Şeftali Saç Rengi (Blorange) İle İlgili Tüm Fikirler

Şeftali Saç Rengi (Blorange) İle İlgili Tüm Fikirler

Blorange saç rengi demek eğlenceli bir kelime değil bunun yerine sarı turuncu karşımı veya şeftali saç rengi ifadesi daha yerinde olacaktır. Şeftali saç rengi (blorange) ile ile tüm fikirler sizlerle olacak. 2019 yılının en sıcak saç rengi trendlerinden olduğunu ifade edelim. Blorange saç rengi ınstagramda fırtına gibi esiyor. Ayrıca yumuşak kan portakalınında rengi bu tona çok yakın diyebiliriz. Gün batarken gördüğünüz o turunculuk işte bu saç rengini net bir şekilde ifade ediyor.

 

 

Seçtiğiniz renkte saç renginin renk ve dolgunluğundan bağımsız olarak, yüzünüzü biraz daha hafifletmek ve rengi biraz parçalamak için  bazı tamamlayıcı renk vurgularını eklemek isteyeceksiniz. Bu durum size daha fazla derinlik ve boyut kazandırır, bu nedenle görümünüz daha canlı olacaktır. Bu saç renginin en iyi yanı, bütün cilt tonlarını tamamlayan bir saç rengi olmasıdır. Şeftali saç rengi tonları soğuk ve sıcak cilt tonu çeşitliliği ile evrensel olacak çarpıcı bir stildi.

 

Şeftali Saç Rengi(Blorange) Videomuz


Saç renginize ne kadar değiştireceğinize bağlı olarak, saçlarınızı renklendirmek için çeşitli yollar vardır. Sadece saçlarınız uçlarını boyayabilir,ombre, balyaj, vurgu gibi pek çok yolu kullanabilirsiniz. Tamamen şeftali saç rengine (blorange) de saçlarınızı boyayabilirsiniz. Muhteşem saç rengini denemek için sizlere şeftali saç rengi(blorange) ile ilgili tüm fikirleri aşağıda net bir şekilde sunduk işte tüm ayrıntılar.

 

1.Kahverengi Blorange Dalgalar

 

Bu tam dalgalar saçları ortaya çıkarmak için mükemmel bir yoldur. Parlak tonlar, dalgalı saçların doğal hacmini ortaya çıkarır. Bu nedenle de mükemmel bir ombre efekti katarken harika saçlar ortaya çıkar. Buradaki saç rengi tonlarında çok ince bir renk seçeneği sunuyor.

 

 

2.Pastel Rengi ile Şeftali Rengi Saçlar

 

Bu trende saçlarını doğrudan boyatmak istemeyen bayanlar için harika bir stildir. Pastel şeftali saç rengi gerçekten iyi bir geçiştir. Şimdiye kadar pastel tonları kullandıysanız ve bu rengi sevdiyseniz bu renge de güzel bir geçiş olabilir. Sarı saçların yumuşak tarafını gösteren güzel bir gölge olduğunu da söyleyebiliriz.

 

 

3.Rose Gold İle Blorange Saçlar

 

Bu saç stili yükseliş de olan bir birleştirmedir. Yumuşak pembe renklerin arasında göze çarpan şeftali tonlarıdır. Gerçekten çok hoş bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Modern bir saç rengi diyebiliriz.

 

 

4.Şeftali Saç Renkli Dalgalı Bob

 

Şeftali rengi ile dalgalı bob saç modeli eşleştirilmiş. Yumuşak ve güzel bir tarz bunu koyu makyajla keskinleştirebiliriz. Bu güzel şeftali rengi gölgesini pembe ile eşleştirilirken de görebilirsiniz.

 

 

5.Blorange Saça Pembe Gölgeler

 

Çarpıcı pembe renk ile modern bob saç modeli eşleştirilmiş. Doğal olarak neredeyse ombre etkisi yaratan şeftali tonları doğru noktada parlama yapıyor. Düz saçlı kullanım  için çok idealdir. Çok yönlülüğü olan basit bir stildir.

 

 

6.Uzun Serbest Düz Kalacak Blorange Saçlar

Bu tarz saçlarınızın parlamasına neden olacaktır. Böyle bir saç ile de klasik giymenizi tavsiye etmiyoruz. Günlük ultra düz saçlarınızla blorangeyi kullanmak çok yerinde olacaktır. Bu saç stilini uzun süre kullanabilirsiniz.

 

 

7.Örgülü Blorange Ombre Saç

 

Renkli tonlarda çarpıcı şirin bir tarz. Renkler doğada doğal ama saçlarda da bir o kadar mükemmel. Pembe ombreler blorange saça anlam katmış. Örgüler ise etkileyici ve kusursuz yapmış bu saç tonlarını.

