Zarif Gelinler İçin 40 Şık Saç Modeli

Zarif Gelinler İçin 40 Şık Saç Modeli

Dünya çapında her yaştan gelin için şık bir saç modeli ortak düşüncedir. Gelin olacak bayanlar için saç modeli çok ama çok önemlidir. Saç konusunda çok hassas olduklarını kesinlikle biliyoruz ve bunun içinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Saç yapısına göre güzel bir model gelinin siluetine ve görünümüne zerafet ve incelik getirir. İşte zarif bir gelin olmak istiyorum diyenler için 40 şık saç modelini öneriyoruz.

Uzun,Orta ve Kısa Saçlar İçin Gelin Saç Modelleri

  En şık gelin saç modelleri ile düğün gününde harika görüneceksiniz. Sizlere sadece uzun saç için değil,orta ve kısa uzunluktaki saçlar için örnekler verdik. Sevgili gelin adayları galerimizden zevk ve ilham alın lütfen!

Bir önceki yazımız olan gelin saç ve makyajına nasıl karar verilmeli ? yazımızda kesinlikle okunmalı : https://www.stylekadin.com/sac/gelin-sac-ve-makyajina-nasil-karar-verilmeli.html

# 1: Harika Dalgalı Gelin Saç Modeli

Bu saç modeli ile tüm ayrıntıları beraber düşünmelisiniz. Tüm ayrıntılardan kastımız gelinlik ve aksesuarlarıdır. Straplez bir gelinlik veya V yakalı bir gelinlikle,damla bir küpe ve dumanlı göz makyajı çok güzel eşleşecektir. Böylelikle çekici bir gelin olacaksınız.

1)

# 2: İncili Gevşek Gelin Saçı

Göz alıcı olmak için,parlak bir doku eklenmeli. Beyaz renkli gelinlik için yapacağınız gevşek bir saç modeline inci taşlar ekleyip mükemmelliği yakalayabilirsiniz. Bu inci taşlar tüm saç renklerine uyumludur ayrıca.

2)

# 3: Prenses Gelin Saçı

Orta uzunluktaki saçlar için yapılacak bir modeldir. Orta uzunluktaki saçlar için en iyi yol bukleler ve saç aksesuarı ile eşleştirmektir. Ekleyeceğiniz inci taç ile mükemmel bir vurgu yapacaksınız.

3)

# 4: Aşağı Dağınık Gelin Saç Modeli

Gelin saçının abartılı ve süper parlak olması gerekmez. Moda anlayışı olarak bohem ve özgür ruhlu stiller daha sade modeller severler. Bu denenmiş gelin saç modeli en iyisidir.

4)

# 5: Tatlı Kabarık Perçemli Gelin Saçı

Bir önceki saç modelinin aksine, bu model kaygan kabarık bir saç modelidir. Şık gelinler için daha uygun bir modeldir. Birkaç tutam yüz perçemi ile daha şık ve hacimli görünümü dengeleyebilirsiniz.

5)

# 6: Güzel Klasik Gelin Saç Modeli

Kalın telli saçlı bayanlar için klasik bir öneridir. Aksesuarlı,bir o kadar süslü günümüz düğünlerine uygun güzel klasik gelin saç tarzıdır.

6)

# 7: Muhteşem Sarı Saçlı Gelin Modeli

Kısa saçlı gelin adaylarına uygun bir model değildir. Bu modeli çok beğenen kısa saçlı bayanlar saçlarına ekleme kullanmalılardır. Gerçekten şık ve harikulade ötesi bir şekil.

7)

# 8: Sade ve Şık Gelin Saçı

Kişisel dokunuşlarla sadeliği ve zerafeti yakalamış bir model. Çok teferruatlı modelleri sevmiyorsanız çok ideal bir model sizin için.

8)

# 9: İki Tonlu Bükümlü Gelin Saç Modeli

İnce telli saçınız için derinlik oluşturmak istiyorsanız benzersiz harika bir gelin saç modelidir. Ayrıntılarda daha açık bir renkle ve kristal aksesuarla zarif gelin almayı yakalayın.

