Saç Rengine Uygun Saç Tüyü Trendi 2020

Saç Rengine Uygun Saç Tüyü Trendi 2020

Saç Tüyünü Sende Kullanmak İster Misin?

Son 2-3 yıldır saç tüyü çok ilgi görüyor. 2020 yılında da bu ilgi tavan yapacak cinsten. Değişik renk ve desenlerdeki saç tüyleri ile saçlarımızı daha şık göstermek mümkün. Saç rengine uygun saç tüyü trendi 2020. ile doğru renkleri bularak daha güzel görünmenin kapısını açacaksınız. Her saç rengi ile herhangi saç tüyünü kullanmak hiç doğru değil. Bu size güzellikten çok, uyumsuz ve özensiz görünmenize neden olur. Saç tüyü nedir? Saç tüyleri nasıl takılmalı? Uygun renk hangisidir? Detaylarını yazımızın alt kısmında devamından öğrenebilirsiniz.

Fashion portrait of beautiful hippie young woman outdoors. bohemian style

Saç Tüyü Nasıl Bir Şeydir?

Birinci işimiz saç tüyü nedir, nasıl bir şeydir bunu öğrenelim. Saç tüyleri, saçların arasına takılıyor ve saçın bir uzantısıymış gibi görünmesini sağlıyor. Bu tüyler saça nitelik katıyor. Saçların daha enerjik ve tatlı görünmesini sağlıyor. Yaş sınırı da yok çok küçük yaşlardan itibaren takılabiliyor. Farklı şekil desenleri ile renkleri de mevcut. Saç tüylerini kullanarak kendine çok farklı hava katabilirsin. Küçük parçalar ama gerçekten çok etkili. Uyumlu bir renkle beraber sizi çok stil biri yapacaktır. Farklılık arayanlar içinde çok iyi bir seçenektir ayrıca. Saç tüyünü denemenizi öneririz.

 

sac-rengine-uygun-sac-tuyu-trendi-2017-5

Hangi Saç Tüyü Rengi Bana Göre?

Normal şartlarda her renk saç tüyünü her saç kullanabilir ancak daha uyumlu ve dikkat çekmesi için vereceğimiz öneriler altın değerinde. Güzel bir görüntü için sizler için en uygun renk önerilerini sıraladık. Zıt renklerle kullanılan saç tüyleri daha belirgin ve etkilidir.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri.html

-Saçlarınız sarı renk veya tonları ise pembe bir saç tüyü hoş duracaktır. Eğer saçınıza çok yakın bir renk olursa hiç göstermez kendini,anlamı olmaz. Pembe renk ve tonları sarı saçlı bayanlara idealdir.

 

sac-rengine-uygun-sac-tuyu-trendi-2017-2

-Koyu renkli bir saç renginiz varsa siyah,kahverengi gibi mavi,açık mavi gibi saç tüyleri çok çok harika olacaktır. Bu şekilde biz denemeler yaptık en güzel rengin mavi olduğunu kanısına vardık. Bu denemeleri de saç uzmanları ile yaptık. Bu fikirler önemli fikirler rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

sac-rengine-uygun-sac-tuyu-trendi-2017-3

-Kumral saç rengine sahip bir bayansanız sizin için en uygun saç tüyü rengi turuncu ya da sarıdır. Turuncu ve sarı renkteki saç tüyleri çok uyumlu olacaktır. Deneyin ve aynanın karşısına geçin ne kadar değiştiğinizi görün.

sac-rengine-uygun-sac-tuyu-trendi-2017-1

Saç Tüyünü Nasıl Takmalı Saçlarımıza?

Saç tüylerinizi sabitlenmesi çok daha fazla güzel kullanmak için saç uzmanlarından yardım almanız doğru olacaktır. En yakın kuaförden bu hizmeti alabilirsiniz. Evde de kendinizi saçlarına yavaş yavaş geçirme yaparak iyice oturtuktan sonra sabitleyebilirsiniz. Aparatlarını sipariş ettikten sonra pense yardımıyla saçlarınıza yavaş geçirerek tutturacaksınız. Ortaya güzel bir görünüm çıkacak.

https://www.stylekadin.com/sac/2020-ilkbahar-yaz-sac-aksesuar-trendleri.html

Saç Tüylerinin Fiyatları Ne Kadar?

Her birinin ortalama fiyatı 2-3 tl civarında ama bunlardan tek bir tane almak yetmiyor. Birden fazla takmak daha hoş ve güzel duruyor sade görünüm isteyenler için daha az kullanabilirler. Saç tüylerini internet kanalıyla sipariş ederseniz biraz daha ucuza geliyor bu bilgiyi size hatırlatırız.

Diğer Yazılarımız 

2020 İlkbahar-Yaz Saç Aksesuar Trendleri

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.