Şık ve Pratik Yaz Saç Modelleri

Şık ve Pratik Yaz Saç Modelleri

Mevsimler insanların yaşam şekline yön veren önemli geçişlerdir.Yaz mevsimi geldiğinde hayat rutinimizi değiştiririz.Yaz mevsimine giyim tarzımızı,ayakkabı şeklimizi,takılarımızı gibi birçok şeyimizi mevsime uyumlu hale getirmeliyiz.Nasıl ki yazın kalın giysiler giyemiyoruz işte saç modelleri  de böyle.Her saç modelini her mevsim kullanamayız.Mevsime uygun saç modellerini  kullanmanın bize çok artısı vardır.Pratik yaz saç modelleri  daha kalıcı,daha şık ve daha güzeldir.Bu sıcak mevsimde yapacağımız saç  şekilleri daha kalıcı olmalıdır.Sıcakta daha rahat saçlar kullanmamızda bizlerin yararına olacaktır.

Saçlarımız rahat ve kullanışlı olurken de aynı zamanda şık olmalıdır.Saçlarımız yazında göz kamaştırmalı ayrıca giyim tarzımızın yaz mevsimi ile değişmesiyle bunlara uygun da saç modelleri kullanmamız bizleri daha uyumlu bir görünüme kavuşturacaktır.Sıralayacağımız şık ve pratik saç modellerini bir tatil beldesinde,şehirde yaylada çok rahat kullanıp kendinizi fark ettireceksiniz.Yaz için uygun saç modellerini merak ediyorsanız en doğru noktadasınız!İşte şık ve pratik yaz saç modelleri karşınızda…

1)Kurdeleli At Kuyruğu:At kuyruğu hem pratik hem de şık bir modeldir.At kuyruğuna kurdele ekleyerek onu daha yaza uygun hale getirmiş oluruz.Kurdele ile beraber at kuyruğuna canlı bir görünüm katmış olacaksınız.kurdeleli at kuyruğu saç modelinin çok tatlı göründüğünü de anlayacaksınız.Yapımı çok basit ve rahattır.Yaz günü için sizlere ferahlıkta sağlayacaktır.

Kurdeleli At kuyruğu Saç Modelinin Yapılışı:Saçlarınızı başınızın arkasında toplayıp lastik bir toka ile bağlayıp bu modeli  oluşturabilirsiniz.Daha sonra sevdiğiniz desenli ve renkli bir kurdeleyi at kuyruğunun etrafına tutturun.İşte güzel bir yaz saç modeli sizin.

1. başlık 1....başlık 1...başlık 1..baaşlık 1..başlık 1..başllık 1..başşlıkkk 1.başllıık 1.başşlık 1.bbaşlık pretty stylish girl with braid

2)Romantik Örgülü Yaz Saç Modeli:Alışılagelmiş harika saç modellerindendir. Bayanların  vazgeçemediği tutkuyla bağlandığı romantik örgüler etkileyicidir.Yaza en fazla uyum sağlayan saç şekillerindendir.Yaz günü için sizi fresh bir görünüme kavuşturur.Yapımı da oldukça kolay olan romantik örgüleri haziran,temmuz,ağustos,eylül aylarında kullanabileceksiniz.

Romantik Örgülü Yaz Saç Modelinin Yapılışı:Saçlarınızı bir taraftan iyice ayırın,daha sonra bir omzunuzun üst kısmın,annelerinizin saçlarını ördüğü gibi klasik örme peynir modeli ile tamamını örün.Daha sonra saçlarınızı toka yardımıyla sabitleyin.İşte yapımı bu kadar rahat ve basit.

2....başlık 2....başlıkk 2...başlık 2...başşlık 2..başlık 2.başlıkk 2.başlıkkk 2.başllık 2.başşlıkk Matthew Williamson - Runway - LFW FW15

3)Yarısı Toplu Yaz Saç Modeli:Yaz günleri partilerin,kokteyllerin,gezilerin,eğlencelerin,açılışların bol olduğu zaman dilimidir.Böyle bir zamanda bohem görünümlü saç modelleri çok uygun olacaktır.Bohem görünümlü saç modellerini aksesuarlarla tamamlayarak daha harika bir saç stili oluşturabilirsiniz.Bu aksesuar güzel bir kurdele olabilir.

Yarısı Toplu Saç Modelinin Yapılışı:Saçlarınızın ön tarafından iki parça saçı alıp,saçlarınızı başınızın arka kısmında birleştirip tokalar ile sabitleyerek harika yaz saç modeline kavuşmuş olacaksınız.

3....başlıkk 3...başlıkk 3...başşlıık 3...başşlık 3...bbaşlık 3...bbaşlıkk 3..başlık 3.başlıkk 3.başlıkkk 3.bbaşllık Young woman with braided pigtails. Soft sunny colors.

4)Çift Örgülü Saç Modeli:2019 yılında iz bırakan saç modellerindendir. Bu yıl çift örgülü saçlar çok beğenildi ve bayanlar tarafından çok kullanıldı.Yaz sezonuna uygun bir saç modelidir. Yapımı pratik ve basit aynı zamanda etkileyici ve çekici bir yaz saç modelidir.

Çift Örgülü Saç Modelinin Yapılışı:Saçlarınızı tam orta kısmından ayırıp,saçlarınızı alın kısmından başlayıp uçlarına dek örgü oluşturup toka ile dağılmamasını sağlayın.İşte size çok güzel bir yazı saçı olacak.Güzel günlerde kullanmanızı diliyoruz.

4...başlıkk 4...başşlık 4...başşşlıkk 4...bbaşlık 4...bbaşşlık 4..başlık 4..başşlıkk 4..başşlıkkk

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.