Kylie Jenner’ın Kullandığı Saç Renkleri 2020-2021

Kylie Jenner’ın Kullandığı Saç Renkleri 2020-2021

Kylie Jenner ‘Kylie kiti’ çizgisi ile ünlüdür ancak renkli saç değişiklikleri onu listemize dahil etmemizi sağlayan en önemli şeydir. O birçok saç renginin kraliçesidir. Genellikle gök kuşağı gölgeli saç renkleri ile gördüğümüz ünlü yıldız koyu saç renkleri ile de muhteşem görünüyor. İşte burada Kylie Jenner’ın kullandığı saç renkleri 2020-2021 hepsini bulabileceksiniz. Bir defasında  Kylie Jenner  ‘Sürekli tarzımın değişmesi beni yaratıcı hissettiriyor kendime güveniyorum’ dedi. Bu da onun neden saç renklerini değiştirdiğinin en büyük ispatı. Biz de onun sık sık saç rengi değiştirdiğini görmekten  mutluluk duyuyoruz. Şimdi de Kylie Jenner’in kullandığı saç renklerine bakalım.

 

kylie saç renkleri 2017-2018

 

1.Mavi Saç Rengi Kylie Jenner

Kylie’in hayranları için ilham kaynağı haline gelen en önemli saç renginden biridir. Göz alıcı mavi saçları daha dikkat çekici hale getirmek için kırmızı tişört ile kombin yaptı. Çok tatlı göründüğünü söylememiz yerinde olur. Yüz şekline ve ten rengine güzel uyum sağlamış. Marjinal saç rengi olsa da gerçekten hoş duruyor.

 

kylie jenner saç

 

2.Kylie Jenner Saç Rengi Gece Mavisi

 

Daha önce hiç olmadığı kadar ilginç görünen saç rengi gece mavisi. Bu rengi elde ettikten sonra düz bir saç modeli ile kullanmalısınız. Normal düz değil süper düz olarak da belirtmemizde fayda var. Uzun şeritlerde ekleyerek mükemmel görünebilir aynı ünlü yıldızda olduğu gibi. Bu saç renginden ilham alabilirsiniz.

 

kylie'nin saç renkleri

 

3.Rose Gold Saç Rengi (Gül Altın Rengi Saç)

Kylie Jenner’ın en yeni saç renklerinden. Instagram da bu sıralar rose gold saç rengi ile fotoğraflar paylaşıyor.  Hayranlarının çoğu onun bu saç rengini çok beğendiler. Cildini aydınlatmış ve ten rengini ortaya çıkarmıştı. Orta uzunluktaki saçlar için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

 

Kylie Jenner ve rose gold saç rengi

 

4.Zümrüt Yeşili Saçlar Kylie Jenner

Şok edici renk zümrüt yeşili. Hayranlarını nasıl etkileyeceğini biliyor gerçekten. Bu renkten hoşlandıysanız geçicide olsa denemelisiniz.

 

kylie saç renkleri

Diğer Saç Renkleri İçin Tıklayınız.

5.Bal Köpüğü Saç Rengi

 

Zevkle takip edilen saç rengi bal köpüğü.  Bu seçenek modern saç modellerinin çoğunun daha koyu renk köklerle eşleştirildiğinde son derece şık bir hal alıyor. Kylie şimdiden deneme yapmayı başardı şimdi sıra sizde. Saçlarınızda deneyip hoş bir renk olduğunu görebilirsiniz.

 

Kylie Jenner bal köpüğü saç rengi

Rihanna’nın En Çok Kullandığı Saç Renkleri Neler?

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.