Gökçe Bahadır Saç Rengi

Gökçe Bahadır Saç Rengi

Gökçe Bahadır özellikle Yaprak Dökümü dizisiyle hepimizin kalbinde taht kurmuş hem güzel hem de oldukça başarılı bir oyuncudur. Oldukça göz önünde olan Gökçe Bahadır saç rengi herkes tarafından merak edilmektedir. Bu güzel oyuncu aldığı pek çok farklı roller sayesinde saçını sürekli olarak değiştirmiş ve bize her seferinde oldukça güzel bir görüntü sunmuştur. Kendine en çok yakışan renkleri seçen Gökçe Bahadır kendi ten rengi olan buğdayla oldukça uyumlu saç rengine sahiptir. Eğer sizin de teniniz buğday rengindeyse o zaman sizler de Gökçe Bahadır’ın saç rengine benzer bir renk kullanabilirsiniz. Özellikle Ali Sunal’la yaşadığı kısa evlilik sonrası daha çok iş hayatıyla anılan Gökçe Bahadır’ın oyunculuğu kadar sesinin de güzel olduğunu çıkarttığı albüm sayesinde öğrenmiş olduk. Şimdi hazırsanız sizlere Gökçe Bahadır’ın saç rengini ve önceden kullandığı saç renklerini tanıtacağız.

Gökçe Bahadır Saç Rengi

Gökçe Bahadır Saç Rengi

Gökçe Bahadır saç rengi olarak farklı farklı renkler denese de doğal saç rengi aslında kestane. Diziler için genellikle koyu renkleri tercih ediyor. Bu şekilde koyu renkler sayesinde buğday teni daha da ortaya çıkıyor ve oldukça hoş bir görüntü sağlıyor. Diziler haricinde ise saç rengini sık sık ombre, balyaj, sarı, açık kızıl kumral, hafif gölgelendirilmiş ışıltılı saç, karamel, açık altın kahve gibi renkleri oldukça sık kullanmaktadır. Ombre gibi saç renginin hem koyu hem de açık unsurları bulundurması ise yine ten rengiyle oldukça harika bir uyum sağlamaktadır. Bu uyum sayesinde güzel oyuncu hem daha cana yakın görünüyor hem de cildinin güzelliği daha da ortaya çıkıyor.

Bu kadar farklı farklı renkleri saçlarınızda yapmak için oldukça cesaretiniz olmalıdır. Çünkü bu boya işlemleri ayda bir kere tekrarlanmalıdır. Bu şekilde saçınıza zarar verebilirsiniz. Ancak Gökçe Bahadır’ın saçları hiç de hasar almışa benzememektedir. Güzel oyuncu saçlarını genellikle uzun ya da orta uzunlukta kullanmaktadır. Bu saç modeli de yüzüyle oldukça yakışmaktadır. Ayrıca tercih ettiği renkler de hem yüz şeklini hem de cildini ortaya çıkarmaktadır. Gökçe Bahadır’ın saçlarını bu kadar sık boyamasına rağmen saçlarının iyi görünmesinin nedenlerinden birisi de kalın telli bir saç yapısının olmasıdır. Kalın telli saçların boya işleminden sonra daha çabuk toparlandığını bilmeyeniniz yoktur.

Gökçe Bahadır Saç Rengi

Gökçe Bahadır Gibi Saçlara Nasıl Sahip Olunur?

Burada Gökçe Bahadır’ın hangi saç şeklinden bahsettiğiniz oldukça önemlidir. Özellikle saçlarının rengini sık sık değiştiren oyuncu gibi kalın saç tellerine sahip olmak istiyorsanız o zaman saçlarınıza zeytin yağı sürebilirsiniz.  Banyodan yaklaşık 1 saat önce kafa derinize masaj yaparak süreceğiniz zeytin yağını süre dolduktan sonra yıkayın. Zeytin yağı saçlarınızı kalınlaştırmanın yanı sıra ona hacim verecek ve daha da yumuşak olmasını da sağlayacaktır. Zeytin yağı gibi daha pek çok farklı bitkisel yağları da kullanabilirsiniz. Bunun hakkında sayfamızda daha önceden olan yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Eğer ombre ya da balyaj saç modeli yapmak istiyorsanız o zaman kesinlikle bir kuaföre gitmenizi öneririz. Evde yapılan ve özellikle saç açma temeli olan modeller saçlarınızı yakabilmektedir. Gökçe Bahadır’ın saçları gibi saçlarınızı boyattıktan sonra ise saçlarınıza nemlenmesi için saç kremleri kullanmanız oldukça önemlidir. Saç kremleri sayesinde saçınızı boyattıktan sonra da nemli, hacimli ve bakımlı kalması için oldukça önemlidir. Saç bakımlarınızı atlamamanız gerekmektedir. Egzama gibi saç derisi hastalıklarınız varsa saçlarınızı boyamadan önce cilt doktorunuza bu konuyu danışmanız gerekmektedir. Gökçe Bahadır’ın saç renklerini yapmak zor olmasa da oldukça bakım gerektirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Hande Erçel Gerçek Saç Rengi başlıklı makalemizde Hande Erçel Gerçek Saç Rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.