Elmas Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Elmas Sarısı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

2019 yılının en dikkat çeken açık sarı tonu elmas sarısı saç rengidir. Klasik sarı tonları artık popüler değil. Sarı renkten vazgeçemeyen onlarca bayan var bunun içinde onların artık kullandığı açık sarı tonu elmas sarısıdır. Elmas sarısı saç rengi kimlere yakışır? Başlığı ile dikkatinizi bu renge çekmek istedik. Hep şöyle sorular olur bu senenin trend saç rengi hangisi diye? İşte cevabı kesinlikle elmas sarısı saç rengi. Her geçen gün popülaritesi artan bu rengi kesinlikle denemelisiniz. Eğer sarı saç renginin hastası iseniz bu sarı tonunu arayıp da bulamazsınız diyebiliriz. Kullanım oranının her geçen gün artığı ve ismini söyleyerek kuaförlerin yolunu tutan bayan sayısı azımsanmayacak düzeyde. Ünlü kuaförlerden aldığımız bilgiye göre artık sarı saç rengini isteyen bayanlara en çok yapılan sarı saç rengi tonu elmas sarı saç rengi olduğunu özellikle söylüyorlar. Şimdi de bu saç renginin detaylarına göz atalım.

 

 

Elmas Sarı Saç Rengi Hangi Ten Rengine Uyum Sağlar?

 

Son günlerin en çok konuşulan rengin kimlere yakıştığını bilmek önemlidir. Bumu bilerek hareket etmek size acantaj sağlayacaktır. Elmas sarısı saç rengi en çok beyaz tenlilere yakışmaktadır. Beyaz ten rengi ile müthiş uyum sağlamaktadır. Güzel bir makyaj kombinasyonu ile harikalar yaratabilirsiniz. Esmer bayanların denememesinin altını çiziyoruz. Buğday tenin açık ten rengine sahip olan bayanların denemesinde sakınca yoktur. Bu şekilde ten rengi ile saç renk uyumunu yakalamış olursunuz aksi takdirde sizde emanet gibi durur renginiz.

 

 

Elmas Sarı Saç Renginin Boya Numarası Nedir?

 

Boya numarası öğrenerek kaliteli bir boya ile bu rengi elde edebilirsiniz. Bunun içine boya markasını ve boya numarasını bilmelisiniz. Garnier çarpıcı renkler serisinin 110 ekstra elmas sarı tonunu kullanmalısınız. Evde boyama yaparken dikkatli olmanızı ve boyama kurallarına harfiyen uymanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü uymadığınız bazı durumlarda istediğiniz renk tonunu elde edemeyebiliyorsunuz.

 

blank

blank

Diğer Saç Renkleri İçin Tıklayınız.

Elmas Sarısı Saç Renginin Bakımı Nasıl Olmalıdır?

 

Bu renk tonunu korumak için yapmamız gerek bir dizi bakım önerilerimiz var. Bu önerilerle sarı saç bakımınız tamamlanmış olacaktır. Saç maskesi,saç bakım yağı, boyalı saçlar için şampuan ile saçlarınızın rengi hep aynı kalacak. Bakım sayesinde kalıcılık üst düzeyde olacak ve de saçlarınız hiç yıpranmayacak.

 

blank

 

https://www.stylekadin.com/sac/altin-sarisi-sac-rengi-ve-modelleri-2019-hakkinda-bilgiler.html

 

Elmas Sarısı Hangi Saç Modellerine Yakışmaktadır?

Elmas sarısı saç rengine boyattıktan sonra saçlarınıza nasıl şekil vermem gerek diye düşünmeye başlamışsınız bile ama endişelenmeyin hemen yardımcı oluyoruz. Elması sarı saç rengine en uygun en güzel saç modeli düz saç modelleridir. Örneklerden de düz saç modellerinin ne kadar yakıştığını görebilirsiniz. Düz saç modelleri aşırı derecede yakışmaktadır. Ayrıca hafif dalgalı saç modelleri de diğer alternatifiniz olabilir ama örgülü saçlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

blank

 

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.