Bal kabağı Saç Rengi Klavuzu

Bal kabağı Saç Rengi Klavuzu

Bal kabağı Nasıl Bir Renktir?

Bal kabağı saç rengi,yeni renklerden birisidir diyebiliriz. Belki çoğumuz bal kabağını ve rengini aklına getiremeyebilir. Bal kabağı çok tüketilen bir besin değildir. Bal kabağı turuncuya yakın ama turuncu gibi değil,sarı rengin turuncu yansıması gibi harika bir rengi vardır. Güzel bir şekilde yaratılan bu bitkinin çok güzel bir renk tonu var. Bu güzel renkten esinlenilerek oluşturulmuş tatlı bir renktir. Bizde bu rengi bal kabağı saç rengi olarak ifade ediyoruz. Bazı bayanlara isminden dolayı itici gelebilmektedir ilk başta ama gerçekten bu muhteşem tonu gördükten sonra fikriniz değişecek.

Gerçekten çekiciliği yansıtan bal kabağı saç rengini teninize uygun hale getirdikten sonra herkes  tarafından fark edilecek ve çok beğenileceksiniz. Bu renk sıcak renkler sınıfında yer almaktadır. Bu rengin tüm detaylarını aşağıda tek tek inceleyelim.

Bu Saç Renklerini İnceleyin!

Fındık Kabuğu Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

Gri Saç Rengi

Bakır Saç Rengi

balkabağı saç rengi ve modelleri (1)

Bal kabağı Saç Rengini  Hangi Bayanlar Kullanmalı?

Öz güveni yüksek olan bayanların tercih edeceği bir renktir. Her açıdan kendine güvenen bayanlar kullanmalı. Bazı bayanlar bal kabağı saç için çekinceli durabilir ancak gerçek özellikleriniz uyuyorsa hiç çekinmenize gerek yoktur. Profesyonel bir kuaförle de konuşarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Rengin güzel olduğu kadar onu taşımak da önemlidir. Her açıdan o rengi taşıyarak iyi görünmeyi unutmayalım. Kumral ve sarışın bayanlar için bu renk harika olacaktır. Hiç çekinmeden bu ten özelliğine sahip bayanlar uygulayabilir. Ayrıca ten ve saç özelliği doğuştan kızıl ve kızıla yakın ise bu bayanlar da ekstra avantajlı olacaktır. Esmer bayanlar için bu renk çok uygun olmamaktadır. Bronde Saç Rengini Gördünüz Mü?

balkabağı saç rengi ve modelleri (1)

Bal kabağı Saç Rengine Uygun Kıyafet Kombinleri Hangisi?

Dikkat çekici bir şekilde saçlarınızı boyattıktan sonra buna uygun kıyafetler çok önemlidir. Yani sadece saçımı boyattım çok güzel olmuyor. Uygun kombinlerle tamamlayarak bir şeylere ulaşabilirsiniz. Bu renge uygun kombin renkleri genellikle açık ve orta tonlu olmalıdır. Uygun kombin renkleri açık sarı,mavi, beyaz, yeşil , krem gibi kombin renkleri çok iyi uyum sağlayacaktır. Etek kombinleri, crop top kombinleri ve düz elbise kombinleri çok ama çok hoş olacaktır. Şort kombinleri ile de Yazın sıcak günlerinde bu rengi kullanmanız mükemmel olacaktır. Küllü Kahve Saç Rengini Denediniz Mi?

balkabağı saç rengi ve modelleri (1)

Bal kabağı Saç Rengine Uygun Makyajlar

Makyaj ile saç doğru orantılıdır. Biri ne kadar güzel ise diğer de o kadar güzel görünür. Bu matematiktir, çarpım tablosu kadar kesindir. Nokta atışı bir makyaj ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bal kabağı saç rengi ile makyajınız toprak ve sıcak tonlarda olmalı. Toprak renginde göz makyajları, hafif turuncu renk allıklar , kontur uygulamaları ve güzel kirpikler çok yerinde olacaktır. Ruju da unutmadan ekleyelim. Kırmızı ve kırmızımsı bir ruj ile dört dörtlük bir makyaja sahip olmanızı sağlayacaktır. Bal kabağı saç rengi ile pembe ağırlıklı bir makyajı kesinlikle uygulamayın. Neden diye sorarsanız bu renk tonları soğuk renklerdir.Tarçın Bakır Saç Rengi

2019-2019 Yılının En Popüler Saç Renkleri

Çikolata Kahve Saç Rengi

balkabağı saç rengi ve modelleri (2)

Bal kabağı Saç Renginin Bakımı Nasıl Olmalı?

Bu ton bir renk çabuk akma yapabilir. Bundan dolayı öncelikle saçınızın kaliteli bir boya ile boyanması çok önemlidir. Çünkü akma riskini en aza indirmiş olacaksınız. Bu renkle beraber aşırı derecede saçlarınızı yıkamayın çünkü çabuk solabilir. Altını çiziyorum aşırı derecede diyorum normal rutin duş alabilirsiniz. Duşta aşırı şampuanlamalardan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Bir kere saçlarınızı şampuanlarsanız bu rengi daha kalıcı ve canlı kullanabilirsiniz. Ayrıca saç bakım kürlerini bu rengi ile beraber kullanmanız yetecektir.

balkabağı saç rengi ve modelleri (2)

Bal kabağı Saç Rengine Uygun Saç  Modelleri

Kıvırcık ve aşırı dalgalı saçlar çok ama çok hoş duracaktır. Kıvırcık saçlar bu renkte ayrı bir  cazibe sağlamaktadır. Maşalı saçları da sıkça  kullanmanız mümkün. Saçlarınızı aşırı kumral dalgaları gibi dalgalarla modellendirebilirsiniz. Dalgalı ortadan ayrılmış saç modelleri çok hoş bir yansıtma sağlamaktadır. Düz saç modeli de tercih edebilirsiniz ancak biraz basit ve sıradan olmaktadır, hatırlatırız!

balkabağı saç rengi ve modelleri (2)balkabağı saç rengi ve modelleri (3) balkabağı saç rengi ve modelleri (3) balkabağı saç rengi ve modelleri (4) balkabağı saç rengi ve modelleri (4) balkabağı saç rengi ve modelleri (5)balkabağı saç rengi ve modelleri (5) balkabağı saç rengi ve modelleri (6) balkabağı saç rengi ve modelleri (6) balkabağı saç rengi ve modelleri (7) balkabağı saç rengi ve modelleri (7) balkabağı saç rengi ve modelleri (8) balkabağı saç rengi ve modelleri (8) balkabağı saç rengi ve modelleri (9) balkabağı saç rengi ve modelleri (9) balkabağı saç rengi ve modelleri (10) balkabağı saç rengi ve modelleri (11) balkabağı saç rengi ve modelleri (11) balkabağı saç rengi ve modelleri (12) balkabağı saç rengi ve modelleri (12) balkabağı saç rengi ve modelleri (13) balkabağı saç rengi ve modelleri (13) balkabağı saç rengi ve modelleri (14) balkabağı saç rengi ve modelleri (10)balkabağı saç rengi ve modelleri (15)

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.