Cansu Dere’nin Saç Rengi ve Modelini Daha Yakından Tanıyoruz

Cansu Dere’nin Saç Rengi ve Modelini Daha Yakından Tanıyoruz

Cansu Dere’nin Saçları Hakkında Detaylara Bakıyoruz

Son dönemde “Anne” dizisi ile seyircinin karşısına çıkan oyuncu manken Cansu Dere sevilerek izleniyor. Zarif tarzı ile kendini izleyenlere hayran bırakıyor. Cansu Dere’nin en çok da saç rengi ve modeli merak ediliyor. Bizde bunun için Cansu Dere’nin saç rengi ve modelini daha yakından tanıyoruz isimli konumuzla detayları sizlerle paylaşmam istedik. Cansu Dere’nin saçları sizler için esin kaynağı olabilir. Ondan ilham alıp çok güzel saç rengine ve modeline sahip olabilirsiniz. Şampuan reklamlarında da oynayarak saçlarının çok beğenildiğinide daha önce kanıtlamıştı. Ekranlara “Anne” dizisi ile de her hafta gelince onun saçlarını görünce merak edip bütün bayanlar detayları öğrenmek istiyor. Cansu Dere’nin saçları hakkında detaylara da bakarak her şeyi öğreneceğiz. Cansu Dere’nin saç rengini ve hangi saç modellerini beraber öğrenerek daha detaylı fikir sahibi olabileceksiniz. İlk önce güzel manken ve oyuncunun saç rengine bakalım.

 

Cansu Dere arriving for La Venus A La Fourrure screening held at the Palais Des Festivals in Cannes, France on May 25, 2013, as part of the 66th Cannes Film Festival. Photo by Nicolas Briquet/ABACAPRESS.COM | 366199_174

Cansu Dere’nin Saç Rengi Nedir?

 

Cansu Dere’nin saç rengi yüzüne ve cildine çok uyumlu sağlamaktadır. Aynı rengi de uzun bir süredir kullanmaktadır. Cansu Dere’nin saç rengi çikolata kahvedir. Koleston 6.7 numara çikolata kahve alıp sizde evde saçınızı boyayabilirsiniz. Loreal Paris saç boyasında ise çikolata kahvenin numarası 6.35 dir. Cansu Dere’nin kahve tonundaki çok ama çok beğendiğimi ifade edeyim. Çikolata kahve saç rengi Cansu Derede çok doğal durmaktadır. Eğer sizinde çok hoşunuza gittiyse saç rengine boyatabilirsiniz. Cansu Dere’nin saç rengi Çikolata kahve etkileyici bir kahve tonudur. Cansu Dere saç rengi nedir denince çikolata kahve onla özdeşleşmiştir artık. Canlı ışıltıları,parlaklığı ve naturelliği bu rengi eşsiz kılıyor. Peki güzel yıldız bu saç rengi ile hangi saç modellerini kullanıyor dersiniz? Şimdi de Cansu Dere’nin saç modellerine bakalım.

Cansu Dere’nin Saç Modelleri

 

1.Çikolata Kahve Dalgalı Saç Modeli

 

cansu-derenin-sac-rengini-ve-modelini-daha-yakindan-taniyoruz-6

 

Cansu Dere bu sıralar birazcık daha açık kahve tonunun kullanıyor şu an. Genel olarak saçları çikolata kahve tonu ama. Buğday cilt tonu ve kahverengi gözleriyle çok ama çok uyum sağlıyor bu renk. Ayrıca dalgalı saç modeli ile de bunu taçlandırmış. Hafif dalgalar gerçekten bu tip saç rengi çok iyi uyum sağlamaktadır. Siz bayanlar Cansu Dere’nin saç renginden ilham aldıysan o zaman tercih etmeniz gereken saç modeli dalgalı saç modeli olabilir. İri dalgaları çikolata kahve ile kullanınca çok güzel bir ışıldayan görünüm oluşuyor. Fahriye Evcen’in Saç rengi İçin Tıklayınız.

2.Bohem Örgülü Saç Cansu Dere

 

cansu-derenin-sac-rengini-ve-modelini-daha-yakindan-taniyoruz-2

 

Uzun saçlara bir model için bohem örgülü saç tercih edebilirsiniz. Tatlı oyuncuda bunu yapmış uzun saç tarzına bohem örgüleri eklemiş. Dağınık bu örgüler gerçekten çok ilgi çekici olmuş. Sıcakkanlı bir görünümüde yansıtan dağınık örgüler karşı konuşmaz bir saç modeli gibi duruyor. Bu saç modelini denemek istiyorsan kısa bir şekilde anlatalım. Saçlarınızı yan kısımdan ayırıp,alışılagelmiş üçlü örgü stili ile saçlarınızı ördükten sonra ön kısımdaki saçları serbest bırakıp bu sitili elde edebilirsiniz.

Hande Erçel’in Yeni Saç Rengi Nedir?

3.Düz Saç Modeli

 

cansu-derenin-sac-rengini-ve-modelini-daha-yakindan-taniyoruz-3

 

Dizide genelde düz saçları kullanan güzel yıldızın bu saç modelinin kullanmasının sebebi keskin yüz hatlarına çok yakışmasıdır. Düz saç modelini ise tam orta kısmından ayırarak, yüz hattına daha bir anlam katıyor. Cansu Dere’nin en sevdiği saç modelinin olduğununda altını çizelim. Sık sık düz saç modeli ile de görmemiz bunun kanıtıdır. Gerçekten çok yakıştığını da söyleyebiliriz. Sizinde yüz hatlarınız böyle ise bu saç modelinden ilham alabilirsiniz.

4.Retro Tarz Cansu Dere’nin Saç Modeli

 

cansu-derenin-sac-rengini-ve-modelini-daha-yakindan-taniyoruz-5

 

Katıldığı bir çekimde havimli retro tarzı bir saç modeli kullanan dizi oyuncusu tam 60’lı yılların havasına kendini bürümüştü ama gayet hoş bir saç tarzı idi. Farklılığı hissettiren bayansı havası olan bi saç şekillendirmesi. Retro tarzıyla eskiye dönmek gibi niyetiniz varsa bu saçtan esinlenebilirsiniz. Bu saç modelini şöyle elde edebilirsiniz: Saçın tepe noktasına krepe uygulayıp, ön noktadaki saçları arka noktada birleştirip bu saç şekillendirmesine kavuşabilirsiniz. Güzel bir esinti havası var bu saçta on göre bayanlar.

Fahriye Evcen’in Mükemmel Saç Rengi Nedir?

5.Cansu Dere’nin Sevdiği Saç Modeli Kabarık Topuz

 

cansu-derenin-sac-rengini-ve-modelini-daha-yakindan-taniyoruz-1

 

 

Cansu Dere’nin sevip vazgeçemediği bir saç modeli daha kabarık topuz. Bir çekim sırasında bu saç şeklini kullanmıştı. Hacimli ve dolgun görünüm kabarık topuz davet ve özel günlere çok uygun. Gayet şık ve güzel görünümü olan bu modeli çoğu bayan hemen deneyecek gibi 🙂 Bizde kesinlikle bir kerede olsa denemenizi öneriyoruz. Bir kere deneyenin vazgeçemediğini de hatırlatırız. Göz kamaştırmak gibi bir niyetiniz varsa bu saç stilini kullanmalısınız. Tüm Saç Fikirleri İçin Saç Kategorimizi Ziyaret Edin.

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.