Mavi Siyah Saç Rengi Ayrıntılarına Derinlemesine Bakıyoruz

Mavi Siyah Saç Rengi Ayrıntılarına Derinlemesine Bakıyoruz

Mavi siyah saç nasıl bir tondur? Kimlere yakışır? Mavi siyah saç için saç modelleri hepsi yazımızda!

Tüm bayanları sevgiyle kucaklıyor saygıyla selamlıyorum buradan en güzel dileklerimi onlara gönderiyorum. Bu temennilerden sonra asıl konumuz olan mavi siyah saç için fikirlerimizi önerilerimizi sıralayalım. Mavi ile siyah rengin eşsiz uyumu ile ortaya çıkmış bir saç rengidir. Siyah saçtan kopamayan bir bayansanız ama bu rengi de artık çok tekdüze buluyorsanız yapmanız gereken bir şey var buna eklemeler yapmak işte o eklemede mavi renktir. Son zamanlarda popülerliğini çok fazla arttırmış durumda karşınıza sıklıkla bu tonlu saçlar çıkabilir. Mavi siyah saç rengi güneş ışığı altında çok parlak ve ışıl ışıl görünür. Bu ışıltı sayesinde de herkesin gözleri sizin üzerinizde olacaktır.

 

blank

blank

 

Bu Yazının İçeriği :

 

1.Mavi Siyah Saç Kimlere Yakışır?

2.Mavi Siyah Saç Modelleri

3.Bu Rengi Boya Markaları ve Numaraları

4.Mavi Siyah Saç Rengi Bakımı

 

blank

 

 

Mavi Siyah Saç Rengini Kimler Kullanmalı?

 

Hangi bayanlar tercih etmeli şöyle açıklayalım. Beyaz tenli bir bayansanız açık ya da koyu tüm tonlarını rahatlıkla deneyebilirsiniz çünkü tam size göredir bu saç rengi. Beyaz tenli bayanlar bu renkle beraber çok enerjik ve hayat dolu görünür. Buğday tenli ve renkli gözlü iseniz de size de çok güzel yakışacaktır. Esmer tenli iseniz açık mavi siyah tonları denemelisiniz çünkü koyu tonlar sizi çok boğacaktır. Saç Renkleri Kategorimiz İçin Tıklayınız.

 

 

 

Mavi Siyah Saç İçin Uygun Saç Modelleri

 

Doğru saç modellerini seçmekte çok çok önemlidir. Parlak bir görünüm isterseniz Örgülü saç modelleri ve at kuyruğu saç stillerinden ilham alıp deneyin derim. Bu iki saç modeli çok güzel bir stil sağlayacaktır. Saçlarımı şekillendirirken yıpranmasını istemiyorsanız da saç köpüğü ve saç jölesinden yardım alabilirsiniz. Uzun saçlar bu renkte ayrı bir güzel duruyor. Özellikle uzun düz saçları tek geçerim diyebilirim. Ya da hafif dalgalı uzun saçları alternatif olarak kullanabilirsiniz.

Diğer Saç Renkleri

Mor Saç Rengi

-Küllü Kumral Saç Rengi

blank

blank

blank

 

 

Mavi Siyah Saç Boya Markaları ve Numaraları

 

-Neva Color Premium mavi siyah 1.1 set saç boyası (fiyatı : 12.90 TL)

-Sea Color 1/1 mavi siyah saç boyası (fiyatı :4.99 TL)

-Voila 1/7 mavi siyah saç boyası (fiyatı : 8.35 TL)

-Palette Deluxe 1.1 gece mavisi saç boyası (fiyatı : 13.48 TL)

Loreal Inoa 2.10 mavi siyah saç boyası (fiyatı: 26 TL)

 

 

blank

 

Bakımını Nasıl Yapmalı?

 

Saç renginizin ilk boyattığınız gibi olmasını isterseniz saç rengi için olan şampuanları kullanmalısınız. Bunun haricinde 7 günde bir kez yapacağınız saç maskesi ile saç renginizi uzun parlak ve ilk günkü gibi koruyabilirsiniz. Parlaklık isterseniz de saç bakım yağlarınızı saçlarınızın uçlarına uygulamayı unutmayın.

 

 

 

Mavi Siyah Saç Rengi ve Tonları

 

Bildiğiniz gibi kendi içinde çok tonu mevcuttur. Bu durumdan yukarıda da bahsettik bundan dolayı da tonları da ifade ediyoruz.

-Gece mavisi

-Açık mavi siyah saç rengi

-Koyu mavi siyah saç rengi

-Siyah yakamoz

-Metalik mavi siyah

Büyülü mavi siyah

-Siyah yoğunluklu mavi siyah saç

-Mavi yoğunluk siyah

 

blank blank blank

 

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.