÖZ MAKYAJI

eyeliner ile isiltili goz makyaji

EYELİNER İLE SADE GÖZ MAKYAJI
eyeliner sade goz makyaji

 

EYELİNER RENKLİ GÖZ MAKYAJI
Eyeliner ile renkli goz makyaji

 

Eyeliner ile goz makyaji teknikleri

Bir önceki yazımız olan Mezuniyet İçin Saç ve Makyaj Modelleri başlıklı makalemizde mezuniyet makyaj modelleri ve mezuniyet saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.