2020 Balyajlı Saç Rengi Fikirleri

2020 Balyajlı Saç Rengi Fikirleri

Balyaj saç renklerinde en çok trendlerden biri.2020 yılında da bayanlar tarafından çok tercih edilmeye devam edecek. Ünlüler tarafından ve çeşitli yarışma programların da bile göz önünde olan insanların en çok kullandığı saç rengi tarzıdır. Balyajlı saç rengi taze ve doğal görünümlü saçları korumak için üretilen bir tekniktir. Her yerde,her kuaföre bayanlar genellikle bu saç rengini sormakta ve kendine uygun model istemekte bu da balyajlı saç renginin ne kadar popüler olduğunun göstergesidir.Bizlerde saç rengi konusunda kararsızlığınızı gidermek ve fikir sunmak için balyajlı saç rengi önerilerini sunmak için listeledik inceleyip kararınızı verin!

2020 Saç Rengi Modası Çilek Sarısı

2020 Saç Rengi Trendi : Açık Sarı

2020 Modası:Sarı Saç Rengi ve Tonları

1)Dalgalı Yarım Örgü:Dalgalı örgüler balyajlı saçlarda daha çarpıcı durmaktadır. Balyajlar saçları vurgulayarak daha doğal ve pürüzsüz net göstermektedir.Örgünün yarım olması da farklı hava katmaktadır.Bu saçlarla daha güzel görüneceksiniz.
1. başlık
2)Katmanlı Kısa Dalgalar: Balyaj kısa kat kat saçlar olağanüstü görünür. Balyajlarla parlak görünüm sağlanır.Bu saça bakışlarımız değişir.İlkbahar/yaz mevsimi için çok uygun bir tarzdır. Kot şort, sandalet ve güneş gözlüğü ile beraber kullanılabilecek modeldir.
2. başlık
3)Omuz Uzunluğunda Dalgalı Saçlar:Bu saç modelinde balyajlar koyu kahverengi olan saçların ucuna atılarak vurgulanır ve ombre etkisi yaratır. Günlük kullanım için çok uygundur. Kolay ulaşılabilecek bir modeldir. Bu saç stilini deneyerek sadece yazın değil diğer mevsimlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabi ki yaz güneşi altında da çok güzel kullanabilirsiniz.
3. başlık
4)Dalgalı balyajlı Kısa Saç: Yaz için mükemmel balyajlı bir saç rengi fikridir. Güzel bir elbise veya kot pantolonla uyum yapılabilir.Kısa bu saç modelinde dalgalar daha net vurgulanmış olacak.
4. başlık
5)Uzun Klasik Dalgalar: Saçlarınız uzun  ve kalın telli ise bu model size göre demektir. Uzun saçlarınızda bu dalgalar saçınıza bambaşka hava vererek daha bir cazibe katarak hareket sağlayacaktır. Bu tarz ile fazla endişelenmenize gerek yok güzel durmanız sağlar.
5. başlık
6)Dalgalı Ombre Saç:Bu model ile saçlarınızda hayal kırıklığı yaşamayacaksınız. Balyajlı dalgalı ombre saç daha dikkat çekici bir model. Sade ve müthiş renk ve dalgalar ile ayrıntılı bir saç yapmadan size müthiş bir tarzı sunar.
6. başlık
7)Açık Balyajlı Sarı:Parlayan doğal renkten çok farklı eğlenceli değişik daha açık renk seven bayanlar içindir.Saç renklerinde koyu renkleri sevmeyenler için idealdir.
7. başlık
8)Seksi Karamel Dalgalar: Victoria Secret modeli olarak bilinir.Bu saç tarzı zordur.Uzun tatlı balyajlar karamel rengi ile beraber her zaman parlak görünür.Doğal görünüm sağlayan karamel dalgalar ile hayat bulur.
8. başlık
9)Balyajlı Mat Dalgalar:Günlü kullanmak için uygun bir modeldir.Sokak stiline uygundur. Balyajlar net dalgaları sağlar ve hoş bir görünüm sağlar.
9. başlık
10)Konsrastlı Yarım Dalgalar:Açık sarı ile zıt renk kahverenginin buluşması. Dalgalar daha hafif ve ombre yoluyla geçişler daha yumuşamış bu saç tarzında.
10. başlık
11)Klasik Sarışın:Pürüzsüz ve doğal bir renk ve balyajların eklenmesiyle daha harikulade bir saç havası vermekte. Gündelik çok rahat kullanılacak bir model. Hareketli bir saç olmasıyla canlılık sağlayacaktır.
11. başlık
12)Düzgün Dalgalı Bob: Kalın kahverengi renklerle sarı karıştırılarak vurgulanmış. Kahverengi ve sarı iyi entegre edilmiş. Yaz elbiseleriyle çok şirin ve tatlı görünecek model.
12. başlık
13)Sarışın Çekici: Hacimli etkileyici bir saç fikridir. Balyajlarla beraber hem doğallığı hem de hacimliliği vurgulamıştır. Sarı renkle daha kıpır kıpır çekici bir hale getirilmiş. Yazın sokaklarda yürürken dikkatleri toplayacaksınız.
13. başlık
14)Seksi Uzun Yarım Dalgalar: Pürüzsüz hafif beyaz gölgeli. Gölge özelliği herkesin beğenisini toplayacaktır. Gevşek bir saç şekli ile kullanıma uygundur.
14. başlık
15)Klasik Dalgalar: Sadeliği klasikliği seven abartıyı sevmeyenler için idealdir. Modern ve asil bir görünüm sağlar. Çarpıcılık ise bu modelde biraz arka plandadır.
15. başlık

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.