Saçlarım çok dökülüyor Ne yapabilirim?

Saçlarım çok dökülüyor Ne yapabilirim?

Saçlarınız dökülüyorsa buna engel olamıyorsanız birde saç dökülemesi sorununuz için bunları deneyin; Biotin vitamini, demir, çinko destekleri faydalı olacaktır.Bunun yanında bir saç mezoterapisi uzmanın yaptığı, saçınızın derisine  vitamin ve yağ enjeksiyonlarıda oldukça faydalı yöntemlerdendir.Yeteri kadar vitamin desteği alıyor musunuz? Bunuda iyice düşünün.

Saç dökülmesi için kullanıcıların en çok olumlu yorumları olan bir yöntem de maya kullanımı.Çok faydalı bir yötem olduğu söyleniyor.Saçlarınızın uzunluğunu baz alarak 1-2 paket mayayı ılık eritin.Boza kıvamına geldiğinde içine bir yemek kaşığı kadar zeytin yağı ekleyin.Ilık bir şekilde saç diplerine masaj yaparak ve saç uçlarına sürün.Başınızı bone ile sarın ve 60 dakika bekleyin.Daha sonra yıkayın.Haftada bir bu maya kürünü saçınıza mutlaka yapın.Birkaç hafta sonra kesinlikle etkisini gösteriyor.Ayrıca kullandığınız şampuanın içine 2-3 damla zeytin yağı, bir tane E vitamini 1-2 damla bal ekleyin ve saçlarınızı bu şekilde yıkayın.

Bir önceki yazımız olan Omuzlarda Saç Modelleri 2020 başlıklı makalemizde 2014, 2015 ve Omuz hizasında hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.