Sarışın Bayanlarda En güzel Duran Saç Modelleri

Sarışın Bayanlarda En güzel Duran Saç Modelleri

Bayanların ten renkleri farklı farklıdır. Bazıları kumral,bazıları esmer,bazıları sarışın,bazıları buğday tenlidir.Genel olarak ten renkleri böyledir.Ten renklerinin değişik  olması herkese yakışan saç modellerinde farklılık göstermesi doğaldır. Ten rengimizi belirleyip ona göre en çok yakışan saç modellerini bilmek sizleri mükemmele yaklaştıracaktır.Genelde bayanlar hiç ten rengine dikkat etmeden arkadaşında,ünlü bir modelde,yolda gördüğü birinde çok hoşuna giden saç modelini kendisi de yaptırmak ister. Sonra da gidip saç stilistlerinin kapısını çalar ve bu modeli istiyorum der. Böyle yapmak tamamen hazırcılıktır,kolaycılıktır ve doğru bir şey değildir. Bir kişiye yakışan saç modeli herkese yakışacak anlamına gelmez.Bu noktada ten rengimiz,yüz şeklimiz,saç yapımız gibi bir sürü unsur devreye girer bunlara uygun saç modelinin yapılması en doğru olanıdır,birinden gördüğümüz saçı hemen uygulamak değil.Bugünkü yazımızda ise sarışın bayanları ele alıyoruz.Sarışın bayanlara en güzel yakışan saç modellerini sıralıyoruz.İşte sarışınlar da en güzel duracak 3 saç modeli  örnekleri ve açıklaması.

1) Su Dalgası Modeli :Saçlarınızın yapısı düz olabilir veya kısa,kıvırcıkta bu model en çok sarışın bayanlara yakışıyor.Saç renginiz de küllü sarı veya bal köpüğü renginde ise su dalgası saç modeli mükemmel olacaktır. Ayrıca günlük kullanım için çok hoş bir modeldir. Su dalgası her zaman naturel ve havalı görünmenizi sağlayacaktır. Su dalgasınında birbirinden farklı modelleri de mevcuttur. İşte su dalgası modelleri: Uzun su dalgası modeli,su dalgalı ombre saç modeli,uzun dalgalı ve balyajlı saç modeli,maşalı su dalgası saç modeli,çok büyük dalgalı saç modeli,naturel su dalgalı sarı saç modeli,dalgalı iri su dalgası,kıvırcık su dalgası,su dalgalı yandan ayrılmış saç modeli gibi çok fazla modelinin olması avantajdır sarışın bayanlar için. Bu konuyuda okuyun; Su Dalgası Örgü Saç Modeli (Resimli Yapılışı)
2) Örgü Saç Modeli : Ten rengi  esmer olan bayanlarda örgüler kaybolur dikkat çekmez ama açık tenlerde örgüler mükemmel bir hava katacaktır.Sizleri bambaşka gösterecektir. Örgülü saç modelleriyle öz güveniniz daha yüksek  hissetmenizi sağlayacak.Şu örgülü saç modellerini deneyebilirsiniz:Örgülü muhteşem topuz saç modeli,3 katlı şelale saç örgüsü,basit büyük örgü modeli,4’lü örgü modeli, gemici düğümü örgülü saç modellerini kullanabilirsiniz. Bu konuda bilgi verici eski olmasına rağmen; Yeni Örgü Saç Modelleri 2014
3) Balerin Topuzu Modeli : Bu saç modeli hem günlük yaşamımızda hemde özel günlerimizde kullanılabilecek çok yönlü bir saç modelidir. Yapımı zor gibi gözükse de kısa bir zamanda kolay bir şekilde ortaya çıkarılacak bir modeldir. Eliniz alışkanlık kazandıktan sonra rahat ve çabuk yapacaksınız.Marketten alınacak fırça ve sprey bu modelin ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır.Altın sarısı saçlardan oluşturulmuş eşsiz bir balerin topuzuna kimse kayıtsız kalamayacaktır. Sıkı bir şekilde bağlanarak  oluşturulmuş bu model en çok sarı saçlarda kendini gösteriyor. Ön plana çıkmak için bu modeli kesinlikle kullanmalısınız. Buda balerin topuz yapılışı; Balerin Topuzu Nasıl Yapılır?

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.