9)

# 10: Yaratıcı Gül Desenli Gelin Saçı

Geleneksel ve muhafazakarların düğün töreni için yaratıcı bir modeldir. İlk bakışta,şık düşük topuz gibi görünüyor ancak daha fazla incelerek gül deseni ortaya çıkıyor. Çiçek ve gelinlik arasında her zaman mükemmel bir uyum vardır.

10)

# 11: Dökümlü Gelin Saç Modeli

Tüllü gelinlikle beraber harika olacak hafif dökümlü gelin saçı modelidir. Daha resmi düğün törenleri için kullanılabilir. Gayette iyi bir seçenek olacaktır.

11)

# 12: Fantezi Parmaklı Dalgalı Model

Küçük kabarık dalgalar güzel bir düğün saçı oluşturulabilir. Sadece düz stilli saçlar yerine,bukleler güzel şekiller oluşturabilir. Ayrıca bu saç modeli dağılmadan saatlerce kalabilir.

12)

# 13: Çiçekli Gelin Saç Modeli

Doğal kıvırcık saçlarla mükemmel gelin tarzı elde edilebilir. Bir tatlı çiçek tokası ile sofistike mükemmel dengeli bir gelin saçı elde edebilirsiniz.

13)

# 14: Kalın Sarışın Topuz Modeli

Sevimli basit düğün kabarık saç modeli,gelinlikle güzel uyum sağlar. Bir saç bandı ile yüksek topuzu süsleyen muhteşem ve lüks görünen bir taç gibi etki yaratır. Ayrıca bu model özel bir stil değildir.

14)

# 15: Çok Şık Model

Dengeli ve harika burgularla ortaya çıkarılan zahmetli bir o kadarda zarif olan saç stilidir. Arkadan görünümü bir harikadır.

15)zarif gelinler için 40 şık saç modeli

# 16: Örgülü Gevşek Model

16) zarif gelinler için 40 şık saç modeli

# 17: Parlak Uzun Örgülü Gelin Saçı

17)parlak örgülü gelin saçı

# 18: Büyük Bukleli Gelin Saç Modeli

18) büyük bukleli gelin saç modeli

# 19: Işıltılı Toplu Saç

19) ışıltılı toplu saç modeli

# 20: Kısa Saçlar İçin Tepeden Kıvırcık

20) kısa saçlar için tepede kıvırcık

# 21: Uzun Kıvırcık Yunan Stili

21) gelin saç modelleri

# 22: Doğu Stili Gelin Saç Modeli

22)doğu stili gelin saç modeli

# 23: Romantik Düğünler İçin 2019-2019

23)zarif gelinler için 40 şık gelin saçı

# 24: Zarif Profosyonel Gelin Saç Modeli

24)zarif profosyonel gelin saç modeli

# 25: Dağınık Yaratıcı Gelin Saçı

25)

# 26: Sahte Bob Gelin Saç Modeli

26)

# 27: İnce Saçlar İçin Toplama

27)

# 28: Orta Uzunluktaki Saçlar İçin Örgü

28)

# 29: Kısa Saçlar İçin Gelin Saç Modeli

29)

# 30: Çok Kısa Saçlar İçin Alternatif

30

# 31: Harika Kısa Saçlı Gelin Modeli

31

# 32: Romantik Düğün İçin Bob Saç

32

# 33: Kıvırcık Saçlar İçin Gelin Saçı

33

# 34: 2019-2019 Gelin Saç Modelleri

34

# 35: Kıvırcık Saçlar İçin Gelim Saçı

35

# 36: Zerafetli ve Cazibeli Gelin Saç Modeli

36

# 37: Doğal Saçlar İçin Model

37

# 38: Düğün Saç Stilleri

38

# 39: Düğün İçin Şık Saç

39

# 40: Kraliyet Düğünü Saç Modeli

40

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.