Kır Düğünü Saç Modelleri 2020

Kır Düğünü Saç Modelleri 2020

Kır düğünü saç modelleri 2020 sezonunda göz alıcı bir gelin olacak ve davetlilere ilham vereceksiniz.  Elbette biraz daha farklı ve kabarık topuzlar yer almaktadır. Üstelik dalgalı topuz gelin saç tasarımı 2019 sezonu içerisinde genç kızların tercihleri başındadır.

kır düğünü saç modelleri (10)

Gelin saçı yaptıracağınız zaman en önemlisi gelinliğinizin modelini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer straplez bir gelinlik seçeceksiniz 2020 gelin at kuyruğu saç  modellerine göz atmalısınız. Ayrıca atkuyruğu modellerinde en güzel tasarımlar vardır.

kır düğünü saç modelleri (7)

Örgülü topuz modelleri 2020 yılında kır düğünü saç modellerinde yana doğru taranmış ya da tam kakül kesimi ile hareketli olacaksınız. Gelinlik saç tasarımınız için kuaförünüz ile önceden görüşmelisiniz. Bu konuda daha detaylı bilgi verecektir.

kır düğünü saç modelleri (4)

Dağınık topuz gelin saç modeli 2020 sezonunda yine farklı dalga şeklinde toplu tasarımlar karşınıza geliyor. 2019 kır düğünü gelin saç modeli olarak 1980 senesinde Türk filmlerinde de çok dikkat çeken dalgalı açık saç tasarımları yer almaktadır.

kır düğünü saç modelleri (1)

Gelin başı örgü saç modeli olarak saçları toplu bir şekilde örgü tasarımı ya da tepeden dolanan örgüler oldukça dikkat çekmektedir. Hareketli ve güzel bir sezon gelinlerin de yüzünü güldürecek.

kır düğünü saç modelleri (2) kır düğünü saç modelleri (14) kır düğünü saç modelleri (13) kır düğünü saç modelleri (12) kır düğünü saç modelleri (11) kır düğünü saç modelleri (9) kır düğünü saç modelleri (8) kır düğünü saç modelleri (6) kır düğünü saç modelleri (5) kır düğünü saç modelleri (3)

Bir önceki yazımız olan 2020 Bayan Saç Kesim Modelleri başlıklı makalemizde saç kesim modelleri ve saç kesimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.