 

 

8.Doğal Şeftali Saç Rengi

 

Yeni saçlarınızla doğallığı yakalayabilirsiniz. Bu stili doğal saç rengi olarak kabul edilebilir. Günlük hayatta saçlarınız çok fazla ilgi çekebilir buna endişe etmeyin gayet doğaldır. Sarı tonların fazla esintisi ise derinlik katıyor.

 

 

9.Bükümlü Blorange Bob Saç Stili

 

Bu sevimli saçta birkaç renk tonu vardır. Standart portakal rengi gölgeleri var. Renk karışımları harika ayrıca bob saçlarla da güzel uyum sağlamış.

 

 

10.Şeftali Saç Rengi ve Pixie Saç Modeli

 

Bu stil şirin keskin bir kesimdir. Kullanılan tonlar altın ve bal rengi tonlarını anımsatır. Pixie saç kesimi uzunluğu bunun yanında bob saç modeli dolgunluğu vardır. İlginç bir saç modeli saç rengi birleşimi diyebiliriz.

 

 

11.Mor ve Blorange Saçlar

 

Bu hoş saç kesiminde mor renkleri görüyoruz. Her iki renginde çarpıcı olması birazcık şaşırtıcı haba katıyor. Mavi rengi gibi bir efekt katmış. Harika renkli bir örnektir.

 

 

12.Şeftali Renkli Saç Telleri

Yoğun ve uzun saçlar için olduğunun altını çizelim. Pembe turuncu saç telleri uzun saçlarda daha etkili görünüyor. Çarpıcı olduğu kadar da tatlı görünüyor. Saç telleri biraz ince görünüyor ama dikkat çekmek içinde canlıdır.

 

 

13.Pastel Renkli Blorange İle Bob Saç

 

Bu bronz bob, kahverengi üzerinde pastel pembe turuncu eklenmiş stildir. Bu stil güzellik kaynağınız olabilir. Çünkü saç kökleri sizin makyajınızla oynama ihtimali verir.

 

 

Mor Saç Rengi ve Saç Modelleri Hakkında Önemli Bilgiler

 

14.Festivalde Blorange Saçlar

 

Müzik festivallerinde böyle hoş saç renkleri harika olacaktır. Çünkü festival demek yaratıcı renkler demektir. Gayet uyumlu ve yerinde bir ton olacaktır.

 

 

15.Blorange Saçlar için Güzel Bir Öneri

 

Güzel bir blorange rengi saç için ipucudur. Doğal ışıkta mükemmel bir şekilde ortaya çıkar. Derinliği artırmak içinde tonlama mükemmel. Baş döndürücü bir saç eğilimi diyebiliriz.

 

 

16.Kıvırcık Şeftali Saç Rengi Fikri

 

Bu klasik bir kıvırcık saç modelidir. Her cilt tonunda harika görünen bir tarzdır. İyi bir hacim görünümü vardır. Turuncu renklerin güzel bir cümbüşü olarak değerlendirilebilir.

 

 

17.Blorange Pixie Saç

Neon şeftali saç rengi ile gevşek bir saç renginin daha iyi bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle bu şekli sarışın bayanlara kullanır. Çok yönlü bir stil olduğunu belirtelim.

 

 

18.Yarım Topuz Saç Modeli ve Blorange

 

Yarım topuz saçlar son günlerin modasıdır. Bu harika saç modeline bir blorange saç rengi ekleyince çok önemli bir stil sahibi olacağınıza şüphe yoktur.

 

 

19.Tam Balyajlı Blorange Saç Rengi İle Bob Saç Stili

Balyajlar saçlarda parlak görünüyor. Balyajlaın vurgulaması çok fazladır. Sonbahar için daha güzel olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

 

Saç Kategorimiz İçin Tıklayınız.

20.Vurgulu Şeftali Rengi Saçlar

Renkli saçlar için vurgulama seçeneğidir. Sarı,kahverengi,pembe gibi vurgular kullanılabilir. Bu stiller rahattır. Önemli desenler saçta değişikliği güzelliği eşsiz kılıyor.

 

 

Kan Portakalından İlham Alan Blorange Saç Rengi

21.Sıcak Tonlu Blorange Saçlar

Bu karanlık bomba saç stili çeşitli sıcak renklerle güzel. Üstte parlak bir erik tonu vurgusu altta blorange saçlar. Renkler birbirine güzel harmanlamış. Düzgün kesintisiz bir renk eşleştirmesidir.

 

Bir önceki yazımız olan Kahküllü Saç Kesim Modelleri 2020 başlıklı makalemizde bangs hairstyles, kahküllü saç modelleri 2014 ve yüz şekline göre kahkül kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.