Su Dalgası Örgü Saç Modeli (Resimli Yapılışı)

Su Dalgası Örgü Saç Modeli (Resimli Yapılışı)

Örgü saç tarzları bu aralar çok moda. Birbirinden güzel örgü modellerinden birisi de su dalgası. Su dalgası adından anlaşıldığı gibi, suda oluşan dalgadan esinlenilerek ortaya çıkarılmış bir modeldir. Bayanların bu modeli çok kullandığına rastlamaktayız. Su dalgası örgü saç modelinin yapılması hem kolay hem de pratiktir. Bu yüzden de çok tercih edilen bir model haline gelmiştir. çok uzun zaman ayırmanıza gerek olmayan saç modelidir. Su  dalgası saç modeline daha çok genç bayanlar ilgi göstermektedir. Değişikliği seven bayanların gözdesi olacak bir modeldir su dalgası saç örgü modeli. Güzel bir saç rengi ile kombine yapıldıktan sonra  sizde harika saç modeline kavuşmuş olacaksınız.

AŞAMA AŞAMA RESİMLİ SU DALGASI ÖRGÜ SAÇ YAPILIŞI

# 1) Gerçek bir su dalgası görünümü sağlamak için yukarıdan başlayıp bir miktar saçı üç kısma ayırıyoruz.

1. aşama

# 2) Alışılagelmiş balık sırtı saç modeli yapıyoruz. Üstteki saçı örgüye kattıktan sonra serbestçe yere doğru bırakıyoruz.

2. aşama

# 3) Yere  doğru bıraktığınız saçın yerine ona yakın saç kümesini alarak örmeye başlayıp üstteki her saç kümesini aynı şekilde ördükten sonra serbestçe bırakıyoruz.

3. aşama

# 4) Başınızın diğer ucuna ulaştığında ucunu gevşek olmayacak şekilde bağlayın. İki tane olmasını arzu ediyorsanız baş kış kısmınızın arka tarafında bitirip diğer tarafa doğru bir adet örgü yapın ve birleşim oluşturun.

4. aşama

# 5) Ortaya harika bir su dalgası edası veren saç örgü modeli çıkmış olacak. Çok beğeneceksiniz şimdiden güzel günlerde kullanın diyoruz.

5. aşama

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. blank Aykız Tunç dedi ki:

    Keşke biri bana yapsa bunu bayildim
    Aykız Tunç

  2. blank mujde tab Antalya dedi ki:

    Çok güzel gözüküyor ..